Çankaya Yıldızevler Kombi Tamiri ve Yıllık Bakım Servisi

Çankaya Yıldızevler Kombi Servisi.

Her Marka Kombinin Garantili Tamir Bakımı Yıldızevler Mahallesinde Aynı Gün Yapılmaktadır.

Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için çağrı merkezimizi haftanın 7 günü iş saatlerinde arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

Çankaya Teknik Kombi Servisi

Merkez: 0(312) 502 27 00

GSM: 0 539 660 22 79  –  0542 695 06 33

Ankara Çankaya Yıldız / Yıldızevler Mahallesinde her marka kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi anakart arıza tamiri kombi elektronik kart tamiri hizmetlerini yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun kombi hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Baymak, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Bosch, Viessman, Vaillant, Arçelik, Beko, Airfel, ECA, Ferroli, Protherm, Falke, Dolce Vita, Lambert Çankaya Yıldızevler Kombi Bakım ücretleri, Yıldızevler mah kombi tamir ücretleri, Yıldızevler Çankaya Kombi Elektronik ana kart arıza ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

KOMBİ TAMİRİNDE YAPILAN İŞLEMLER:

KOMBİ TESİSAT FİLTRE TEMİZLİĞİ

KOMBİ SICAK SU NTC SENSÖRÜ SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ PLAKA EŞANJÖR ARIZA TAMİRİ

KOMBİ ÜÇ YOLLU VANA HİDROLİK DEĞİŞİMİ

KOMBİ ÜÇ YOLLU VANA MOTOR SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ SİRKÜLASYON POMPASI ARIZA TAMİRİ

KOMBİ SICAK SU TÜRBİN ARIZA TAMİRİ

KOMBİ SICAK SU AKIŞ TÜRBİN ARIZA TAMİRİ

KOMBİ GAZ VALFİ SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ GAZ GİRİŞİ GAZ BASINÇ ÖLÇÜMÜ, DAİRE GİRİŞİ GAZ BASINÇ ÖLÇÜMÜ

KOMBİ FAN MOTORU TEMİZLİĞİ / SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ HAVA AKIŞ ANAHTARI PRESOSTAT SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ BACA KONTROLÜ

KOMBİ ATEŞLEME ARIZA TAMİRİ

KOMBİ ATEŞLEME ELKTRODU, İYONİZASYON ELEKTRODU ARIZA TAMİRİ

KOMBİ GAZ AYARI YÜKSEK SICAKLIK AYARI İLE DÜŞÜK SICAKLIK AYARI 

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Yıldızevler Çankaya Kombi bakımı kombi tamircisi Kama Teknik Servisi tarafından arıza önleyici bakım kapsamında yapılmaktadır. Bu nedenle kombi ustası ile kombi tamircilerinden yararlanarak kombinize yıllık periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Yıldız Kombi Servisi tamircisi olarak, kombi tamiri ve bakımında radyatör petek temizliğinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle müşterilerimize en uygun fiyat politikası en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Garantili hizmet demek yaptığımız işin arkasında olmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmaktır. Kombi bakımı, Kombi arıza tespiti ve onarımı konularında teknik bilgi kapasitesi yüksek kombi ustası ve tamircileri ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere kombi radyatör petek temizliği hizmetlerini garantili olarak vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Çankaya Yıldızevler Baymak, Demirdöküm, Vaillant Kombi Bakım ücretleri ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm Kombi, Baymak Kombi, Ariston Kombi, Vaillant, Viesmann Kombi, Bosh Kombi, ECA Kombi, Buderus Kombi, Airfel Kombi, Arçelik Kombi, Beko kombi, DolceVita kombi, Protherm Kombi, Falke Kombi, Termoteknik Kombi tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve elektronik anakart arıza tamir işlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

ÇANKAYA YILDIZ KOMBİ TAMİR SERVİSİ TEKNİK BİLGİ:

  • Yıldız kombi servisi tamirlerinde levhalı ısı değiştiricileri a) Contalı levhalı ısı değiştiricileri b) Spiral levhalı ısı değiştiricileri c) Lamelli ısı değiştiricileri
  • Yıldız Çankaya kombi servisi tamirlerinde kanatlı yüzeyli ısı değiştiricileri a) Levhalı kanatlı ısı değiştiriciler b) Borulu kanatlı ısı değiştiriciler
  • Rejeneratif ısı değiştiriciler a) Sabit dolgu maddeli rejeneratörler b) Döner dolgu maddeli rejeneratörler
  • Karıştırmalı kaplar

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.