Ankara Mustafa Kemal Mahallesi Ariston Kombi Servisi

ÇANKAYA MUSTAFA KEMAL MAH ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi Ariston marka Kombi Tamir Bakım Anakart Tamir Teknik Servisi.

Parça ve İşçilik Garantili Uzman Teknik Kombi Servisi

KAMA TEKNİK BALGAT KOMBİ SERVİSİ

TEL: 0(312) 502 27 00         GSM: 0539 660 22 79

KAMA TEKNİK ARİSTON marka kombi tamir, bakım, elektronik ana kart tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir.

Ankara Çankaya Mustafa Kemal Mahallellesinde Ariston kombi tamir bakım servisiyiz.

Mustafa Kemal Mahallellesinde semtinde Ariston marka kombilerinizde yaşadığınız tüm arızalar için bizi arayabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimizde aynı gün hizmet almak için servis çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

ARİSTON KOMBİ ARIZALARI; Ariston kombiler de diğer kombiler ile aynı sistemle yapılandırılmıştır. Parça kalitesi ile dizayn farklılığından kaynaklı avantajları ile kaliteli bir kombi olarak önce çıkmaktadır. Tüm kombilerde olduğu üzere Ariston kombi de de klasik arızalar meydana gelebilmektedir. Zamanla kullanım kaynaklı arızlara ile bakım yapılmadığından kaynaklı arızaların yaşandığını gözlemlemekteyiz. Bu arızaları genel olarak sıralarsak; Kama Teknik Ariston Kombi Servisi Tamir Hizmetleri

 • Ariston Kombi basınç düşmesi, kombi basınç yükselmesi arızaları,

 • Ariston Kombi petekler ısınmama arızası,

 • Ariston Kombi sıcak su ısıtmama sıcak soğuk dalgalanma arızaları,

 • Ariston Kombi ateşlememe arızaları,

 • Ariston Kombi sesli/gürültülü çalışma arızaları,

 • Ariston Kombi su akıtması su damlatma arızası,

 • Ariston Kombi su doldurma arızası,

 • Ariston Kombi kısa süreli çalışıp peteklerin ısınmaması arızası, 

 • Ariston Kombi yüksek derecelerde çalışma arızası

konularında

Mustafa Kemal Mahallellesi Çankaya bölgesinde Ariston kombi teknik servisi olarak ustalarımızın temel özellikleri: 

 • Ustalarımız doğalgaz tesisat kaçak tamiri ve kombi montaj işlerinde tecrübelidir

 • Ustalarımız radyatör petek montajı ve petek temizliğinde ustalaşmışlardır. 

 • Ustalarımız kombi tamir ve hermetik şofben tamir ustalarıdır. 

bu üç alandaki uzmanlıkları kombi arızalarında daha etkili tamir yapmalarını sağlamaktadır. Kombilerin bağlı olduğu ve arızalara neden olan doğalgaz tesisatı konusundaki bilgileri, radyatör petekler konusundaki bilgileri kombi tamirlerini daha kolay yapmalarını bu şekilde başka kombi tamircilerinin çözemedikleri ileri düzey arızaları çözlebilmelerini mümkün kılmakta ve müşterilerimiz için gereksiz arıza tamirlerini veya kombi değiştirme gibi pahalı tamirleri önlemektedir. Sizlerde Kama Teknik Ariston Kombi servisi ile iletişime geçerek gerçek tamir servisi ile tanışabilir ve uzun yıllar kafanız rahat şekilde kombi tamir sorununu çözmüş olacaksınız. 

Ayrıca, bunların dışında Ariston kombilerde arıza kodları bulunmaktadır. Siz de Ariston kombinizde yaşağıdınız arızlarda kombinin ekranında arıza kodu bulunması durumunda bu kodlara göre tamirci yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Ariston kombi sıcak su arızaları sıklıkla yaşanmaktadır. Bunun nedeni kombi parçalarının zamanla kullanım ömürlerinin dolmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla kombi sıcak su arızasında yüksek olasılıkla sıcak su ntc sensörü, sıcak su akış türbünü, sıcak su plaka eşanjörü, kombi üç yollu vana ve vana motorundan kaynaklı arızalar meydana gelecektir. 

Kombi genelde petek modunda çalışırken temel işlevi olarak bu modda çalışırken çok fazla arıza yapmamaktadır. Bunlar da çeşitli bakımlar ile kombinin petek modunda çalışmasını arızasız şekilde sürdürebilecektir. Ancak genel olarak kombilere etkin bakım yapılmadığı görülmektedir. Kombi bakımının ucuz yapılması şeklindeki yaygın kanı nedeniyle kombi firmaları da gerekli bazı işlemleri uygulamamaktadırlar. Bu nedenle kombi bakımı yaptırırken belli işlemlerin yapılacak olmasını teyid etmeniz gerekmektedir. 

Kombilere bakımın her yıl değil de en azından iki senede bir yapılmasının zorunlu olduğu değerlendirilmektedir. Kombi bakımı her yıl mı yaptırılmalı şeklindeki soruların cevabı da bu şekilde olmalıdır. Ayrıca, kombinin 5 veya 6 yılında da mutlaka fan motoru temizliği ve sıcak su plaka eşanjör temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler ile kombi bakımınız katma değerli olacak ve çalışan parçaların işlevelerini daha sağlıklı yapmasını sağlamış olacaksınız. 

