İlkadım Mahallesi Kombi | Dikmen Kombi Tamir Servisi Ankara

7/24 Servis Her Marka Kombinin Garantili Tamir Bakımı İlkadım Mahallesinde Aynı Gün Yapılmaktadır

İlkadım Kombi Teknik Servisi: 0 539 660 22 79

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü 24 saat arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

Kombi Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankara İlkadım Mahallesi Kombi Teknik Servisi olarak her türlü marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun Kombi Teknik Servis hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım Ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Servis Bölgesi: Ankara’nın merkezinden 20 km. yarıçapa kadar olan bölgede aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

Yoğuşmalı Kombilerin Faydaları: Yoğuşmalı Kombi ile ilgili en büyük yanlış anlaşılma yoğuşmalı kombinin gazı iki defa yaktığının sanılmasıdır. Oysa kombiden çıkan su buharının eşanjörün etrafında döndürülmesiyle içindeki enerji alınır ve su hâline gelen buhar dışarı atılır. Baca gazı sıcaklıkları klasik kombilerde 200–250ºC iken bu değer yoğuşmalı kombilerde 50-60ºC civarındadır ve kazanç buradan elde edilmektedir. Baca gazları içerisindeki su buharı 54ºC’de yoğuşmaya başlar. Bu da dönüş su sıcaklığının düşük olası gerektiği anlamına gelir. Bu durumda yoğuşmalı kombi yüksek verimde kullanılacak ve klasik kombilere oranla %15-20 daha fazla yakıt tasarrufu sağlanacaktır. Daire yalıtımının çok iyi olması ve bulunan radyatör kapasitesinin de uygun olması gerekmekte aksi takdirde istenilen yoğuşma sağlanamayacak ve klasik kombi gibi çalışacaktır. Normal kombilerin verimleri %80 ile %92 arasında değişirken yoğuşmalı kombiler, %105 ile %109 arasında değişen verimlerle çalışırlar. Bu yüzden tercih edilirler.

 

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Baymak, Demirdöküm kombi servisi İlkadım Mahallesi 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm kombi servisi İlkadım Mahallesi Ankara 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servis Ankara İlkadım Mahallesi 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servisi İlkadım Mahallesi 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm klima servisi İlkadım Mahallesi 0539-660 22 79,

İlkadım Mahallesi baymak, demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 

Ankara İlkadım Mahallesi  Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Ankara İlkadım Mahallesi , Ankara İlkadım Mahallesi  Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, İlkadım Mahallesi  kombi servisi, kombi servisi İlkadım Mahallesi, kombi tamir servisi İlkadım Mahallesi , İlkadım Mahallesi  Kombi Tamir Servisi, İlkadım Mahallesi  Demirdöküm Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Baymak Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Alarko Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  ECA Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Vaillant Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Buderus Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Bosch Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Ariston Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Viessman Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Ferroli Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Immergas Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Protherm Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Falke Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Isısan Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi  Arçelik Kombi Servisi, İlkadım Mahallesi Beko Kombi Servisi, Kombi ustası, Kombi tamir ustası, En iyi kombici, En iyi kombi tamircisi, İlkadım Mahallesi  kombi basınç düşüyor, İlkadım Mahallesi  kombi su eksiltiyor, İlkadım Mahallesi  kombi ateşlemiyor, İlkadım Mahallesi  kombi çalışmıyor, İlkadım Mahallesi  kombi su akıtıyor, İlkadım Mahallesi  kombi bozuk, İlkadım Mahallesi  kombi arızalı, İlkadım Mahallesi  kombi ısıtmıyor, İlkadım Mahallesi  kombi servisi, İlkadım Mahallesi  kombi montajı, İlkadım Mahallesi  kombi petek montajı, İlkadım Mahallesi  kombi petek ısıtmıyor, İlkadım Mahallesi  kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, İlkadım Mahallesi  kombi peteklerin altı ısıtmıyor, İlkadım Mahallesi  kombi peteklerin altı soğuk, İlkadım Mahallesi  kombi peteklerin yarısı soğuk, İlkadım Mahallesi  kombi petek yanmıyor, İlkadım Mahallesi  kombiye su dolduramıyorum, İlkadım Mahallesi  kombi basınç sürekli düşüyor, İlkadım Mahallesi  kombi basınç yükseliyor, İlkadım Mahallesi  kombi basınç çok artıyor, İlkadım Mahallesi  kombi su vanası bozuk, İlkadım Mahallesi  kombi filtre tıkalı, İlkadım Mahallesi  kombi filtre pis, İlkadım Mahallesi  Kart Arızalı, İlkadım Mahallesi  kombi kart bozuk, İlkadım Mahallesi  kombi beyin bozuk, İlkadım Mahallesi  kombi beyin çalışmıyor, İlkadım Mahallesi  Kombi Anakart Bozuk, İlkadım Mahallesi  kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, İlkadım Mahallesi  kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.