Dikmen Sokullu Kombi Servisi | Ankama Teknik 0312 347 2 414

Ankara Çankaya Dikmen Sokullu Kombi Bakım Tamir Yedek Parça Petek Temizleme Servisi. Parça ve İşçilik Garantili Uzman Teknik Kombi Servisi

Dikmen Öveçler, Sokullu, Keklikpınarı, Akpınar, Karapınar, Ata Mah., Cevizlidere Bölge Servisi

Dikmen Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile Öveçler, Sokullu, Balgat, Cevizlidere, Yüzüncüyıl, İşçi Blokları, Çiğdem Mahallesi, Çukurambar semtlerine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir.

Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sokullu Ankama Teknik Servis Çağrı Merkezi: 0 312 347 2 414

Ankama Teknik Kombi Petek Temizleme 

0539 660 22 79

Ankara’nın Çankaya Dikmen Öveçler, Cevizlidere Yüzüncü Yıl – 100.Yıl semtinde kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun hizmeti yıllardır sunmaktayız.

Ankara Çankaya ilçesinde Dikmen Öveçler, Sokullu, Cevizlidere, Balgat, Dikmen bölgeleri ile İşçi blokları, Yüzüncü yıl, Çukurambar, Çiğdem mah Çankaya bölgesinin Demirdöküm kombi teknik servisiyiz. Demirdöküm marka tüm kombi modellerinin kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme işlemlerinizde Demirdöküm kombi tamirindeki tecrübelerimizle her türlü tamir tekniğini uygulayabildiğimiz kombi cihazlarınızı teknik ömrü boyunca tasarruflu ve verimli sıcaklık üretecek şekilde kullanmanızda size yardımcı olmaktayız. 

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım ücretleri, radyatör petek temizleme için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kombi Teknik Servisi. Kombi Tamir Bakım Radyatör Petek Temizleme Servisi. 

 

SOKULLU KOMBİ TAMİR SERVİSİ

Çağrı Merkezi:  0 539 660 22 79

 

KOMBİ BAKIMI… BAKIM! BAKIM! BAKIM!

Tüm kombi üretici firmalarının kombi kılavuzlarında mutlaka belirttikleri ancak pek çok müşterinin önemsemediği bir konu kombi bakımıdır. Kombilerin daha verimli ve uzun ömürlü kullanımı için kombi periyodik bakımlarının yapılması üretici kombi firmaları tarafından zorunlu görülmektedir.

Kombi bakımına ödenen ücretlerin size hem daha tasarruflu kullanım dolayısıyla yıllık doğalgaz harcamanızdaki düşüşle hem de uzun süre sonra kombide oluşacak önemli arızalar için ödeyeceğiniz tamir masraflarından daha ucuz olduğunu biliyor muydunuz.

Biz de alanda yaşadığımız tecrübelerimize dayanarak yıllık kombi bakımının ve 3-4 yılda bir yapılacak petek temizliğinin size sorunsuz ve daha uygun doğalgaz faturası sağlaması bakımından mutlaka belgeli teknik servislere yaptırmanızın önemli olduğunu görmekteyiz. Konusunda uzman doğalgaz cihazlar yetki belgemiz ile size en uygun kombi bakımı ve tamiri konularında servis hizmeti vermekteyiz. Garantili servisimizden yararlanmak için Sokullu Kombi Servisi 0312 347 2 414 numaralı servis telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ve en yakın tarihe randevunuzu ayarlayabilirsiniz.

Ankara Öveçler Dikmen kombi petek temizleme tesisat yıkama konularında hizmet vermekle beraber her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, hizmetlerini kombi tamir servis belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi Sokullu kombi servisince periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, Dikmen Sokullu kombi radyatör petek temizleme, petek yıkama, ilaçlı kimyasal petek temizliği işlerinde müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere ustalarımız ile Sokullu kombi tamir hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir ve servis kaydı açtırabilirsiniz.

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Dikmen Sokullu bölgesinde uygun fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Sokullu Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir servis kaydı bırakabilirsiniz.

Sokullu Kombi Teknik Servisi 0312 347 2 414,

Sokullu Baymak, Demirdöküm, Ariston Kombi Servisi Sokullu 0312 347 2 414,

Sokullu Baymak, Demirdöküm, Ariston Kombi servisi Sokullu 0312 347 2 414,

Baymak, Demirdöküm, Ariston kombi servisi Sokullu Ankara 0312 347 2 414,

Baymak, Demirdöküm, Alarko servis Ankara Sokullu 0312 347 2 414,

Sokullu Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi, Sokullu 0312 347 2 414,

Sokullu Vaillant Kombi Servisi 0312 347 2 414,

Baymak, Demirdöküm, Ariston Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Sokullu Ankara 0312 347 2 414,

Baymak, Demirdöküm, Ariston Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Sokullu 0312 347 2 414,

Baymak, Demirdöküm, Ariston Klima Servisi Sokullu  0312 347 2 414,

Kombi Tamir Bakım Servisi Sokullu 0312 347 2 414,

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Sokullu 0312 347 2 414,

Sokullu Baymak, Demirdöküm, Ariston Kombi Tamir Bakım Servisi 0312 347 2 414.

