Elvankent Ocak Doğalgaz Bağlantı Servisi | Kama Teknik 0539 660 22 79

Doğalgaz-LPG Ocak Fırın set üstü ocak dönüşümü,

Ankastre ocak fırın davlumbaz aspiratör montajı,

Ocak doğalgaz hortum ve gaz kesme vana montajı, Doğalgaz Tüpgaz LPG dönüşüm ustası teknik servisi

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ OCAK TESİSAT SERVİSİ

ELVANKENT: 0 539 660 22 79

Ankara doğalgaz ocak fırın setüstü ocak doğalgaz hortumu doğalgaz boru vana montajı doğalgaz ankastre ocak montaj kurulum ve doğalgaz tesisat servisi 0 539 660 22 79

 

 

ANKARA ETİMESGUT GENELİ TÜM SEMTLERE

AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

Doğalgaz Ocak Teknik Bilgi:

Doğalgaz Ocak Bağlantı Hortumu: Evlerde-ofislerde doğalgaz bağlantısı yapılan her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Ani müdahale gerektiren durumların yaşanması durumunda bu vana hayati rol oynamaktadır. Kesme vanası montajı ilgili mevzuat uyarınca zorunlu olup BaşkentGaz yetkililerince kesme vanası bulunmayan cihazlara izin verilmemektedir. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben,soba vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

  • Doğalgaz ocak, fırın çelik fleks hortum vana montajı, ocak enjektör meme değişimi.

 

 Doğalgaz LPG ocak fırın dönüşümleri ve diğer işlemlerin ücretleri hakkında bilgi almak için 0 539 660 2279 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

 

Ankara Set üstü ocak-fırın Doğalgaz LPG Tüpgaz dönüşümü

Ankara’da uzun senelere dayanan tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz personeli ile her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum montajı ve ocak dönüşümü işlemlerinin güvenli ve tesisat teknolojisine uygun olarak yapmaktayız.

  • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
  • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
  • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü
  • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
  • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
  • Ankastre set üstü ocak doğalgaz memesi
  • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı

LPG’den Doğalgaza Doğalgaz’dan LPG’ye Ocak Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü ocak tesisatçı ve usta veya ocak dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir.

Servis hizmeti verdiğimiz markalar:

Arçelik Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Beko Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Vestel Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Profilo Fırın – Ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Ocak dönüşümü, Siemens Fırın – ocak dönüşümü, Philco Fırın – Ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe de dönüşümü de yapılmaktadır.

 

SERVİS BÖLGESİ:

Bağlıca Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Elvankent Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Eryaman Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Etimesgut Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Fatih Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Fatih mahallesi Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Sincan Ankara doğalgaz ocak tesisat bağlama ustası ocak doğalgaz montaj kurulum dönüşüm hizmetleri

Elvankentte doğalgaz ocak tüpgaz dönüşümü servisi 0539 660 22 79, Elvankent doğalgaz ocak fırın hermetik şofben, kombi gaz kaçak kontrolü ustası 0539 660 22 79, Doğalgaz tesisatçı Elvankent 0539 660 22 79, Elvankent doğalgaz ocak montaj bağlama tesisat kurulum ustası servisi tesisatçısı 0539 660 22 79

Elvankent ocak bağlantısı, Elvankent doğalgaz çelik fleks bağlantısı, Elvankent Çelik Flex, Elvankent doğalgaz ocak vana bağlantısı, Elvankent ocak dirsek bağlantısı, Elvankent ocak doğalgaz hortum montajı, Elvankent ankastre ocak montajı