ÇANKAYA YÜZÜNCÜYIL MAH ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

ÇANKAYA YÜZÜNCÜYIL MAH İŞÇİ BLOKLARI MAH ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

Yüzüncü Yıl mahallesi, İşçi Blokları mahallesi Ariston marka Kombi Tamir Bakım Anakart Tamir Teknik Servisi.

Parça ve İşçilik Garantili Uzman Teknik Kombi Servisi

KAMA TEKNİK KOMBİ SERVİSİ

TEL: 0(312) 502 27 00         GSM: 0539 660 22 79

 

KAMA TEKNİK ARİSTON marka kombi tamir, bakım, elektronik ana kart tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir.

Ankara Çankaya Yüzüncü Yıl ve İşçi Blokları mah. bölgesinde Ariston kombi tamir bakım servisiyiz. Kombinizde yaşadığınız tüm arızalar için bizi arayabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimizde aynı gün hizmet almak için servis çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

ARİSTON KOMBİ ARIZALARI; Ariston kombiler de diğer kombiler ile aynı sistemle yapılandırılmıştır. Parça kalitesi ile dizayn farklılığından kaynaklı avantajları ile kaliteli bir kombi olarak önce çıkmaktadır. Tüm kombilerde olduğu üzere Ariston kombi de de klasik arızalar meydana gelebilmektedir. Zamanla kullanım kaynaklı arızlara ile bakım yapılmadığından kaynaklı arızaların yaşandığını gözlemlemekteyiz. Bu arızaları genel olarak sıralarsak; Kama Teknik Ariston Kombi Servisi Tamir Hizmetleri

  • Kombi basınç düşmesi, kombi basınç yükselmesi arızaları,

  • Kombi petekler ısınmama arızası,

  • Kombi sıcak su ısıtmama sıcak soğuk dalgalanma arızaları,

  • Kombi ateşlememe arızaları,

  • Kombi sesli/gürültülü çalışma arızaları,

  • Kombi su akıtması su damlatma arızası,

  • Kombi su doldurma arızası,

  • Kombi kısa süreli çalışıp peteklerin ısınmaması arızası, 

  • Kombi yüksek derecelerde çalışma arızası

konularında Yüzüncü Yıl ve İşçi Blokları mah. ankaya bölgesinde kombi teknik servisi. 

 

Ayrıca, bunların dışında Ariston kombilerde arıza kodları bulunmaktadır. Siz de Ariston kombinizde yaşağıdınız arızlarda kombinin ekranında arıza kodu bulunması durumunda bu kodlara göre tamirci yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Ariston kombi sıcak su arızaları sıklıkla yaşanmaktadır. Bunun nedeni kombi parçalarının zamanla kullanım ömürlerinin dolmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla kombi sıcak su arızasında yüksek olasılıkla sıcak su ntc sensörü, sıcak su akış türbünü, sıcak su plaka eşanjörü, kombi üç yollu vana ve vana motorundan kaynaklı arızalar meydana gelecektir. 

Kombi genelde petek modunda çalışırken temel işlevi olarak bu modda çalışırken çok fazla arıza yapmamaktadır. Bunlar da çeşitli bakımlar ile kombinin petek modunda çalışmasını arızasız şekilde sürdürebilecektir. Ancak genel olarak kombilere etkin bakım yapılmadığı görülmektedir. Kombi bakımının ucuz yapılması şeklindeki yaygın kanı nedeniyle kombi firmaları da gerekli bazı işlemleri uygulamamaktadırlar. Bu nedenle kombi bakımı yaptırırken belli işlemlerin yapılacak olmasını teyid etmeniz gerekmektedir. 

Kombilere bakımın her yıl değil de en azından iki senede bir yapılmasının zorunlu olduğu değerlendirilmektedir. Kombi bakımı her yıl mı yaptırılmalı şeklindeki soruların cevabı da bu şekilde olmalıdır. Ayrıca, kombinin 5 veya 6 yılında da mutlaka fan motoru temizliği ve sıcak su plaka eşanjör temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler ile kombi bakımınız katma değerli olacak ve çalışan parçaların işlevelerini daha sağlıklı yapmasını sağlamış olacaksınız. 

Ariston pompa arızası durumunda peteklere istenilen sıcaklık verilmeyecek aynı zamanda kombi arıza kodu verecektir. Ariston Balgat kombi servisi ile en uygun kombi arızalarını giderebilecek ve kombi işinin uzmanı olan Kama Teknik güvencesiyle rahat edeceksiniz.

