Dikmen Kombi Tamiri ve Yıllık Bakım Servisi

Ankara Çankaya Dikmen Kombi Servisi. Kombi Teknik Servisi: Kombi Bakım, Arıza Onarım, Radyatör Petek Temizleme Hizmetleri.

Ankara’nın en büyük semtlerinden olan Dikmen bölgesinde her marka kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme teknik servis ustalarımızla ve mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun hizmeti yıllardır sunmaktayız.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içerisinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, kombi tamiri ve bakımında radyatör petek temizliğinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle müşterilerimize en uygun fiyat politikası en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Garantili hizmet demek yaptığımız işin arkasında olmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmaktır. 

Baymak, Demirdöküm, Ariston, Vaillant Kombi Bakım ücretleri, radyatör petek temizleme, ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

KOMBİ TEKNİK BİLGİ: Kombilerde Yakma Sistemleri Esas olarak kombilerde yakma işlemi yanma odasına gelen hava-yakıt karışımının ateşlenmesi ile gerçekleşir. Piyasada değişik tiplerde yakma sistemleri kullanılsa da temel olarak yakma işlemi, hava-yakıt karışımının hazırlanması, yanma işleminin gerçekleştirilmesi ve atık gazın dışarı atılması olayından oluşmaktadır. Hava-yakıt karışımı bacalı kombilerde yanma odasının içinde oluşur. Yanma odasına gelen yakıt için gereken taze hava ortamdan sağlanarak yanma gerçekleşir. Yanma sonucu oluşan ısı enerjisi bitermik eşanjör (ikili eşanjör) diye adlandırılan ısı değiştiricisi vasıtasıyla içinden geçen suya aktarılır. Klasik kombilerde yakıcı genel olarak paslanmaz çelik malzemeden veya döküm malzemeden imal edilir.