Balgat Kombi Tamir Servisi Ankara

Her Marka Kombinin Garantili Tamir Bakımı Balgat Mahallesinde Aynı Gün Yapılmaktadır.

Balgat Kombi Teknik Servisi: 0 312 502 27 00  –  0 539 660 22 79

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

Kombi Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankara Balgat Kombi Teknik Servisi olarak her türlü marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun Kombi Teknik Servis hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli Kombi Bakım Ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Balgat Kombi Servisi Tamir Hizmeti Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik kombilerin bakım, arıza, tamir işlerini gerçekleştirmekteyiz.

BALGAT KOMBİ SERVİSİ TEKNİK BİLGİ: Doğal gazlı kat kaloriferi uygulamalarında kullanılan ısı üretim cihazlarından biri de duvar tipi kombi cihazlarıdır. Duvar tipi şofben prensibi ile çalışan kombi cihazlarında hem
ısıtma sıcak suyu hem de kullanma sıcak suyu birlikte üretilir. Cihazlar atmosferik brülörlü
olup, ısıtma ve ısı değiştirgeci yüzeyleri paslanmaz çelik, bakır veya bronz malzemelerden
yapılabilmektedir. Şekil olarak şofbenlere benzer ve duvara asılarak monte edilir.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Baymak, Demirdöküm kombi servisi Balgat 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm kombi servisi Balgat  Ankara 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servis Ankara Balgat  0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servisi Balgat  0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm klima servisi Balgat  0539-660 22 79,

Balgat baymak, demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,