Ayrancı Endüstriyel Mutfak Tamir Servisi | Ankama Teknik 0312- 347 2 414

ÇANKAYA AYRANCI DİKMEN 7/24 ENDÜSTRİYEL MUTFAK/SANAYİ TİPİ OCAK DOĞALGAZ TAMİR SERVİSİ   

Endüstriyel mutfak ekipmanları teknik servisi ile mutfak ekipmanlarınızı bakım, tamir ve doğalgaz tüpgaz dönüşümlerini yapıyoruz. Dikmen Öveçler bölgesinde her marka sanayi tipi mutfak cihazlarının tamiri ve bakımı hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen teknik servis hattımızı arayarak bize ulaşabilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

ANA HİZMETLERİMİZ; 

 • Sanayi Ocakları tamiri, 

 • Kuzine Fırınları tamiri, 

 • Gaz Kaçağı Tamiri, 

 • Ocak musluk değişimi, 

 • Ocak brülör değişimi, 

 • Ocak gaz ayarı 

 • Periyodik bakımları 

 

Endüstriyel Sanayi ocaklarınızın tamir, bakım, servis, acil servis hizmetleri özenle yapılır.

 • Musluk gaz kaçakları

 • Brülörlerin isli yanışı sorunu

 • Hava ayarları

 • Bağlantı aparatlarında oluşan kaçaklar

ve diğer ocak arıza ve bakımları yapılır.

Endüstriyel ocaklarınızın zamanla parçalarında oluşan paslanma, deforme ve sıcaklığa bağlı aşınmalardan dolayı gaz kaçakları ve diğer arızalar oluşmaktadır. Periyodik bakım yaptırarak arızaların önceden önüne geçerek cihazlarınızın daha uzun ömürlü ve etkin çalışmasını sağlayabilirsiniz. 

Sürekli ısıya maruz kalan cihaz parçaları zaman içerisinde dayanıklılığına ve teknik ömrüne bağlı olarak arızalanmaktadır. Sanayi ocakları tamiri konusunda hizmet sunan alanında uzman personelimiz gerekli eğitime ve deneyime sahiptir. Ayrıca tamir işlemi süresince gerekli iş güvenliği sağlanarak tamir bakım dönüşümü işlermeleri yapılmaktadır.

 

 

Setüstü Ocak Tamiri Fırınlı Ocak Servisi Tüpgazdan Doğalgaza Dönüşüm İşlemleri, 

Setüstü Ocak Servisi Doğalgazlı FırınTamiri Ocaklı Fırın Servisi Enjektör Meme Değiştirme İşlemleri

Gaz Kaçağı Bulma Gaz Kaçaklarının Tespiti ve Tamiri,

İsli Yanan Cihazların Gaz Havalık Ayarlarını Yapma,

Gaz Musluk Değişimi, Brülörlerini Revize işlemleri,

ve tüm ocak yenileme işlemleri Teknik Servisimizde Uzman  Teknisyenlerimizle Yapılır.

Evinizde Küçük İşyerinizde Kullandığınız Her Türlü Tüplü Fırın Servisi Setüstü Ocağın Tamiri Tüpden Doğalgazlıya Doğalgazlıdan Tüplüye Dönüştürme Meme Değiştirme İşlemlerini Yapıyoruz İsli yanan fırınların ocakların ayarlarını yapıyoruz Tamir Periyodik Bakım Servis Hizmeti Veriyoruz

Servis Telefonu Ankama Teknik 0312- 347 2 414

Ankara Çankaya bölgesi Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Oran, Gaziosmanpaşa, Dikmen, Sokullu, İlker, Mürsel Uluç, Turan Güneş Bulvarı, Yıldızevler, Birlik Mah, Sancak Mah, Hilal Mah, Huzur Mah, Öveçler, Cevizlidere, Balgat, Çiğdem Mah, Çukurambar, Yüzüncü Yıl Mah, İşçi Blokları Mah, Söğütözü, Beştepe, Bahçelievler, Emek, Atakule, Cinnah Caddesi, Hoşdere Caddesi semtlerine endüstriyel mutfak mutfak ekipmanlarının tamir servisi olarak yıllara dayalı teknik servis tecrübemizle ocak tamiri, ocak bakımı, ocak yedek parça montajı, ocak gaz kaçak tamiri, ocak tüpgazdan doğalgaza, doğalgazdan tüpgaza dönüşümleri işleriniz yetki belgesi sahibi uzman ustalarımızca yerinde ve aynı gün hizmet aksaması olmaksızın gerçekleştirilir. 

ANKAMA TEKNİK DOĞALGAZ OCAK DİKMEN SERVİSİ NO: 0 312 347 2 414

Sanayi Tipi Ocak Gaz Kaçak Tamiri, Gaz Kollektör Tamiri ve Yenilemesi Yapılır.

Büyük mutfakların en büyük ihtiyacı endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Bu ekipmanların bakımı, tamiri, teknik servis tarafından karşılanmalıdır.Arızalanmış, bozulmaya başlamış, deforme olmuş ekipman parçalarının zaman geçirmeden endüstriyel mutfak ekipmanları tamir ve bakım servisi aranarak zamanında bakımının yaptırılması ve arızalarının giderilmesi gereklidir.

ANKARA GENELİ TÜM SEMTLERE

7/24 ACİL AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGELERİMİZ

     Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblemImage result for myk amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS YETKİ BELGESİ

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

 

SERVİS BÖLGESİ: 

Ankara Dikmen Öveçler ocak markaları; endüstriyel mutfak ekipmanları sanayi tip ocak tamiri bakımı doğalgaz tüpgaz dönüşümleri yapılır. Tüm ekipmanların yedek parçaları montajı yapılır.

Öveçlerde Endüstriyel Ocak Tamircisi, Öveçlerde Sanayi tipi ocak tamiri bakımı doğalgaz tüpgaz dönüşümü 0312 347 2 414 Dikmen ANKARA, Öveçlerde Acil Sanayi tipi ocak ustası 0539 660 2279, Öveçlerde Pazar günü açık endüstriyel ocak tamircisi, Öveçlerde 7/24 açık doğalgaz ocak tamir servisi, Öveçlerde Sanayi tipi, Endüstriyel Mutfak Ocak Ekipmanlar Doğalgaz LPG Tüpgaz Dönüşümleri, ANKARA ÖVEÇLERDE SANAYİ OCAKLARI ENDÜSTRİYEL MUTFAK OCAK DÖNÜŞÜMÜ USTASI TAMİR SERVİSİ ANKAMA TEKNİK 0312 347 2 414.