Dikmen doğalgaz ocak tesisatçısı | Kama Teknik

DİKMEN ANKARA DOĞALGAZ OCAKLARIN TESİSAT BAĞLANTISI

DOĞALGAZ TÜPGAZ OCAR DÖNÜŞÜMLERİ

ANKASTRE OCAK FIRIN DAVLUMBAZ VE ASPİRATÖR MONTAJ KURULUM TEKNİK SERVİSİ

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

DİKMEN SERVİSİ: 0 539 660 22 79    TEL: 0312 347 24 14

ANKARA DİKMEN DOĞALGAZ OCAK FIRIN SETÜSTÜ OCAK DOĞALGAZ HORTUMU DOĞALGAZ BORU VANA MONTAJI

Servisimiz tüm Dikmen bölgesine hizmet vermektedir. Öveçler, Sokullu, İlker, Mürsel Uluç, Akpınar mah, Karapınar mah, Keklikpınarı, Oran, Yıldız, Hilal mah, Birlik mah, Sancak mah, Cevizlidere, Balgat, Çiğdem mah, Çukurambar, İşçi Blokları Yüzüncüyıl mah, semtlerine ücret farkı gözetmeksizin aynı ücretlerle hizmet vermekteyiz. Sizde kaliteli ve tecrübeli teknik servis hizmetinden faydalanmak için servis hattımızı arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

DİKMEN ANKASTRE OCAK DOĞALGAZ LPG DÖNÜŞÜM

MONTAJ TESİSATÇISI 0 539 660 22 79

  

 

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Setüstü ocak doğalgaz dönüşümü

Ankara’da her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum montajı ve ocak dönüşümü işlemlerinin kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız.

 

  • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
  • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
  • ocakların doğalgaza dönüşümü
  • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
  • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
  • set üstü ocak doğalgaz memesi
  • set üstü ocak gaz ayarı
  • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

Dikmen bölgesinde ocak dönüşümü:LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Dikmen doğalgaz tüpgaz ocak dönüşümü yapılır. Ocaklarınızın gaz memeleri değiştirilerek ve gaz ayarları yapılarak tüpgazlı ocaklarınızı doğalgazda, doğalgazlı ocaklarınızın tüpgaza uyumlu olarak kullanmanız sağlanmaktadır.

Dikmende emniyetli şekilde ocak dönüşümü ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz. Her marka ve model (çot eski tip ocaklar ve fırınlar hariç) ocakların dönüşümleri yapılmaktadır. Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı usta veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen minimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönmesi ancak gazın devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN DOĞALGAZ OCAK

LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Setüstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi