Gazi Mahallesi Ocak Tesisatçısı Kama Teknik 0312 502 27 00

GAZİ MAHALLESİ ANKARA

DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJ TEKNİK SERVİSİ

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

GAZİ MAH. SERVİSİ: 0 312 502 27 00    GSM: 539 660 22 79

ANKARA GAZİ MAHALLESİ DOĞALGAZ OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DOĞALGAZ HORTUMU DOĞALGAZ BORU VANA MONTAJI

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

GAZİ MAHALLESİ ANKARA OCAK MONTAJ SERVİSİ: OCAK GAZ HORTUMU TAKMA, OCAK VANA MONTAJI, OCAK DOĞALGAZ-TÜPGAZ DÖNÜŞÜMLERİ

ANKARA OCAK BAĞLAMA SERVİSİ; OCAK ASPİRATÖR MONTAJI, DAVLUMBAZ MONTAJI, ANKASTRE OCAK FIRIN DAVLUMBAZ SETİ MONTAJLARI YAPILIR. 

TÜPGAZ OCAK KURULUMU GAZ DEDANTÖRÜ, GAZ HORTUMU MONTAJ SERVİSİ

Gazi mah Ocak Doğalgaz Tüpgaz (LPG) Dönüşümü Gazi Mahalle bölgesinde doğalgaz tesisat ocak montaj/dönüşüm servisi tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olarak  doğalgaz ustalarımız ile her marka set üstü ocak ankastre ocak doğalgaz hortum tesisat montajı ve doğalgaz ocak dönüşümü işlemlerini profesyonel olarak ve gaz kaçak kontrolü yapılarak kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız.

  • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır

  • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır

  • ocakların doğalgaza dönüşümü

  • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü

  • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır

  • set üstü ocak doğalgaz memesi

  • set üstü ocak gaz ayarı

  • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen minimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönmesi ancak gazın devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

Gazi mahallesi ANKARA Doğalgaz Ocak Tesisat Servisi, Gazi mahallesi ocak bağlantısı, Gazi mahallesi doğalgaz çelik fleks bağlantısı, Gazi mahallesi Çelik Flex, Gazi mahallesi doğalgaz ocak vana bağlantısı, Gazi mahallesi ocak dirsek bağlantısı, Gazi mahallesi ocak doğalgaz hortum montajı, Gazi mahallesi ankastre ocak montajı