Arıza Önleyici Teknik Kombi Bakımı

Kama Teknik Kombi Servisi olarak tüm Ankara’nın semtlerine 7/24 hizmet vermekteyiz. Kombiler uzun süre çalıştıklarında içinde çalışan ana parçaların zamanla özelliklerini yitirmeleri sonucu arızalar meydana gelmesine neden olur. Kombi sahiplerinin kombilerinin bu anlamda bakımlarını aksatmamaları kışı rahat geçirmelerine ve cihazlarını uzun süre ayarlandıkları fabrika ayarları bozulmadan kullanabilmekte ve verimli çalışmaları nedeniyle de yüksek fatura ödeme sorunu ortadan kalkmaktadır.

Alandaki uzun süreli çalışmalarımızdan dolayı kombi sahiplerini kombi bakımlarını yaptırmaları konusunda uyarmak istiyoruz. Çünkü kombilerin bir makine olduğu dikkate alınmalıdır. Kombiler ısıtma sistemidir ve evlerimizde zorunlu olarak kullandığımız makinelerdendir. Ancak kombiler buzdolabı, çamaşır makinesi, TV gibi uzun süre bakım istemeyen cihazlar olarak üretilememektedir. Kombiler eskiden kullanılan şofbenlerin gelişmiş bir versiyonudur. İçinde bulunan yanma odası ile eski soba ile de benzerlik gösterirler.

Kombi ısı üretirken yanma odasında doğalgaz ve hava karışımını kullanmaktadır. Bunlar da temel ısıtma sistemini oluşturmaktadır. Bu yanma odasındaki ısının radyatör peteklerine iletilmesi ve verimli sıcaklık alınması bu sistemin fabrika ayarlarının korunmasına bağlıdır. İşte biz de Kama Teknik Kombi Servisi olarak bu korumayı sağlamak amaçlı Ankara’nın tüm semtlerine kombi bakım servisini ucuz, uygun fiyatla sunmaktayız. Tüm kombi markalarının her modelinin bakımını garantili olarka yapmaktayız.

Ankara’nın tüm semtlerine mobil servis araçlarımızla sunduğumuz bakım hizmetlerimizi teknik bilgi düzeyi ve tecrübesi yüksek ustalarımızla yapmaktayız. Her türlü ustalık belgesine sahip ustalarımız Mesleki Yeterlilik Kurumu Doğalgaz Yetki Belgesine de sahip olarak sektörde bilinçli teknik servis vererek ayrışmaktayız.