Kırkkonaklar Kombi Petek Temizliği Kombi Servisi

Ankara Kama Teknik Tesisat Petek Temizleme Servisi Ankama Teknik

KIRKKONAKLAR Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile Çankaya Kırkkonaklar bölgesine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman hizmet vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde zamanla kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Kırkkonaklar kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

https://www.arcelik.com.tr/sikca-sorulan-sorular/isitma-sogutma-sistemleri/kombi/Kalorifer-peteklerim-isinmiyor-Sorun-ne-olabilir-ve-nasil-cozebilirim

Kalorifer peteklerim ısınmıyor. Sorun ne olabilir ve nasıl çözebilirim?

Öncelikle peteklerinizde hava kalmış olabilir. Kalorifer peteklerinin yan tarafında bulunan müşürü hava alma anahtarı ya da düz tornavidayla gevşeterek fazla havayı tahliye edebilirsiniz. Bir diğer neden, kombi kapasitesinin kullanıldığı mekân için yetersiz kalması olabilir. Petekler ısınıyor ancak mekân ısınmıyorsa sorun genel ısı izolasyonunda da olabilir. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek için kombi satın almadan önce bir yetkili servisten randevu alarak keşif yaptırmanız gerekir. Sorun bunlardan biri değilse, tesisat filtresi tıkalı veya devridaim pompası randımansız olabilir. Başka bir deyişle, kombiniz bakıma ihtiyaç duyuyordur. Kombilerin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için bakımlarının her yıl yapılması gerekir. Bunun için en yakın yetkili servise başvurabilirsiniz. Son olarak, sorun tesisattaki atık, çatlak ve kaçaklardan kaynaklanıyor olabilir. Tıkanmış ya da çatlamış borular nedeniyle petekler istenilen derecede ısınamayabilir. Her beş yılda bir tesisat temizliği yaptırarak kombinizin ve peteklerinizin daha güvenli ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme Kırkkonaklar banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rothenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Çankaya Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

ÇANKAYA KIRKKONAKLAR KOMBİ SERVİSİ KOMBİ TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.

Ankara Çankaya Kırkkonaklar  Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Kırkkonaklar  Ankara, Kırkkonaklar  Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Kırkkonaklar  kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi, Kırkkonaklar  kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Kırkkonaklar, Kırkkonaklar  Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,

    • Kırkkonaklar  Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı
    • Kırkkonaklar  Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  ECA Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Falke Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
    • Kırkkonaklar  Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,

   konularında servis hizmeti almak için hemen çağrı merkezimiz olan Kırkkonaklar  petek temizleme firması telefon numarası 0312-347 2 414 ile bize ulaşabilir ve randevunuzu belirleyebilirsiniz.

 

KOMBİ ARIZALARI: 

 

Yukarıda belirttilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Batıkent bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde berilttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.