Ata mahallesi Öveçler Doğalgaz Ocak Dönüşümü | Ocak Gaz Bağlantı Montaj Servisi

ÖVEÇLER DİKMEN ATA MAH DOĞALGAZ OCAK TESİSAT SERVİSİ  

Doğalgaz set üstü ocak/ankastre ocak montajı dogalgaz hortum bağlantısı ve gaz kesme vanası montajı, doğalgaz tesisatı tadilatları, tüplü ocak doğalgaza dönüşümü, dogalgaz ocak tüpgaza dönüşümü, gaz kaçak kontrolü, ankastre ocak montajı kurulumu işlerinizi  sızdırmazlık garantili tesisat ve cihaz montajıyla doğalgaz teknik servisimizle doğalgaz ve gaz yakıcı cihazlar konusunda yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz. Ata mahallesi Öveçler ocak dönüşümü. 

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

ÖVEÇLER SERVİS NO: 0 539 660 22 79

TEL: 0312 347 24 14

Ata mahallesi Öveçler Dikmen, Sokullu Dikmen, İlker ve tüm Dikmen bölgesi en yakın doğalgaz ocak tesisat servisi olarak yıllara dayalı Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens set üstü, ankastre ocak servis tecrübemizle sizlere set üstü ocak montaj ustası, set üstü ocak gaz bağlantı montajı, set üstü doğalgaz tesisat bağlantısı konularında hizmet veren Ata Mah Çankaya Doğalgaz Ocak Tesisat servisiyiz.

Ankara’da 20 seneyi aşkın doğalgaz ocak tesisatçılık tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi doğalgaz ustalarımız ile her marka set üstü ocak, ankastre ocak vb. doğalgaz hortum montajı gaz bağlantısı ve doğalgaz lpg ocak dönüşümü işlemlerini kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız. Ata mahallesi Öveçler Ocak Dönüşümü, Öveçler Doğalgaz tüpgaz ocak dönüşümü, Öveçler tüpgazdan doğalgaza ocak dönüşümü enjektör meme değişimi gaz kısık ayarı işlemlerinizde bizi servis telefonlarımız olan 0312 347 24 14 no.lu hattımızdan arayıp servis kaydı bırakabilirsiniz. 

Doğalgaz ocak enjektör değişimi
Ocak gaz bağlantısı hortum montajı

ÖVEÇLER ANKARA BÖLGESİ TEKNİK SERVİSİ DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK MONTAJ DOĞALGAZ TESİSAT TEKNİK SERVİSİ

 

 

 • BAŞKENTGAZ MEVZUATINA UYGUN ANKASTRE / SET ÜSTÜ OCAK DOĞALGAZ BAĞLANTI HORTUMU GAZ KESME VANA MONTAJI,
 • ANKASTRE OCAK DAVLUMBAZ ASPİRATÖR MONTAJI,
 • ELEKTRONİK GAZ DEDEKTÖRÜ İLE OCAK ŞOFBEN KOMBİ DOĞALGAZ KAÇAK TESPİTİ,
 • BAŞKENTGAZ MEVZUATINA UYGUN DOĞALGAZ OCAM TESİSAT MONTAJI,
 • HER MARKA KOMBİ DOĞALGAZ HORTUM MONTAJI GAZ HORTUM YENİLEMESİ,
 • DOĞALGAZ OCAK DÖNÜŞÜMÜ,
 • DOĞALGAZ OCAK KOMBİ BAŞKENTGAZ PROJE ÇİZİMİ,
 • DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM USTASI VE TESİSATÇISI   
Doğalgaz Ocak Montaj Ustası

 

ANKARA DOĞALGAZ OCAK MONTAJ SERVİSİ MONTAJ GAZ KAÇAĞI KONTROLÜ TEKNİK SERVİSİ

DOĞALGAZ OCAK BAĞLANTI HORTUMU VE GAZ KESME VANA MONTAJI

 

Başkentgaz Doğalgaz Yönetmeliği Uyarınca Doğalgaz Yakıcı Cihaz Hortum Bağlantıları: Her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

Doğalgaz Kaçak Testi

 

 

 

ÖVEÇLER ATA MAHALLESİNDE DOĞALGAZ ANKASTRE OCAK MONTAJI DAVLUMBAZ MONTAJ SERVİSİ ANKARA KAMA TEKNİK 

ÖVEÇLERDE OCAK DÖNÜŞÜMÜ DOĞALGAZ TESİSATÇISI 0 539 660 22 79

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGELERİMİZ

     MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS YETKİ BELGESİ

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

 


 

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Öveçler Setüstü ocak doğalgaz dönüşümü

 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı
 • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

 

 

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ustaları veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen minimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönmesi ancak gazın devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

ÖVEÇLER ATA MAH SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN

DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

 

Arçelik – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

DİKMEN DOĞALGAZ OCAK TESİSAT SERVİS BÖLGESİ:

Ankara Dikmen Öveçler Ata mah ocak markaları; Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Setüstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, doğalgaz dönüşümü, ocak gaz bağlantı hortumu montajı ve gaz tesisat işlerinizde güvenle başvurabileceğiniz sızdırmazlık garantili ocak servisi Ankara Dikmen Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

ANKARA Dikmen geneli Öveçler Ata mah, Sokullu, İlker, Cevizlidere set üstü ocak montaj doğalgaz dönüşümü teknik servisi olarak; Altus, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch, BOSCH, Philco, General Electric, Electrolüx, Regal, Gaggenau, Simfer, Siemens, Lüxell, Luxell, Kumtel, Oscar, Naturel, Süsler, Bella, Uğur, Teba, Teka, Termikel ankastre ocaklı fırın – ankastre set üstü Ocakların Dikmen ÖVEÇLER’de doğalgaz ocak tesisat servisi olarak; ocak doğalgaz LPG dönüşümü, set üstü ocak doğalgazdan tüp gaza dönüşümü,  set üstü ocak az yanıyor, set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır, set üstü ocak kısıklık alev ayarı işlemlerinizde size bir telefon kadar yakınız. ÖVEÇLER ATA MAH KAMA TEKNİK 0539 660 2279 | DİKMEN Doğalgaz Montaj Tesisat Servisi.