Beşevler Kombi Petek Temizleme Servisi

Ankara Çankaya Beşevler Kombi Petek Temizleme Servisi

Balgat Kombi Radyatör Petek Temizleme Servisi.

Balgat Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile Yüzüncüyıl, İşçi Blokları, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar semtlerine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Ankama Teknik Servis Çağrı Merkezimiz: 0 312 347 2 414

Kombi petek temizleme hizmetimiz 2018 ücretleri petek başına 25 TL dir. Kombi petek temizleme yaptıran müşterilerimize yıllık periyodik kombi bakımı 50 TL olarak uygulanmaktadır. 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde ZAMANLA kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Beşevler mahallesi kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme sistemimiz ile banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rotenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Balgat Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü 24 saat arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Ankara Çankaya, Beşevler, İşçi Blokları Yüzüncü yıl, Çukurambar, Çiğdem mah, Balgat, Cevizlidere, Beştepe, Söğütözü, Mustafa Kemal Mah, ODTÜ Çamlık, Bilkent Çamlık, Üniversiteler mahallesinde her marka kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme, doğalgaz ocak dönüşümü, doğalgaz ocak hortum, doğalgaz vana montajı, doğalgaz gaz kaçağı tespiti hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun kombi hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Kombi Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankara Çankaya Beşevler semtinde donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi Beşevler kombi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

 

BEŞEVLER KOMBİ PETEK TEMİZLEME TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.

 • Ankara Beşevler Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Beşevler Ankara, Beşevler Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Beşevler kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, Beşevler kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Beşevler, Beşevler Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • Beşevler Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler ECA Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Falke Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Beşevler Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,

 

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirttilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Beşevler bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde berilttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

 

Ankama Teknik Kombi Petek Temizleme 

Çağrı Merkezi: 0 539 660 22 79

BEŞEVLER KOMBİ TEKNİK BİLGİ: Kalorifer Tesisatı yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok püf noktalar vardır. Bunlara dikkat edilmez ise ısınmama sonucu üşüme, gereğinden fazla ısınma sonucu fazla faturanın gelmesi, tesisatın düzgün yapılmaması sonucu su kaçakları meydana gelebilmektedir. Bu da gereksiz bir çok maliyeti , zahmetli tadilat işlemlerini tekrardan yapılmasına yol açmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübemizle Firmamız yetkili ve deneyimli ustalarımız sayesinde bu problemlerinize profesyonel çözümler getirir.

 

Beşevler Kombi Teknik Servisi 0539 660 22 79,

Beşevler Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisi Beşevler 0539 660 22 79,

Beşevler Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi servisi Beşevler 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko kombi servisi Beşevler Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko servis Ankara Beşevler 0539 660 22 79,

Beşevler Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi,  Beşevler 0539 660 22 79,

Beşevler Vaillant Kombi Servisi Beşevler 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Beşevler Beşevler Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Beşevler 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi Beşevler 0539 660 22 79,

Kombi Klima Tamir Bakım Servisi Beşevler 0539 660 22 79,

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Beşevler 0539 660 22 79,

Beşevler Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi 0539 660 22 79

 

Ankara Beşevler Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Ankara Beşevler, Ankara Beşevler Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, Beşevler kombi servisi, kombi servisi Beşevler, kombi tamir servisi Beşevler, Beşevler Kombi Tamir Servisi, Beşevler Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Beşevler Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Beşevler Kombi ustası Kombi tamircisi, Beşevler Kombi tamir ustası, Beşevler En iyi kombicisi, En iyi Beşevler kombi tamircisi, Beşevler kombi basınç düşüyor, Beşevler kombi su eksiltiyor, Beşevler kombi ateşlemiyor, Beşevler kombi çalışmıyor, Beşevler kombi su akıtıyor, Beşevler kombi bozuk, Beşevler kombi arızalı, Beşevler kombi ısıtmıyor, Beşevler kombi servisi, Beşevler kombi montajı, Beşevler kombi petek montajı, Beşevler kombi petek ısıtmıyor, Beşevler kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Beşevler kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Beşevler kombi peteklerin altı soğuk, Beşevler kombi peteklerin yarısı soğuk, Beşevler kombi petek yanmıyor, Beşevler kombiye su dolduramıyorum, Beşevler kombi basınç sürekli düşüyor, Beşevler kombi basınç yükseliyor, Beşevler kombi basınç çok artıyor, Beşevler kombi su vanası bozuk, Beşevler kombi filtre tıkalı, Beşevler kombi filtre pis, Beşevler Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Beşevler Kart Arızalı, Beşevler  kombi kart bozuk, Beşevler kombi beyin bozuk, Beşevler  kombi beyin çalışmıyor, Beşevler Kombi Anakart Bozuk, Beşevler kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Beşevler kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, radyatör petek fiyatı, demirdöküm radyatör fiyatları, radyatör montaj fiyatı ücreti, havlupan fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara petek servis, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, ankara kombi ve petek, kombi radyatör, kombi servis fiyatları, kombi petekleri, ankara en ucuz kombi, doğalgaz kombi ankara, ankara kombi arıza, kombi montaj ankara, kombi temizliği fiyatları, demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, Alarko kombi bakımı, tesisat temizliği fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, kombi petek temizliği fiyatı, kombi petek bakımı fiyatları, kombi temizliği, kombi ve petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatları, ankara kombi tamiri, kombi tamiri ankara, kombi bakımında neler yapılır, kombi petek tesisat, kombi ve petek temizleme, ankara kombi tesisat, kombi temizlik, kombi ilacı, kombi petek kimyasalı, kombi tamir fiyatları.