Öveçler Dikmen Kombi Servisi | Kama Teknik 0312 502 27 00

Ankara Dikmen Öveçler Kombi Servisi

Kombi Bakım Tamir Anakart Tamir  Servisi.

Parça ve İşçilik Garantili Uzman Teknik Kombi Servisi

Ankara Çankaya ilçesinde Dikmen Öveçler, Sokullu, Cevizlidere, Balgat, Dikmen bölgeleri ile İşçi blokları, Yüzüncü yıl, Çukurambar, Çiğdem mah Çankaya bölgesinde tüm marka kombi modellerinin kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme işlemlerinizde her türlü tamir tekniğini uygulayabildiğimiz kombi cihazlarınızı teknik ömrü boyunca tasarruflu ve verimli sıcaklık üretecek şekilde kullanmanızda size yardımcı olmaktayız. 

Deneyimli ustalarımız ile her marka kombi tamiri bakımı ve elektronik ana kart tamirlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

KAMA TEKNİK KOMBİ SERVİSİ 

Dikmen Çağrı Merkezi: 0 (312) 502 27 00

GSM: 0539 660 22 79   –   0542 695 06 33

Baymak, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Bosch, Viessman, Vaillant, Arçelik, Beko, Airfel, ECA, Ferroli, Protherm, Falke, Dolce Vita, Lambert Dikmen Kombi Bakım ücretleri, Dikmen kombi tamir ücretleri, Dikmen Kombi Elektronik ana kart arıza ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

KOMBİ TAMİRİNDE YAPILAN İŞLEMLER:

KOMBİ TESİSAT FİLTRE TEMİZLİĞİ

KOMBİ SICAK SU NTC SENSÖRÜ SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ PLAKA EŞANJÖR ARIZA TAMİRİ

KOMBİ ÜÇ YOLLU VANA HİDROLİK DEĞİŞİMİ

KOMBİ ÜÇ YOLLU VANA MOTOR SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ SİRKÜLASYON POMPASI ARIZA TAMİRİ

KOMBİ SICAK SU TÜRBİN ARIZA TAMİRİ

KOMBİ SICAK SU AKIŞ TÜRBİN ARIZA TAMİRİ

KOMBİ GAZ VALFİ SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ GAZ GİRİŞİ GAZ BASINÇ ÖLÇÜMÜ, DAİRE GİRİŞİ GAZ BASINÇ ÖLÇÜMÜ

KOMBİ FAN MOTORU TEMİZLİĞİ / SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ HAVA AKIŞ ANAHTARI PRESOSTAT SAĞLAMLIK TESTİ

KOMBİ BACA KONTROLÜ

KOMBİ ATEŞLEME ARIZA TAMİRİ

KOMBİ ATEŞLEME ELKTRODU, İYONİZASYON ELEKTRODU ARIZA TAMİRİ

KOMBİ GAZ AYARI YÜKSEK SICAKLIK AYARI İLE DÜŞÜK SICAKLIK AYARI 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALAR İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİLİDİR.  

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Protherm, Falke vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza tespit ve tamir işlerini gerçekleştirmekteyiz.

KOMBİ BAKIMI… BAKIM! BAKIM! BAKIM!

Tüm kombi üretici firmalarının kombi kılavuzlarında mutlaka belirttikleri ancak pek çok müşterinin önemsemediği bir konu kombi bakımıdır. Kombilerin daha verimli ve uzun ömürlü kullanımı için kombi periyodik bakımlarının yapılması üretici kombi firmaları tarafından zorunlu görülmektedir.

Kombi bakımına ödenen ücretlerin size hem daha tasarruflu kullanım dolayısıyla yıllık doğalgaz harcamanızdaki düşüşle hem de uzun süre sonra kombide oluşacak önemli arızalar için ödeyeceğiniz tamir masraflarından daha ucuz olduğunu biliyor muydunuz.

