Ankara Yüzüncü Yıl Mah 100. Yıl Mah Kombi Servisi | Kama Teknik Kombi Tamir Bakım 0539 660 22 79

Ankara Yüzüncü Yıl, Yüzüncüyıl, 100. Yıl

Kombi Hermetik Şofben Tamir Servisi

Kombi Hermetik Şofben Elektronik Anakart Tamiri

Kombi Radyatör Petek Temizleme Servisi.

 

Ankara Yüzüncü Yıl’da her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi yüzüncü yıl mah kombi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

 

 KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirttilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır.

Biz de ankarakombicisi olarak Balgat  bölgesinde uygun fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde berilttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz.

Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

yüzüncü yıl ankara kombi tamir servisi

Yüzüncü Yıl, 100. Yıl Kombi Servis

Merkez: 0(312) 347 24 14     

GSM:0 539 660 22 79

Ankara İşçi blokları, Yüzüncü yıl, Çukurambar, Çiğdem mah Çankaya bölgesinin en çok tercih edilen Demirdöküm kombi teknik servisiyiz.

Demirdöküm marka tüm kombi modellerinin kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme işlemlerinizde uzun yıllar görev yaptığımız Demirdöküm yetkili servislerindeki tecrübelerimizle her türlü tamir tekniğini uygulayabildiğimiz kombi cihazlarınızı teknik ömrü boyunca tasarruflu ve verimli sıcaklık üretecek şekilde kullanmanızda size yardımcı olmaktayız. 

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım ücretleri, radyatör petek temizleme, LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşüm ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Yüzüncü Yıl Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Servisi 0539 660 22 79,

Yüzüncü Yıl Demirdöküm Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Servisi 0539 660 22 79,

Baymak Kombi Tamir Bakım Petek Temizliği Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Alarko Kombi Tamir Bakım Petek Temizliği Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Bosch Kombi Tamir Bakım Petek Temizliği Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Yüzüncü Yıl Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi,  Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Yüzüncü Yıl Vaillant Kombi Servisi 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Yüzüncü Yıl Yüzüncü Yıl Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Kombi Tamir Ustası Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Kombi Klima Tamir Bakım Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Yüzüncü Yıl 0539 660 22 79,

Yüzüncü Yıl Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi 0539 660 22 79

Ankara İşçi Blokları Yüzüncü yıl, Çukurambar, Çiğdem mah, Balgat, Cevizlidere, Beştepe, Söğütözü, Mustafa Kemal Mah, ODTÜ Çamlık, Bilkent Çamlık, Üniversiteler mahallesinde her marka kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme, hizmetlerini yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun kombi hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Ankara Kama Teknik Tesisat Petek Temizleme Servisi

Balgat Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile Yüzüncüyıl, İşçi Blokları, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar semtlerine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Kama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kma Teknik Servis Çağrı Merkezimiz: 0 312 347 24 14

Kombi petek temizleme ücretleri için müşteri çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde zamanla kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonunda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Balgat Yüzüncüyıl mah kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme Balgat Yüzüncüyıl bölgesinde banyodaki petek/havlupanın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rotenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Balgat Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.

 • Ankara Yüzüncü Yıl Mah Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Yüzüncü Yıl Mah   Ankara, Yüzüncü Yıl Mah Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Yüzüncü Yıl Mah kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi Yüzüncü Yıl mah, kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Yüzüncü Yıl Mah, Yüzüncü Yıl Mah Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • Yüzüncü Yıl Mah Demirdöküm Kombi Servisi Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Baymak Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Alarko Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah ECA Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Vaillant Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Buderus Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Bosch Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Ariston Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Viessman Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Ferroli Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Immergas Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Protherm Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Falke Kombi Servisi,  Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Viessman Kombi Servisi,Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Yüzüncü Yıl Mah Arçelik Beko Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,

 

Ankara Yüzüncü Yıl Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Ankara Yüzüncü Yıl, Ankara Yüzüncü Yıl Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, Yüzüncü Yıl kombi servisi, kombi servisi Yüzüncü Yıl, kombi tamir servisi Yüzüncü Yıl, Yüzüncü Yıl Kombi Tamir Servisi, Yüzüncü Yıl Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Yüzüncü Yıl Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Kombi ustası Kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl Kombi tamir ustası, Yüzüncü Yıl En iyi kombicisi, En iyi Yüzüncü Yıl kombi tamircisi, Yüzüncü Yıl kombi basınç düşüyor, Yüzüncü Yıl kombi su eksiltiyor, Yüzüncü Yıl kombi ateşlemiyor, Yüzüncü Yıl kombi çalışmıyor, Yüzüncü Yıl kombi su akıtıyor, Yüzüncü Yıl kombi bozuk, Yüzüncü Yıl kombi arızalı, Yüzüncü Yıl kombi ısıtmıyor, Yüzüncü Yıl kombi servisi, Yüzüncü Yıl kombi montajı, Yüzüncü Yıl kombi petek montajı, Yüzüncü Yıl kombi petek ısıtmıyor, Yüzüncü Yıl kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Yüzüncü Yıl kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Yüzüncü Yıl kombi peteklerin altı soğuk, Yüzüncü Yıl kombi peteklerin yarısı soğuk, Yüzüncü Yıl kombi petek yanmıyor, Yüzüncü Yıl kombiye su dolduramıyorum, Yüzüncü Yıl kombi basınç sürekli düşüyor, Yüzüncü Yıl kombi basınç yükseliyor, Yüzüncü Yıl kombi basınç çok artıyor, Yüzüncü Yıl kombi su vanası bozuk, Yüzüncü Yıl kombi filtre tıkalı, Yüzüncü Yıl kombi filtre pis, Yüzüncü Yıl Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Yüzüncü Yıl Kart Arızalı, Yüzüncü Yıl  kombi kart bozuk, Yüzüncü Yıl kombi beyin bozuk, Yüzüncü Yıl  kombi beyin çalışmıyor, Yüzüncü Yıl Kombi Anakart Bozuk, Yüzüncü Yıl kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Yüzüncü Yıl kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, radyatör petek fiyatı, demirdöküm radyatör fiyatları, radyatör montaj fiyatı ücreti, havlupan fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara petek servis, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, ankara kombi ve petek, kombi radyatör, kombi servis fiyatları, kombi petekleri, ankara en ucuz kombi, doğalgaz kombi ankara, ankara kombi arıza, kombi montaj ankara, kombi temizliği fiyatları, demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, Alarko kombi bakımı, tesisat temizliği fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, kombi petek temizliği fiyatı, kombi petek bakımı fiyatları, kombi temizliği, kombi ve petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatları, ankara kombi tamiri, kombi tamiri ankara, kombi bakımında neler yapılır, kombi petek tesisat, kombi ve petek temizleme, ankara kombi tesisat, kombi temizlik, kombi ilacı, kombi petek kimyasalı, kombi tamir fiyatları.