Çukurambar Kombi Bakım Tamir Petek Temizleme Servisi

Ankara Çankaya Çukurambar Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi Radyatör Petek Temizleme Servisi.

Çukurambar Petek Temizleme Servisimiz ile Bahçelievler, Emek, Beşevler, Mebusevleri, Anıttepe, Yüzüncüyıl, İşçi Blokları, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar semtlerine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde  kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır. Çukurambar Petek Temizleme firması ile yapılan petek temizliğinde farkı hissedeceksiniz. 

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Çukurambar Petek Temizleme kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 3-4 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Çukurambar Petek Temizleme banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rotenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Çukurambar Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi.

 

Ankara Çukurambar, Balgat, İşçi BloklarıÇiğdem mahallesi, Yüzüncü Yıl’da başta radyatör petek temizliği, kombi petek yıkama hizmetleri başta olmak üzere her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi Çukurambar petek temizleme kombi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, Balgat semtindeki en yakın kombi petek temizleme servisi olarak tüm müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Çukurambar Petek Temizleme Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, ECA, Buderus, Airfel, Protherm, Falke vb.  tüm hermetik yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir işlerini gerçekleştirmekteyiz.

 • Ankara Çukurambar Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Çukurambar Ankara, Çukurambar Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Çukurambar kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, Çukurambar kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Çukurambar, Çukurambar Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • Çukurambar Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar ECA Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Falke Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Çukurambar Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Balgat bölgesinde en uygun fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde berilttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Balgat Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

 

ÇUKURAMBAR BALGAT KOMBİ TEKNİK: Kombiler, yakıt olarak LPG veya doğalgaz’ı kullabildiği ve ihtiyaç halinde yakıt türleri arasında geçiş yapılabilmesine imkan tanıyan, kullanıcısına bağımsız ısınma kabiliyeti veren, konutların veya işyerlerinin hem ısınma hem de sıcak kullanım suyu ihtiyacını aynı anda karşılayabilen cihazlardır. Bu sebeple İngilizce’deki “Combined water heater” teriminden hareketle Türkçe’de de “kombi” olarak adlandırılmaktadırlar.
Kombi cihazlarının sınıflandırılmaları genel olarak şu özelliklere göre yapılmaktadır.
• Kullanılan yakıtın cinsine göre
• Taze hava alış – atık gaz çıkış sistemlerine göre
• Kapasitelerine göre
• Çalışma ortamlarına göre
• Ateşleme sistemlerine göre
• Baca gazından yararlanma durumuna göre
• Sera gazı salınımı miktarlarına göre