Biz de alanda yaşadığımız tecrübelerimize dayanarak yıllık kombi bakımının ve 3-4 yılda bir yapılacak petek temizliğinin size sorunsuz ve daha uygun doğalgaz faturası sağlaması bakımından mutlaka teknik servislere yaptırmanızın önemli olduğunu görmekteyiz. Konusunda uzman ustalarımız ile size en uygun kombi bakımı ve tamiri konularında servis hizmeti vermekteyiz. Garantili servisimizden yararlanmak için Öveçler Kombi Servisi 0312 502 27 00 numaralı servis telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ve en yakın tarihe randevunuzu ayarlayabilirsiniz.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi Öveçler mah kombi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, Dikmen Öveçler’e en yakın kombi radyatör petek temizleme, petek yıkama, ilaçlı kimyasal petek temizliği işlerinde müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir ve servis kaydı açtırabilirsiniz.

Yoğuşmalı kombilerde; Yoğuştucu, yanma sırasında oluşan su buharındaki ısı enerjisini geri kazanmak için kullanılır. Bu işlem için yoğuşturucu plakaların sıcaklığı, dolayısıyla dönüş suyunun sıcaklığı 50 – 60 °C civarında olmalıdır. Dikmen kombi tamir servisi dikmen kombi anakart tamiri servisi olarak her marka kombi tamir hizmetimiz bulunmaktadır. Yoğuşturucu plakalara temas eden yüksek sıcaklıktaki egzoz gazı içindeki su buharı tekrar yoğuşarak gizli ısı enerjisini pakalara aktarır ve dönüş suyu sıcaklığı yükseltilir. Ön yoğuşturucuya giren sıcak egzoz gazı, ısısını yoğuşturucu plakalara atarak 50 – 60 °C yoğuşturucuyu terkeder.

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Dikmen Öveçler bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Öveçler Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

Çankaya Dikmen Kombi Servisi KAMA TEKNİK 0312 502 27 00, Çankaya Dikmen Kombi Tamiri, Çankaya Dikmen Kombi Tamiri, Çankaya Dikmen Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Çankaya Dikmen, Kombi Servisi Çankaya Dikmen,  Kombi Tamiri Çankaya Dikmen, KAMA TEKNİK 0312 502 27 00

Baymak kombi servisi Ankara 0312 502 27 00 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir servis kaydı bırakabilirsiniz.

Öveçler Kombi Teknik Servisi

Baymak, Demirdöküm, Ariston kombi servisi Öveçler Dikmen Ankara

Baymak, Demirdöküm, Ariston servis Ankara Öveçler Dikmen 

Öveçler Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Dikmen Öveçler 

Öveçler Vaillant Kombi Servisi Dikmen Öveçler 

Baymak, Demirdöküm, Ariston Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Öveçler Ankara

Baymak, Demirdöküm, Ariston Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Öveçler

 

Kombi Tamir Bakım Servisi Öveçler 

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Öveçler 

Öveçler Baymak, Demirdöküm, Ariston Servisi

Ankara Dikmen Öveçler, Sokullu, Cevizlidere, Keklikpınarı bölgelerinde uzun yıllara dayalı Baymak, Alarko markalarının kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetlerimiz kapsamında kombi petek temizliği işlemlerini de ustalıkla yapmaktayız.

Kombi tesisatınızda radyatör peteklerinde ısınma sorunları bulunuyorsa, peteklerin üstü ısınmasına rağmen alt tarafları ısınmamaya başladıysa veya kombiye en uzaktaki petek hiç ısınmıyorsa petek temizliğinin vakti gelmiş demektir.

Sizler de güvenle petek temizliği yaptıracağınız bir yer arıyorsanız Dikmen bölgesine hizmet veren kombi petek temizliği tesisat yıkama ve kombi tamir bakım servisi Kama Teknik 0312 502 27 00 arayarak en kısa zamanda randevunuzu alabilir ve doğalgaza ödediğiniz paradan hem tasarruf eder hem de daha sıcak bir kış geçirebilirsiniz.