Dikmen İlker Kombi Tamir Servisi | Kama Teknik

 

ankara kombi tamir servisi

Ankara Çankaya ilçesinde Dikmen İlker, Mürsel Uluç, Öveçler, Sokullu, Cevizlidere, Balgat, Dikmen bölgelerinde her marka kombinin tamir bakım ve anakart tamir hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. İlker Demirdöküm kombi teknik servisiyiz. Demirdöküm marka tüm kombi modellerinin kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme işlemlerinizde servis tecrübelerimizle her türlü tamir tekniğini uygulayabildiğimiz kombi cihazlarınızı teknik ömrü boyunca tasarruflu ve verimli sıcaklık üretecek şekilde kullanmanızda size yardımcı olmaktayız. 

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

 

PROFESYONEL EKİP İLE KOMBİ TAMİR HİZMETİ

İlker Kombi Teknik Servis

Çağrı Merkezi:  0 539 660 22 79  tel: 0312 347 24 14

 

KOMBİ BAKIMI…

Kombi bakımı nedir, kombi bakımı gerekli midir, kombi bakımı kaç senede bir yapılmalı gibi teknik konulara ait soruların cevaplarını teknik konularda uzman olana kombi üreticileri ve kombi tamircilerinin cevaplarında bulmak mümkündür. Tüm kombi üretici firmalarının kombi kılavuzlarında mutlaka belirttikleri ancak pek çok müşterinin önemsemediği bir konu kombi bakımıdır. Kombilerin daha verimli ve uzun ömürlü kullanımı için kombi periyodik bakımlarının yapılması üretici kombi firmaları tarafından zorunlu görülmektedir.

Kombi bakımına ödenen ücretlerin size hem daha tasarruflu kullanım dolayısıyla yıllık doğalgaz harcamanızdaki düşüşle hem de uzun süre sonra kombide oluşacak önemli arızalar için ödeyeceğiniz tamir masraflarından daha ucuz olduğunu biliyor muydunuz.

Biz de alanda yaşadığımız tecrübelerimize dayanarak yıllık kombi bakımının ve 3-4 yılda bir yapılacak petek temizliğinin size sorunsuz ve daha uygun doğalgaz faturası sağlaması bakımından mutlaka belgeli teknik servislere yaptırmanızın önemli olduğunu görmekteyiz. Konusunda uzman doğalgaz cihazlar yetki belgemiz ile size en uygun kombi bakımı ve tamiri konularında servis hizmeti vermekteyiz. Garantili servisimizden yararlanmak için İlker Kombi Servisi 0312 347 2 414 numaralı servis telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ve en yakın tarihe randevunuzu ayarlayabilirsiniz.

Ankara İlker, Mürsel Uluç mahallesi, Akpınar, Karapınar, Keklikpınarı, Cevizlidere, Dikmen, Öveçler, Sokullu ve Balgat semtlerine her marka kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır. İlker kombi radyatör petek temizleme teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun kombi hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Ankara İlker kombi petek temizleme tesisat yıkama konularında hizmet vermekle beraber her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi İlker Dikmen kombi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Dikmen İlker bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Dikmen İlker Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir servis kaydı bırakabilirsiniz.

Dikmen İlker Kombi Servisi. Her Marka Kombinin Garantili Tamir Bakımı Aynı Gün Yapılmaktadır

 

Arıza Önleyici Kombi Teknik Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Dikmen Teknik Kombi Servis Merkezi

DİKMEN İLKER TEKNİK KOMBİ BAKIMI BİLGİ: Kombi eşanjörü kombinin ısıtmasını sağlayan en önemli kombi parçasıdır. Suların aşırı kireçli olmasından dolayı yıllar içerisinde yüksek ısı ve kirecin birleşmesiyle kombi ısıtma performansının önemli ölçüde düşürmektedir. Uygulamada yaygın olarak kullanılan düz plakalı boru tipli ısı değiştiricileri, kanatcık yüzeyinin ısı transferi ve basınç düşümüne etkisi, kanatcık açısının değişimi, kanatçık aralıkları ve kanatçık tüpünün optimizasyonu sayısal olarak incelenmiştir. Geliştirilen model geometrik yapıların değişimi ile sonuçlar normalize edilerek maksimum ısı tranferini veren model yapı bulunmuştur.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dikmen İlker Kombi Teknik Servisi 0539 660 22 79,