Ariston pompa arızası durumunda peteklere istenilen sıcaklık verilmeyecek aynı zamanda kombi arıza kodu verecektir. Ariston Mustafa Kemal mahallesi kombi servisi ile en uygun kombi arızalarını giderebilecek ve kombi işinin uzmanı olan Kama Teknik güvencesiyle rahat edeceksiniz.

Ariston kombi pompa arızası durumunda kombinin petetlerinde aşırı kirlenme durumu olması kontrol edilmelidir. bunun için tamire başlarken önce pompa sökülür ve pompa çarkının normal dönüp dönmediği kontrol edilmelidir.  Daha sonra kalorifer peteklerinin içindeki suyun kontrolü gereklidir.

Ariston kombi tamirinde servisimizi diğer servislerden ayırdedici özellik olarak her tamir konusuna yalnızca arıza odaklı tamir prensibimizdir. Böylece müşteriyi gereksiz tamir masrafından kurtarmakta ve uygun fiyata Ariston kombi tamirini yapmaktayız. Sizler de Ariston kombi tamiri Mustafa Kemal mahallesi bölgesinde servis talebiniz bulunmaktaysa bir telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ariston kombi tamiri yanında Buderus Bosch grubu kombi tamirlerini de yapmaktayız. Buderus Bosch kombi tamir bakımı montaj işleriniz için size en yakın kombi servisiyiz.

Ariston clas one24 marka kombinin arıza tamir ve bakımların servisimizce yapılması ile tüm sorunlarınız gedirelir: Ariston marka kombinin tüm güncel modellerinin arıza tamirleri garantili işçilik ve yedek parça ile yapılmasını isterseniz siz de servis numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir başka arıza konusu da Ariston Genus One 22 KW tam yoğuşmalı kombim alev kopması arızası vermesi dir. Ariston kombilere zamanında bakım yapılmaması kaynaklı bu arıza malesef kombi anakartının tamir edilmesiyle çözümlenebilmektedir. Ariston kombi servisi olarak tüm Çankaya bölgesine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Ariston marka kombilerin elektronik anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Bu arızaların tamirinde Servisimiz; Mustafa Kemal Mahallesi Ariston Kombi kart tamiri için kombi servisi, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi kart tamircisi, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi elektronik kart servisi, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi kart tamiri ankara, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi fan tamiri, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston Ankara tamir bakım servisi, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi servis ücreti/ kombi bakım ücreti, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi servis fiyatları, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi petek temizleme ücreti, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi radyatör petek temizleme ücreti, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi bakım ücreti ne kadar, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi bakımı kaça yapılıyor, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi bakım ücreti, Mustafa Kemal Mahallesi Ariston kombi bakım fiyatı gibi kombi ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Mahallesi Çankaya Ariston teknik kombi servisiyiz. Ariston kombi arızalarında Balgat Kama Teknik Kombi Servisi sizlerin hizmetindedir. 

Bölgenize en yakın Ariston kombi tamiri, kombi bakım petek temizleme servisi olarak yıllara dayalı kombi teknik servis tecrübelerimizle sizlere en uygun ve kalıcı tamir çözümlerimizle yardımcı olmaktayız. 

Ariston Ariston kombi servisi ile kombinizin çalışma presiblerinden olan bileşik ısı eşanjörlü sistemli kombilerde sadece bir adet ısı eşanjörü kullanılır. Bu eşanjör iç içe geçmiş serpantinler vasıtasıyla hem ısıtma suyuna hem de kullanım suyuna yanma sonucunda açığa çıkan ısıyı aktarabilmektedir. Kombi tamirinde dikkat edilmesi gereken nokta kombinin bütünselliği içinde tamir edilecek parçanın dikkatli bir şekilde tespit edilmesinde yatmaktadır. Kama Teknik Ariston kombi tamir servisi; Mustafa Kemal mahallesi Ariston kombi servisi servisleri tamiri, bakımı, elektronik anakart arızalarının tamiri konularında uygun ve ekonomik tamir çözümleri ile yılların tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir. 

Ariston marka kombilerde en sık rastlanan arızalardan olan ; Ariston kombi alev eksik, alev kopması, gaz rölesi kontrol hatası, alev yok, (5p1), (5p2), (5p3), (5p4), (5p6) vb… Arıza kodlarını vermeye başlarsa bu arıza kodlarını birkaç defa verince kombi çalışmasını bloke ederek arızayı reset yapmadan tekrar alev denemesi yapmaya başlamaz. Bu nedenle Kombinize zamanında bakım yaptırarak bu tür pahalı arızaların önüne geçebilirsiniz.

Ariston kombi tamiri: Sıcak su banyoda bir ısınıyor bir soğuyor arızası:

Ariston kombi sıcak su dalgalı ısınıyor arızalarını bildiren müşterilerin kombilerinde öncelikle sıcak su sensör ntc termostat göstergesinin kontrolü yapılmalıdır. NTC sıcaklık sensörü ölçümü sağlam değerler arasında ise kombi plaka eşanjörünün sökülerek içinde kireç birikip birikmediğinin tespit edilmesi gerekir. Eğer aşırı kireçten dolayı plaka eşanjörünün bazı kısımlarında tıkanıklık varsa bu sıcak su ısınmasında dalgalanmalar neden olacaktır. Bu arızanın çözümü için servisimizden yardım alabilirsiniz. Kama Teknik Arıston Kombi arıza tamir bakım servisi Çankaya Mustafa Kemal mahallesi Ariston kombilerinizde yaşağıdığınız arızalar için güvenebileceğiniz teknik kombi servisimizi arayarak randevu alabilir ve tecrübeli ustalarımızdan güvenli ve garantili hizmet alabilirsiniz.