Eryaman, Batıkent, Elvankent, Etimesgut Petek Temizliği Kombi Servisi 0312 347 2 414

Ankara Kama Teknik Tesisat Petek Temizleme Eryaman Servisi

Batıkent, Eryaman, Elvankent, Etimesgut, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu  

Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kollektörlü sistem petek temizliği, geleneksel ve yoğuşmalı kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman hizmet vermektedir.

Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 24 14 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

KAMA TEKNİK TESİSAT SERVİSİ 

SERVİS TEL: 0312 347 24 14   

GSM: 0539 660 22 79

 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde zamanla kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır.

Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez.

Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir.

Sonuç olarak size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. 

Batıkent, Eryaman, Elvankent, Etimesgut, Bağlıca, Ümitköy, Çayyolu  kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz.

Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme uygulamamızı Eryaman bölgesinde de uygulayarak banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rothenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Ankara BatıkentEtimesgut, Elvankent, Eryaman, Bağlıca bölgesinde her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme, tesisat yıkama ve petek temizliği hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Servis çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

 

 

 

 

ERYAMAN KOMBİ BAKIMI

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

 

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, Batıkent bölgesindeki müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Baymak kombi servisi Eryaman Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bunun yanısıra:

Baymak Demirdöküm kombi servisi Eryaman 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm kombi servisi Eryaman Ankara 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm servis Ankara Eryaman 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm servisi Eryaman 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm klima servisi Eryaman 0539-660 22 79,

Eryaman Baymak demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 

Ankara Eryaman Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Eryaman Ankara, Eryaman Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Eryaman kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, Eryaman kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Eryaman, Eryaman Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,

    • Eryaman Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı
    • Eryaman Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman ECA Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Falke Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Eryaman Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,

 

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Eryaman bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz.

Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0312 347 24 14  no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

 

Ankara Eryaman Kombi BakımıKombi Bakımı Ankara Eryamante, Ankara Eryaman Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Eryaman kombi servisi, Eryaman Kombi Tamir Servisi, Eryaman Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Eryaman Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Eryaman Kombi ustası Kombi tamircisi, Eryaman Kombi tamir ustası, Eryaman En iyi kombicisi, En iyi Eryaman kombi tamircisi, Eryaman kombi basınç düşüyor, Eryaman kombi su eksiltiyor, Eryaman kombi ateşlemiyor, Eryaman kombi çalışmıyor, Eryaman kombi su akıtıyor, Eryaman kombi bozuk, Eryaman kombi arızalı, Eryaman kombi ısıtmıyor, Eryaman kombi servisi, Eryaman kombi montajı, Eryaman kombi petek montajı, Eryaman kombi petek ısıtmıyor, Eryaman kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Eryaman kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Eryaman kombi peteklerin altı soğuk, Eryaman kombi peteklerin yarısı soğuk, Eryaman kombi petek yanmıyor, Eryaman kombiye su dolduramıyorum, Eryaman kombi basınç sürekli düşüyor, Eryaman kombi basınç yükseliyor, Eryaman kombi basınç çok artıyor, Eryaman kombi su vanası bozuk, Eryaman kombi filtre tıkalı, Eryaman kombi filtre pis, Eryaman Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Eryaman Kart Arızalı, Eryaman  kombi kart bozuk, Eryaman kombi beyin bozuk, Eryaman  kombi beyin çalışmıyor, Eryaman Kombi Anakart Bozuk, Eryaman kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Eryaman kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, radyatör petek fiyatı, demirdöküm radyatör fiyatları, radyatör montaj fiyatı ücreti, havlupan fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara petek servis, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, ankara kombi ve petek, kombi radyatör, kombi servis fiyatları, kombi petekleri, ankara en ucuz kombi, doğalgaz kombi ankara, ankara kombi arıza, kombi montaj ankara, kombi temizliği fiyatları, demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, Alarko kombi bakımı, tesisat temizliği fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, kombi petek temizliği fiyatı, kombi petek bakımı fiyatları, kombi temizliği, kombi ve petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatları, ankara kombi tamiri, kombi tamiri ankara, kombi bakımında neler yapılır, kombi petek tesisat, kombi ve petek temizleme, ankara kombi tesisat, kombi temizlik, kombi ilacı, kombi petek kimyasalı, kombi tamir fiyatları.

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

ERYAMAN PETEK TEMİZLEME SERVİSİ KOMBİ TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.