Öveçler Doğalgaz Tesisatçısı | KAMA TEKNİK 0312 347 24 14

ÖVEÇLER DİKMEN DOĞALGAZ TESİSAT OCAK MONTAJ KURULUM DÖNÜŞÜM SERVİSİ  

 • Doğalgaz set üstü ocak/ankastre ocak kurulumu montajı gaz bağlantısı ve gaz kesme vanası montajı,
 • doğalgaz ocak davlumbaz montajı,
 • tüplü ocak doğalgaza dönüşümü, doğalgaz ocak tüpgaza dönüşümü,
 • ocak tesisatı gaz kaçak kontrolü,

ankastre ocak montajı kurulumu işlerinizi  sızdırmazlık garantili tesisat ve cihaz montajıyla yetkili teknik servisimizle doğalgaz ve gaz yakıcı cihazlar konusunda yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz.

Öveçler ocak doğalgaz dönüşümü. 

Öveçler Dikmen, Sokullu Dikmen, İlker ve tüm Dikmen bölgesi doğalgaz ocak kurulum montaj servisi olarak yıllara dayalı Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens set üstü, ankastre ocak ve fırın yetkili servis tecrübemizle sizlere set üstü ocak montajı, ocak tesisat doğalgaz ustası, set üstü ocak gaz bağlantı montajı,

ile ilgili en iyi teknik servis hizmeti vermeyi amaç edinmiş güvenilir bir servisiz.

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

DİKMEN SERVİS NO: 0 312 347 2 414

 

DOĞALGAZ OCAK HORTUM MONTAJI

* Her marka ocak fırınlı ocak doğalgaz bağlantısı,

 • doğalgaz vana montajı,
 • doğalgaz boru montajı,
 • doğalgaz ankastre davlumbaz montajı,
 • tüpgaz ocak dedantör montajı

 

  

Başkentgaz mevzuatına uyumlu Doğalgaz Gaz Bağlantı Hortum Montajı

 

ANKARA DOĞALGAZ OCAK FIRIN GAZ BAĞLANTI USTASI

DOĞALGAZ OCAK BAĞLANTI HORTUMU VE GAZ KESME VANA MONTAJI

 

Başkentgaz Doğalgaz Yönetmeliği Uyarınca Doğalgaz Yakıcı Cihaz Hortum Bağlantıları: Her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben, doğalgaz sobası vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.
Doğalgaz Kaçak Testi

 

 

 

ÖVEÇLERDE DOĞALGAZ ANKASTRE OCAK KURLUMU VE MONTAJI

ÖVEÇLERDE OCAK DÖNÜŞÜMÜ DOĞALGAZ TESİSATÇISI 0 539 660 22 79

 

 

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Öveçler Setüstü ocak doğalgaz dönüşümü

 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı

 

 

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

 

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN

DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

SERVİS BÖLGESİ: 

Ankara Dikmen Öveçler EV TİPİ ocak markaları; Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Setüstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, doğalgaz dönüşümü, doğalgaz ustası, ocak ankastre kurulumu, ankastre ocak sökümü montajı, ocak gaz bağlantı hortumu montajı ve işlerinizde güvenle başvurabileceğiniz sızdırmazlık garantili ocak servisi Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

ANKARA Dikmen geneli Öveçler, Sokullu, İlker, Cevizlidere set üstü ocak montaj dönüşüm ankastre set kurulum servisi olarak; Altus, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch, BOSCH, Philco, General Electric, Electrolüx, Regal, Gaggenau, Simfer, Siemens, Lüxell, Luxell, Kumtel, Oscar, Naturel, Süsler, Bella, Uğur, Markasız, piyasa malı, Teba, Teka, Termikel ankastre ocaklı fırın – ankastre set üstü Ocakların Dikmen ÖVEÇLER’de tesisatçı ocak montaj ocak dönüşüm servisi olarak; ocak doğalgaz LPG dönüşümü, set üstü ocak doğalgazdan tüp gaza dönüşümü, set üstü ocak doğalgaz çelik fleks hortum ve vana montajı, enjektör meme değişimi işlemlerinizde size bir telefon kadar yakınız. DİKMEN KAMA TEKNİK 0539 660 2279 | DİKMEN Doğalgaz Ocak Bağlama Tesisat Servisi.