Ariston kombi pompa arızası durumunda kombinin petetlerinde aşırı kirlenme durumu olması kontrol edilmelidir. bunun için tamire başlarken önce pompa sökülür ve pompa çarkının normal dönüp dönmediği kontrol edilmelidir.  Daha sonra kalorifer peteklerinin içindeki suyun kontrolü gereklidir.

ANKARA ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

Servis Çağrı Merkezi:  0 312 502 27 00   0539 660 22 79

 

Ariston marka kombilerin elektronik anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Bu arızaların tamirinde Servisimiz; Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston Kombi kart tamiri için kombi servisi, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi kart tamircisi, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi elektronik kart servisi, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi kart tamiri ankara, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi fan tamiri, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston Ankara tamir bakım servisi, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi servis ücreti/ kombi bakım ücreti, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi servis fiyatları, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi petek temizleme ücreti, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi radyatör petek temizleme ücreti, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi bakım ücreti ne kadar, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi bakımı kaça yapılıyor, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi bakım ücreti, Yüzüncü yıl mah. İşçi Bloklanı mah. Ariston kombi bakım fiyatı gibi kombi ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya Ariston teknik kombi servisiyiz. Ariston kombi arızalarında Kama Teknik Kombi Servisi sizlerin hizmetindedir. 

Bölgenize en yakın Ariston kombi tamiri, kombi bakım petek temizleme servisi olarak yıllara dayalı kombi teknik servis tecrübelerimizle sizlere en uygun ve kalıcı tamir çözümlerimizle yardımcı olmaktayız. 

Ariston kombi servisi ile kombinizin çalışma presiblerinden olan bileşik ısı eşanjörlü sistemli kombilerde sadece bir adet ısı eşanjörü kullanılır. Bu eşanjör iç içe geçmiş serpantinler vasıtasıyla hem ısıtma suyuna hem de kullanım suyuna yanma sonucunda açığa çıkan ısıyı aktarabilmektedir. Kombi tamirinde dikkat edilmesi gereken nokta kombinin bütünselliği içinde tamir edilecek parçanın dikkatli bir şekilde tespit edilmesinde yatmaktadır. Kama Teknik Ariston kombi tamir servisi; Çankaya bölgesinde Ariston kombilerin tamiri, bakımı, elektronik anakart arızalarının tamiri konularında uygun ve ekonomik tamir çözümleri ile yılların tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir. 

Ariston kombi tamiri: Sıcak su banyoda bir ısınıyor bir soğuyor arızası:

Ariston kombi sıcak su dalgalı ısınıyor arızalarını bildiren müşterilerin kombilerinde öncelikle sıcak su sensör ntc termostat göstergesinin kontrolü yapılmalıdır. NTC sıcaklık sensörü ölçümü sağlam değerler arasında ise kombi plaka eşanjörünün sökülerek içinde kireç birikip birikmediğinin tespit edilmesi gerekir. Eğer aşırı kireçten dolayı plaka eşanjörünün bazı kısımlarında tıkanıklık varsa bu sıcak su ısınmasında dalgalanmalar neden olacaktır. Bu arızanın çözümü için servisimizden yardım alabilirsiniz. Kama Teknik Arıston Komb Servisi olarak arıza tamir bakım servisi Çankaya Ariston Kombi Tamir Servisi kombilerinizde yaşağıdığınız arızalar için güvenebileceğiniz teknik kombi servisimizi arayarak randevu alabilir ve tecrübeli ustalarımızdan güvenli ve garantili hizmet alabilirsiniz. 

ARİSTON KOMBİ TEKNOLOJİSİ: Kombi eşanjörü kombinin ısıtmasını sağlayan en önemli kombi parçasıdır. Suların aşırı kireçli olmasından dolayı yıllar içerisinde yüksek ısı ve kirecin birleşmesiyle kombi ısıtma performansının önemli ölçüde düşürmektedir.  Geliştirilen model geometrik yapıların değişimi ile sonuçlar normalize edilerek maksimum ısı transferini veren model yapı bulunmuştur. Küçük yanma odalarında kullanılan tek sıra borulu düz kanatçık tipindeki ısı değiştiricilerin sayısal bilgisayar tekniği kullanılarak, kanat verimlerinin artırılmasına yönelik farklı geometrik parametreler için çalışmalar yapılmıştır.

Ankara Balgat Radyatör Temizleme, Ankara Balgat İlaçla Petek Temizleme, Çankaya Balgat Ariston kombi servisi Kombi tamir servisi Çankaya Ariston kombi tamiri,