Sokullu Demirdöküm Kombi Servisi | Dikmen KAMA TEKNİK 0312 347 2 414

Ankama Teknik Kombi Servisi Demirdöküm Dikmen Sokullu

Demirdöküm Marka Kombinin Garantili Tamir Bakımı Sokullu Mahallesinde Aynı Gün Yapılmaktadır. 

 

Dikmen Demirdöküm Teknik Kombi Servisi

Servis : 0 312 347 2 414

GSM: 0539 660 22 79  – 0542 695 06 33

 

DEMİRDÖKÜM KOMBİ MODELLERİ; VİNTO, MİLENYUM, ADEN, KALİSTO, NEPTO, SOLARİS, NEVA, NİTRON, ATRON, 

YOĞUŞMALI DEMİRDÖKÜM KOMBİLER; ATROMİX, NİTROMİX

Arıza Önleyici Kombi Teknik Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Dikmen Teknik Kombi Servis Merkezi

Ankara Sokullu Dikmen bölgesinin Demirdöküm kombi tamir teknik servisiyiz. Demirdöküm marka tüm kombi modellerinin kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi elektronik ana kart tamiri işlemlerinizde uzun yıllar  Demirdöküm kombi tamiri tecrübelerimizle her türlü tamir tekniğini uygulayabildiğimiz, yani arızanın en ekonomik tamirinin öncelendiği tamir tekniklerinin uygulandığı böylece müşteriyi dürüst tamir konusunda yardımcı olan bir sistemle çalışmaktayız. 

Kombi bakımlarınızı dikmen sokullu yapan servisimiz bu yönüyle kombi cihazlarınızı teknik ömrü boyunca tasarruflu ve verimli sıcaklık üretecek şekilde kullanmanızda size yardımcı olmaktayız. 

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede bölgenizdeki usta ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

 

Sokullu Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi servisi, kombi tamiri, Kombi Bakım ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM KOMBİ PARÇALARINA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan, Arçelik, Beko vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

 

 

DEMİRDÖKÜM DİKMEN KOMBİ TAMİRİ SERVİSİ BİLGİSİ: Kombilerin plakalı eşanjör türlerinden biri de Contalı plakalı ısı eşanjörleri; Contalı plakalı ısı eşanjörleri ince metal plakaların bir çerçeve içerisine sıkıştırılarak paket haline getirilmesi suretiyle yapılırlar. Her bir metal plakanın dört tarafında akışkanların geçebilmesi için delikler vardır. Plakalar birleştirilip paket yapılırken uygun contalar kullanılarak akışkanların birbirine karışması ve dışarıya sızıntı yapması önlenir. Plakalar arasındaki boşluklardan sıcak ve soğuk akışkanlar birbirine karışmadan akarlar. Rijitlik sağlamak, plakalar arasındaki mesafeyi sabitleştirmek ve ısı transferini iyileştirmek için plakalar dalgalı şekilde yapılırlar.

Kombi bakımı DEMİRDÖKÜM servisi Dikmen de size en yakın kombi servisi için var. Kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle kombi ustası ile kombi tamircilerinden yararlanarak kombinize yıllık periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, kombi tamiri ve bakımında radyatör petek temizliğinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle müşterilerimize en uygun fiyat politikası en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Garantili hizmet demek yaptığımız işin arkasında olmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmaktır. Kombi bakımı, Kombi arıza tespiti ve onarımı konularında doğalgaz yetki belgesine sahip teknik bilgi kapasitesi yüksek kombi ustası ve tamircileri ile Dikmen Demirdöküm kombi servisi tamir bakım anakart tamir servisi olarak talep ettiğiniz tamir hizmetini garantili olarak vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Sokullu Baymak Alarko kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 no.lu çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı işlemi ve kombi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Dikmen Sokullu Kombi Teknik Servisi 0539 660 22 79,

Dikmen Sokullu Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisi Kombi tamiri yapılır Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Dikmen Sokullu Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi servisi kombi tamir bakımı ve petek temizliği itinayla yapılır. Dikmen Sokullu Kombi 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko kombi servisi Dikmen Sokullu Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko servis Ankara Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Dikmen Sokullu Baymak Demirdöküm Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi,  Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Dikmen Sokullu Vaillant Kombi Servisi Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Servisleri- Kombi Tamircileri –Kombi Arıza Bakım Servisi Dikmen Sokullu Dikmen Sokullu Ankara 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Servisi, Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi Ustası Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Baymak, Demirdöküm, Alarko Klima Servisi Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Kombi Klima Tamir Bakım Servisi Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Kombi Radyatör Petek Temizleme, Petek Temizliği, Petek Yıkama Servisi Dikmen Sokullu 0539 660 22 79,

Dikmen Sokullu Baymak, Demirdöküm, Alarko Kombi tamir bakım elektronik ana kart tamir Servisi 0539 660 22 79