Bağlıca Petek Temizleme

Kama Teknik Tesisat Petek Temizleme Bağlıca Etimesgut Servisi 0(312) 347 24 14

Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kollektörlü sistem petek temizliği, geleneksel ve yoğuşmalı kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman hizmet vermektedir.

 

Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Kama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 24 14 no.lu çağrı merkezimizi numarasından arayabilirsiniz.

 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde zamanla kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla yaşanır.

Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez.

Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir.

Sonuç olarak size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. 

Bağlıca kombi petek temizleme, Bağlıca petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz.

Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme uygulamamızı Bağlıca bölgesinde de uygulayarak banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rothenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Ankama Teknik Bağlıca Petek Temizleme Servisi. 

 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

Ankara BatıkentEtimesgut, Elvankent, Eryaman, Bağlıca bölgesinde her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme, tesisat yıkama ve petek temizliği hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Servis çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

BAĞLICA KOMBİ BAKIMI / PETEK TEMİZLİĞİ SERVİSİ

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, Bağlıca kombi tamir bakım petek temizleme servisi müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Baymak kombi servisi Bağlıca Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bunun yanısıra:

Baymak Demirdöküm kombi servisi Bağlıca 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm kombi servisi Bağlıca Ankara 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm servis Ankara Bağlıca 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm servisi Bağlıca 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm klima servisi Bağlıca 0539-660 22 79,

Bağlıca Baymak demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 

Ankara Bağlıca Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Bağlıca Ankara, Bağlıca Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Bağlıca kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, Bağlıca kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Bağlıca, Bağlıca Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,

    • Bağlıca Demirdöküm Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Baymak Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Alarko Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca ECA Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Vaillant Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Buderus Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Bosch Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Ariston Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Viessman Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Ferroli Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Immergas Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Protherm Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Falke Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Ferroli Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,
    • Bağlıca Arçelik Beko Kombi Tamir Bakımı Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Servisi,

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirttilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Bağlıca bölgesinde uygun fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz.

Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0312 347 24 14  no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

 

Ankara Bağlıca Kombi Bakımı ServisiKombi Bakımı Ankara Bağlıca, Ankara Bağlıca Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Bağlıca kombi servisi, Bağlıca Kombi Tamir Servisi, Bağlıca Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Bağlıca Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Bağlıca Kombi ustası Kombi tamircisi, Bağlıca Kombi tamir ustası, Bağlıca En iyi kombicisi, En iyi Bağlıca kombi tamircisi, Bağlıca kombi basınç düşüyor, Bağlıca kombi su eksiltiyor, Bağlıca kombi ateşlemiyor, Bağlıca kombi çalışmıyor, Bağlıca kombi su akıtıyor, Bağlıca kombi bozuk, Bağlıca kombi arızalı, Bağlıca kombi ısıtmıyor, Bağlıca kombi servisi, Bağlıca kombi montajı, Bağlıca kombi petek montajı, Bağlıca kombi petek ısıtmıyor, Bağlıca kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Bağlıca kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Bağlıca kombi peteklerin altı soğuk, Bağlıca kombi peteklerin yarısı soğuk, Bağlıca kombi petek yanmıyor, Bağlıca kombiye su dolduramıyorum, Bağlıca kombi basınç sürekli düşüyor, Bağlıca kombi basınç yükseliyor, Bağlıca kombi basınç çok artıyor, Bağlıca kombi su vanası bozuk, Bağlıca kombi filtre tıkalı, Bağlıca kombi filtre pis, Bağlıca Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Bağlıca Kart Arızalı, Bağlıca  kombi kart bozuk, Bağlıca kombi beyin bozuk, Bağlıca  kombi beyin çalışmıyor, Bağlıca Kombi Anakart Bozuk, Bağlıca kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Bağlıca kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, radyatör petek fiyatı, demirdöküm radyatör fiyatları, radyatör montaj fiyatı ücreti, havlupan fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara petek servis, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, ankara kombi ve petek, kombi radyatör, kombi servis fiyatları, kombi petekleri, ankara en ucuz kombi, doğalgaz kombi ankara, ankara kombi arıza, kombi montaj ankara, kombi temizliği fiyatları, demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, Alarko kombi bakımı, tesisat temizliği fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, kombi petek temizliği fiyatı, kombi petek bakımı fiyatları, kombi temizliği, kombi ve petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatları, ankara kombi tamiri, kombi tamiri ankara, kombi bakımında neler yapılır, kombi petek tesisat, kombi ve petek temizleme, ankara kombi tesisat, kombi temizlik, kombi ilacı, kombi petek kimyasalı, kombi tamir fiyatları.

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

BAĞLICA PETEK TEMİZLEME SERVİSİ KOMBİ TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.