Dikmen İlker Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisi Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Dikmen İlker Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi servisi Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko kombi servisi Dikmen İlker Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko servis Ankara Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Dikmen İlker Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi,  Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Dikmen İlker Vaillant Kombi Servisi Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Dikmen İlker Dikmen İlker Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko kombi Servisi Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Kombi Klima Tamir Bakım Servisi Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Dikmen İlker 0539 660 22 79,

Dikmen İlker Baymak, Demirdöküm, Alarko kombi tamir bakım teknik Servisi 0539 660 22 79

Ankara Çankaya Dikmen İlker Kombi Petek Temizleme Sistemleri Genel Servisi: Makineli ve Kimyasal İlaçlı Kombi Radyatör Petek Temizleme Servisi.

Dikmen Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile İlker, Öveçler, Sokullu, Balgat, Cevizlidere, Yüzüncüyıl, İşçi Blokları, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar semtlerine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Kama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İlker Kama Teknik Servis Çağrı Merkezimiz: 0 312 347 2 414

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde zamanla kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. İlker Dikmen kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme İlker servisimiz banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rotenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. İlker Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

ÖVEÇLER KOMBİ PETEK TEMİZLEME TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.

 • Ankara İlker Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara İlker Ankara, İlker Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, İlker kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, İlker kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi İlker , İlker Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • İlker Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker ECA Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Falke Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • İlker Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,

konularında servis hizmeti almak için hemen çağrı merkezi İlker petek temizleme firması telefon numarası 0312-347 2 414 ile bize ulaşabilir ve randevunuzu belirleyebilirsiniz.

İlker Dikmen kombi bakımı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Ankara Dikmen İlker Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Ankara Dikmen İlker, Ankara Dikmen İlker Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, Dikmen İlker kombi servisi, kombi servisi Dikmen İlker, kombi tamir servisi Dikmen İlker, Dikmen İlker Kombi Tamir Servisi, Dikmen İlker Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Dikmen İlker Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Dikmen İlker Kombi ustası Kombi tamircisi, Dikmen İlker Kombi tamir ustası, Dikmen İlker En iyi kombicisi, En iyi Dikmen İlker kombi tamircisi, Dikmen İlker kombi basınç düşüyor, Dikmen İlker kombi su eksiltiyor, Dikmen İlker kombi ateşlemiyor, Dikmen İlker kombi çalışmıyor, Dikmen İlker kombi su akıtıyor, Dikmen İlker kombi bozuk, Dikmen İlker kombi arızalı, Dikmen İlker kombi ısıtmıyor, Dikmen İlker kombi servisi, Dikmen İlker kombi montajı, Dikmen İlker kombi petek montajı, Dikmen İlker kombi petek ısıtmıyor, Dikmen İlker kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Dikmen İlker kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Dikmen İlker kombi peteklerin altı soğuk, Dikmen İlker kombi peteklerin yarısı soğuk, Dikmen İlker kombi petek yanmıyor, Dikmen İlker kombiye su dolduramıyorum, Dikmen İlker kombi basınç sürekli düşüyor, Dikmen İlker kombi basınç yükseliyor, Dikmen İlker kombi basınç çok artıyor, Dikmen İlker kombi su vanası bozuk, Dikmen İlker kombi filtre tıkalı, Dikmen İlker kombi filtre pis, Dikmen İlker Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Dikmen İlker Kart Arızalı, Dikmen İlker  kombi kart bozuk, Dikmen İlker kombi beyin bozuk, Dikmen İlker  kombi beyin çalışmıyor, Dikmen İlker Kombi Anakart Bozuk, Dikmen İlker kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Dikmen İlker kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, radyatör petek fiyatı, demirdöküm radyatör fiyatları, radyatör montaj fiyatı ücreti, havlupan fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara petek servis, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, ankara kombi ve petek, kombi radyatör, kombi servis fiyatları, kombi petekleri, ankara en ucuz kombi, doğalgaz kombi ankara, ankara kombi arıza, kombi montaj ankara, kombi temizliği fiyatları, demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, Alarko kombi bakımı, tesisat temizliği fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, kombi petek temizliği fiyatı, kombi petek bakımı fiyatları, kombi temizliği, kombi ve petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatları, ankara kombi tamiri, kombi tamiri ankara, kombi bakımında neler yapılır, kombi petek tesisat, kombi ve petek temizleme, ankara kombi tesisat, kombi temizlik, kombi ilacı, kombi petek kimyasalı, kombi tamir fiyatları.