 

Arıza Önleyici Kombi Teknik Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

SOKULLU TEKNİK KOMBİ BAKIMI BİLGİ: Kombi eşanjörü kombinin ısıtmasını sağlayan en önemli kombi parçasıdır. Suların aşırı kireçli olmasından dolayı yıllar içerisinde yüksek ısı ve kirecin birleşmesiyle kombi ısıtma performansının önemli ölçüde düşürmektedir. Uygulamada yaygın olarak kullanılan düz plakalı boru tipli ısı değiştiricileri, kanatcık yüzeyinin ısı transferi ve basınç düşümüne etkisi, kanatcık açısının değişimi, kanatçık aralıkları ve kanatçık tüpünün optimizasyonu sayısal olarak incelenmiştir. Geliştirilen model geometrik yapıların değişimi ile sonuçlar normalize edilerek maksimum ısı transferini veren model yapı bulunmuştur. Küçük yanma odalarında kullanılan tek sıra borulu düz kanatçık tipindeki ısı değiştiricilerin sayısal bilgisayar tekniği kullanılarak, kanat verimlerinin artırılmasına yönelik farklı geometrik parametreler için çalışmalar yapılmıştır. Bu oluşturulan model yapılarda sırasıyla, kanatçıklar ile boru arasındaki açı değişimi, iki kanatçık arası mesafenin ısı transferine etkileri, boru merkezinin y ekseni boyunca değişimi ile ısı değiştiricisinde basınç düşümüne karşı ısı transferinin etkileri araştırılmıştır. Kombi içerisinde yakıt olarak kullanılan metan (CH4) yakılarak, yanma sonu ürünleri kombi kanatçıkları arasından geçerken yanmış gaz olarak hava kabul edilmiştir. Kombi kanatları arasından yanma sonu ürünlerinin geçişi esnasında oluşan hız ve sıcaklık dağılımları, ayrıca yanma sonu ürünleri ısısının boru içinden geçen suya transfer edilmesi her bir model durumu göz önüne alınarak, Sayısal Akışkanlar Dinamiği (SAD) yöntemi kullanılarak hesaplanmıştır.

 

Çankaya Sokullu kombi petek temizleme servisimiz yanısıra Ahlatlıbel Petek Temizleme, Aşağı Ayrancı Petek Temizleme, Cevizlidere Petek Temizleme, Bahçelievler Petek Temizleme, Balgat Petek Temizleme, Çiğdem mah Petek Temizleme, Emek Petek Temizleme, İlker Petek Temizleme, Beştepe Petek Temizleme, Mürsel Uluç Petek Temizleme, Çankaya Petek Temizleme, Dikmen Petek Temizleme, Hoşdere Petek Temizleme, Cinnah Petek Temizleme, Esat Petek Temizleme, Gaziosmanpaşa Petek Temizleme, Kavaklıdere Petek Temizleme, Hürriyet Petek Temizleme, Kırkkonaklar Petek Temizleme, Birlik mah Petek Temizleme, Hilal mah Petek Temizleme, Söğütözü Petek Temizleme, Sancak mah Petek Temizleme, Yıldızevler Petek Temizleme, Yüzüncü Yıl İşçi Blokları Petek Temizleme servislerimizle de hizmetinizdeyiz.

Sizler de güvenle petek temizliği yaptıracağınız bir yer arıyorsanız Dikmen bölgesine hizmet veren kombi petek temizliği tesisat yıkama ve kombi tamir bakım servisi Ankama Teknik 0312 347 2 414 arayarak en kısa zamanda randevunuzu alabilir ve doğalgaza ödediğiniz paradan hem tasarruf eder hem de daha sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

 • Ankara Sokullu Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Sokullu Ankara, Sokullu Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Öveçler kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, Öveçler kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Sokullu, Sokullu Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • Sokullu Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu ECA Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Falke Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Sokullu Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakım konularında servis hizmeti almak için hemen çağrı merkezi Öveçler petek temizleme firması telefon numarası 0312-347 2 414 ile bize ulaşabilir ve randevunuzu belirleyebilirsiniz.

Cevizlidere kombi bakımı kombi tamiri hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.