Çankaya Atakule Kombi Tamiri ve Yıllık Bakım Servisi

Ankara Çankaya Atakule Kombi Servisi. Her marka kombinin tamir ve bakımı Atakule semtinde garantili olarak aynı gün içerisinde yapılır. 

Çankaya Teknik Kombi Servis Merkezi:

0312 502 27 00  –  0 539 660 22 79

Ankara Çankaya Atakule bölgesinde her marka kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme hizmetlerini teknik servis ustalarımızla ve mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun hizmeti yıllardır sunmaktayız.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pekçok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı kombi servislerince yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle kombi ustası ile kombi tamircilerinden yararlanarak kombinize yıllık periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, kombi tamiri ve bakımında radyatör petek temizliğinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle müşterilerimize en uygun fiyat politikası en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Garantili hizmet demek yaptığımız işin arkasında olmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmaktır. Kombi bakımı, Kombi arıza tespiti ve onarımı konularında doğalgaz yetki belgesine sahip teknik bilgi kapasitesi yüksek kombi ustası ve tamircileri ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere kombi, klima doğalgaz ocak, radyatör petek temizliği hizmetlerini garantili olarak vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Atakule kombi servisi olarak tüm marka kombilerin tamir bakım ve anakart tamir hizmetlerini gün içerisinde alabilirsiniz. Atakule kombi bakım servisi Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım ücretleri, radyatör petek temizleme ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan, Arçelik, Beko vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

KOMBİ TEKNİK BİLGİ: Kombilerdeki eşanjörlerin bakımsız kalması sonucu ısıtma performansı ciddi şekilde düşmektedir. Isı değiştiricilerinde temel amaç, ısının bir akışkandan diğer bir akışkana maksimum şekilde transferini sağlamaktır. Isı değiştiricilerinde ısı transferinin artırılması, enerji tasarrufu ve enerjinin verimli ve etkin kullanımı anlamına gelmektedir.

 

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Atakule Kombi Teknik Servisi 0539 660 22 79,

Atakule Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisi Atakule 0539 660 22 79,

Atakule Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi servisi Atakule 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko kombi servisi Atakule Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko servis Ankara Atakule 0539 660 22 79,

Atakule Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi,  Atakule 0539 660 22 79,

Atakule Vaillant Kombi Servisi Atakule 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Atakule Atakule Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Atakule 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi Atakule 0539 660 22 79,

Kombi Klima Tamir Bakım Servisi Atakule 0539 660 22 79,

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Atakule 0539 660 22 79,

Atakule Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi 0539 660 22 79