Küçükesat Doğalgaz Ocak Bağlama| Kama Tesisat Doğalgaz Tesisatçısı 0312 347 24 14

KÜÇÜKESAT, BÜYÜKESAT, BAĞCILAR, GAZİOSMANPAŞA, AŞIKPAŞA MAHALLESİ ANKARA DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJ GAZ KAÇAĞI TAMİR YEDEK PARÇA ÇANKAYA YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSATÇISI 

TEL: 0312 347 24 14   GSM: 0 539 660 22 79

Doğalgaz ocak dönüşümü enjektör değişimi

Ankara Küçükesat semti dahilinde Büyükesat, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Aşıkpaşa mah, Kavaklıdere, Kocatepe, Cebeci, Türközü, Vedat Dolakay, Oran, Or-An, Yıldızevler bölgesinde doğalgaz ocak tamiri, set üstü ankastre ocak tamiri montajı kurulumu, gaz kaçak tamiri, gaz ayarı, doğalgaz kaçak tespiti, kombi doğalgaz hortum montajı, ocak dönüşümü, ocak doğalgaz hortum montajı gaz bağlantı hortumu ve vana montajı gibi pek çok işlemde Ankara’da Kama Tesisat.

ANKASTRE OCAK KURULUM MONTAJ TAMİR  DOĞALGAZ LPG OCAK DÖNÜŞÜM 

USTASI VE TESİSATÇISI 0 539 660 22 79

Doğalgaz set üstü ocak dönüşümü sonrası kısık gaz ayarı işlemi.

Setüstü ocak doğalgaz LPG dönüşümü

Ankara’da 20 seneyi aşkın doğalgaz tesisatçılık tecrübemiz ve Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi usta doğalgaz personeli ile her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum montajı, doğalgaz ocak bağlama işlemleri, doğalgaz ocak dönüşümü ve doğalgaz kaçak tamirleri işlemlerinin kaliteli ve güvenilir şekilde yapmaktayız.

 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı
 • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

ANKARA ÇANKAYA GENELİ TÜM SEMTLERE

AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

MESLEK BELGELERİMİZ

Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblemImage result for myk amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR SERVİS BELGESİ

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 • Doğalgaz ocak, vana montajı, ocak enjektör meme değişimi.
 • Doğalgaz Tesisatı & Doğalgaz Arıza Doğalgaz tesisatı arıza, tadilat, tamir ve yenileme işlerinin çekme çelik doğalgaz borusu ile tamir bakımını ve yenilenmesi yapılır.
 • Gaz kaçakları (gaz sızıntıları) kaçak tespit dedektörü ile bulunup arıza çözülür.
 • Kombi, şofben, ocak, fırın ve doğalgaz sobası bağlantıları yapılır.

 • Doğalgaz kombi tesisatının onarım ve yenilenmesi yapılır.
 • Ocak, şofben, set üstü ocak, ocaklı fırın dönüşümleri yapılır.
 • Kombi bacası, soba bacası, davlumbaz bacası, tıkanıkları açılır ve temizlenir. 
 • İsteğinize bağlı olarak baca temizliği yapılacak olan bacanın öncesi ve sonrası fotoğraflanır. 
 • Gaz alarm cihazı montajı yapılır.

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta tamircilerce veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgazHortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen mimimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönmesi ancak gazın devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben, termosifon doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ANKARA, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Altus Ariston Arçelik Beko Bosch Siemens Kumtel Simfer Luxell Vestel Teba Teka Termikel ankastre set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, doğalgaz hortum ve vana montajı, gaz kaçak tamiri, enjektör meme değişimi, ocak çakmağı çalışmıyor arızası, ocak az yanıyor arızası, ocak alev hemen sönüyor arızası, ocak bağlama, ocak doğalgaz tesisat montajı, ocak doğalgaz vanası montajı, ocak kurulumu montajı, ankastre ocak montajı servisi Kama Teknik 0312 347 24 14.

Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ANKARA Acil Doğalgaz ustası 0539 660 2279, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz ocak bağlama ustası, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Pazar günü açık doğalgaz tesisatçısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz kaçak tamircisi, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi açık doğalgaz tesisatçısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi nöbetçi doğalgaz ustası, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz ocak dönüşümü servisi, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz ustası, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz tesisatçısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz tamir yerleri, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz dükkanları, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz ustaları, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi tesisat ustaları, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz tadilatları, Ocak, Şofben Kombi Doğalgaz LPG Dönüşümleri, Kombi Montajı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Doğalgaz Kaçağı Tespiti, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz kaçak tamiri, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ocak bağlantısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz çelik fleks bağlantısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Çelik Flex, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi doğalgaz ocak vana bağlantısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ocak dirsek bağlantısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ocak doğalgaz hortum montajı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ocak kurulumu ve ankastre ocak montajı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi ocak çalışmıyor, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Su Tesisatçı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Sıhhi Tesisatçısı, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Su Tesisat Ustası, Küçükesat, Büyükesat, Bağcılar, Aşıkpaşa mahallesi Sıhhi Tesisatçı. ANKARA ÇANKAYA KÜÇÜKESAT DOĞALGAZ TESİSATÇISI KAMA TEKNİK 0312 347 24 14.