Dikmen Doğalgaz Ocak Montaj | Kama Teknik 0312-502 27 00

DİKMEN ANKARA DOĞALGAZ OCAK TESİSAT SERVİSİ

OCAK MONTAJ – KURULUM – ANKASTRE DAVLUMBAZ MONTAJI

DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, DOĞALGAZ OCAK BAĞLAMA, ANKASTRE OCAK FIRIN DAVLUMBAZ KURULUMU VE ASPİRATÖR MONTAJ TEKNİK SERVİSİ

Ankara Dikmen doğalgaz ocak bağlama servisi; Ocak bağlama, tesisat montajı, ocak montajı, ocak dönüşümü, ocak aspiratör montajı

ocak montaj, ocak doğalgaz bağlatma, montaj tesisat servisi olarak yıllara dayalı Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens set üstü, ankastre ocak ve fırın yetkili servis tecrübemizle sizlere Arçelik set üstü ocak dönüşüm ustası, set üstü ocak doğalgaza bağlantı montajı, set üstü doğalgaz vana montajı ile ilgili en iyi teknik servis hizmeti vermeyi amaç edinmiş servisiz.

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

DİKMEN SERVİSİ: 0312 502 27 00   GSM: 0 539 660 22 79

Doğalgaz Ocak Montaj Ustası

Ocak Ocak Bağlama Montaj Dikmen Sokullu Öveçler Doğalgaz Tesisat Servisi, gaz hortumu gaz vanası montaj aspiratör davlumbaz montaj kurulum teknik servisi dikmen çankaya ankara

ANKARA DİKMEN DOĞALGAZ OCAK FIRIN SETÜSTÜ OCAK DOĞALGAZ HORTUMU DOĞALGAZ BORU VANA MONTAJI

 

DİKMEN ANKASTRE OCAK DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM/MONTAJ SERVİSİ

DOĞALGAZ LPG DÖNÜŞÜM USTASI VE TESİSATÇISI 0 539 660 22 79

 

Doğalgaz Teknik Bilgi: 

Gaz Kaçak Dedektörleri: Tutuşabilir gazları erken algılayan bağımsız bir gaz alarm cihazıdır. İç ortamdaki gaz sızıntısı yoğunluğunu ölçmek için tasarlanmıştır. Gaz sızıntısı seviyesi önceden belirlenmiş belli bir eşik değerinin üzerine çıktığında, gaz detektörü ışıklı ve sesli uyarı verir. Gaz yoğunluğu bu eşik değerinin altında ise gaz detektörü normal çalışma konumuna geri döner. Bu sayede gaz sızıntılarının vermiş olduğu zehirlenmeler, patlamalar ve yangınların önüne geçilir.

Gaz kaçak dedektörü uzman bir kişiler tarafından monte edilmelidir.

 • Doğalgaz ocak gaz hortumu gaz kesme vanası montajı, ocak enjektör meme değişimi.
 • Kombi, hermetik şofben, set üstü ankastre ocak, fırın gaz bağlantıları tesisat bağlantısı yapılır.
 • Ocak, set üstü ocak, ocaklı fırın doğalgaz tüpgaz dönüşümleri yapılır.
 • Gaz alarm cihazı montajı yapılır.

 

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

Dikmen Ocak Doğalgaz Dönüşümü Servisi : Setüstü ocak doğalgaz LPG dönüşümü

 • Set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayar

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak ve fırınlı büyük ocakların doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

 

 

DİKMEN ÇANKAYA BÖLGESİNDE SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK

DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Karavan araçlarınıza ocak bağlantısı yapılır. Karavan ocak montajı yapılır. Karavan için tüpgazlı ocak bağlantısı yapılır. Karavan için ocak doğalgazdan tüpgaza dönüşümü yapılır.

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi