Ümitköy Kombi Tamiri ve Yıllık Bakım Servisi | Kama Teknik 0(312) 347 24 14

Ümitköy Demirdöküm Kombi Servisi

Müşteri Teknik Destek Hattı: 0312 347 24 14 

GSM: 0 539 660 22 79

Demirdöküm kombi özel servisi olarak tüm Demirdöküm model kombilerin tamir ve bakımı garantili olarak yapılır. 

Ümitköy semti başta olmak üzere Çayyolu, Konutkent, Yaşamkent, Bağlıca bölgesinde de Demirdöküm kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. 

Demirdöküm kombi bakımı yapılır. Her model kombinizin teknik kombi bakımı itinayla yapılır. Demirdöküm kombilerin montajı yapıldıktan sonra ikinci yıl sonunda mutlaka kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir. 

Çünkü kombinin çalışmasından kaynaklı genleşme tankının azot gazının bitmesi ve kombi filtre (süzgeç) denilen tesisat petek pislik tutucunun temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu parçalar özellikle kombinin çalışmasına bağlı olarak etkilenen ilk parçalar olması nedeniyle bakıma ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte kombinin genel çalışma performansı test edilerek kombinin diğer parçalarında da olası arıza veya yıpranma şeklindeki sorunların da tespit edilmesine olanak sağlaması bakımından önem arz etmektedir. 

Ümitköy Demirdöküm Servisi olarak kombi tamir bakımı, petek temizleme hizmetini bölgeniz servisi olarak yerine getirmekteyiz. 

 

ÜMİTKÖY DEMİRDÖKÜM KOMBİ ANAKART TAMİR SERVİSİ : kAMA tEKNİK 0(312) 347 24 14

Ankara Ümitköy semtinde her türlü marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun kombi hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Servis Bölgesi: Ankara’nın merkezinden 20 km. yarıçapa kadar olan bölgede aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Baymak, Demirdöküm kombi servisi Ümitköy 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm kombi servisi Ümitköy Ankara 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servis Ankara Ümitköy 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servisi Ümitköy 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm klima servisi Ümitköy 0539-660 22 79,

Ümitköy baymak, demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 KOMBİ TEKNİK BİLGİ:

Kombi konusunda; gerçek ne olursa olsun, Türkiye’de bir gerçek var. Bazı apartmanlarda para toplanamıyor, anlaşamıyorlar. Bu nedenle bazı daireler ayrılmak istiyor. Kombi yeni binalarda yapılacak olursa ısı kaybını önlemek için başka bir deyimle ısı çalmayı önlemek için, döşemelerde ve komşu duvarlarda iyi yalıtım yapılması lazım. İkincisi de binalarda çok düzgün baca sistemlerinin olması lazım. Bu tip binalarda hermetik kombiler kullanılıyor. Hermetik kombiler kullanıldığında da gazı dışarıya atıyoruz. Yani 20-25 kW kapasitesindeki gazı dışarıya atıyoruz. Herhangi bir yerden binanın cephesi deliniyor. Bu kombiler yazın da sıcak su ısıtmasında kullanıldığı için cam açıldığında alt kattaki gaz üst katı çok az da olsa etkileyebiliyor. Almanya’da bir düzenleme var. 11 kW’dan daha büyük kapasitedeki cihazları hermatik olarak kullanamıyorsunuz. Dışarıya gaz deşarjının önlenebilmesi için yeni binalarda çok düzgün baca sisteminin yapılmasını gerekiyor. Diğeri ister merkezi ister uzaktan ısıtmalı, ister kombi olsun, artık Türkiye’de radyatörlere mutlaka termostatik radyatör ventilinin monte edilmesi gerekir. Çünkü 15-20 yıldır Avrupa’da bunu kullanmak zorunlu. Bir de sağlık yönünden avantajlı, içerdeki sıcaklığı kontrol etmediğiniz zaman sıcaklık yüksek olabilir. Bu kullanılmayan odaların radyatörlerinin daha kısılmasını sağlayacaktır. Hava sıcaklığı çok yükselmediğinde de hava daha az kuruyacağı için grip olma riskini de azaltacaktır. Vatandaşın hem cebinin sağlığı hem de gerçekten kendi sağlığı yönünden yararlı olacaktır. Bir diğer konu da binalara kombi konulduğunda yapılan tesisatlar genellikle farklı firmalara yaptırılıyor. Birisi çok güvenli kaliteli cihaz kullanıyor, çok iyi bir tesisatçıya yaptırıyor. Başka birisi de daha az güvenilir bir sistem monte edebiliyor. Veya tesisatı belki daha az kontrolden geçiyor ve riski ortak paylaşıyorlar. Sonuç olarak iki katlı, üç katlı, her katta iki üç dairesi olması kaydıyla kombi sistemini pratik görünüyor. Ama 5-10-20 katlı yüksek binalarda her binanın altından ısıtılmasının daha verimli olacağı anlaşılmaktadır.

 

Ankara Ümitköy  Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Ankara Ümitköy , Ankara Ümitköy  Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, Ümitköy  kombi servisi, kombi servisi Ümitköy, kombi tamir servisi Ümitköy , Ümitköy  Kombi Tamir Servisi, Ümitköy  Demirdöküm Kombi Servisi, Ümitköy  Baymak Kombi Servisi, Ümitköy  Alarko Kombi Servisi, Ümitköy  ECA Kombi Servisi, Ümitköy  Vaillant Kombi Servisi, Ümitköy  Buderus Kombi Servisi, Ümitköy  Bosch Kombi Servisi, Ümitköy  Ariston Kombi Servisi, Ümitköy  Viessman Kombi Servisi, Ümitköy  Ferroli Kombi Servisi, Ümitköy  Immergas Kombi Servisi, Ümitköy  Protherm Kombi Servisi, Ümitköy  Falke Kombi Servisi, Ümitköy  Isısan Kombi Servisi, Ümitköy  Arçelik Kombi Servisi, Ümitköy Beko Kombi Servisi, Ümitköy  kombi basınç düşüyor, Ümitköy  kombi su eksiltiyor, Ümitköy  kombi ateşlemiyor, Ümitköy  kombi çalışmıyor, Ümitköy  kombi su akıtıyor, Ümitköy  kombi bozuk, Ümitköy  kombi arızalı, Ümitköy  kombi ısıtmıyor, Ümitköy  kombi servisi, Ümitköy  kombi montajı, Ümitköy  kombi petek montajı, Ümitköy  kombi petek ısıtmıyor, Ümitköy  kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Ümitköy  kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Ümitköy  kombi peteklerin altı soğuk, Ümitköy  kombi peteklerin yarısı soğuk, Ümitköy  kombi petek yanmıyor, Ümitköy  kombiye su dolduramıyorum, Ümitköy  kombi basınç sürekli düşüyor, Ümitköy  kombi basınç yükseliyor, Ümitköy  kombi basınç çok artıyor, Ümitköy  kombi su vanası bozuk, Ümitköy  kombi filtre tıkalı, Ümitköy  kombi filtre pis, Ümitköy  Kart Arızalı, Ümitköy  kombi kart bozuk, Ümitköy  kombi beyin bozuk, Ümitköy  kombi beyin çalışmıyor, Ümitköy  Kombi Anakart Bozuk, Ümitköy  kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Ümitköy  kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.