Subayevleri Doğalgaz Tesisat Ocak Montaj Servisi | Ankara- 0312 347 24 14

KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ ANKARA DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJ  TEKNİK SERVİSİ

Ankara Subayevleri mahallesine en yakın doğalgaz ocak tesisatçısı ve doğalgaz dönüşüm servisi olarak size en uygun doğalgaz ocak fleks hortum bağlantısı montajı, set üstü ocak doğalgaz dönüşümü ve tesisata ocak bağlama hizmetlerini veren servis olarak aynı gün içerisinde vermekteyiz.

Kama Teknik Doğalgaz Ocak Tesisat  

Servisi: 0312 347 24 14   

GSM:0 539 660 22 79

 

Ankara Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz ocak fırın set üstü ocak doğalgaz hortumu bağlantısı, doğalgaz boru hortum vana montajı, ankastre ocak fırın montajı ocak tesisatçısı, doğalgaz lpg dönüşüm ustası 0 539 660 22 79

 

Doğalgaz set üstü ocak dönüşümü sonrası kısık gaz ayarı işlemi.

Ankara Subayevleri mahallesi set üstü ocak dönüşümü ocak montaj kurulum servisi olarak; Altus, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch, BOSCH, Philco, General Electric, Electrolüx, Regal, Gaggenau, Simfer, Siemens, Lüxell, Luxell, Kumtel, Oscar, Naturel, Süsler, Bella, Uğur, Markasız, piyasa malı, Teba, Teka, Termikel markalı ankastre ocaklı fırın – ankastre set üstü Ocakların doğalgaz-LPG dönüşümü, doğalgazdan tüpgaza ocak dönüşümü, set üstü ocak doğalgaz çelik fleks hortum bağlantısı montajları, doğalgaz borusu, doğalgaz vana montajı, ocak enjektör meme değişimi, set üstü ocak az yanıyor, set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır, set üstü ocak kısıklık alev ayarı ölçüsü gibi tüm doğalgaz tesisatı ve ocak montaj kurulum bağlantı işlerinizde güvenebileceğiniz uzman tesisat ustanız size bir telefon kadar yakın.

ANKARA KEÇİÖREN GENELİ TÜM SEMTLERE AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

 

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

 

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Set üstü Ocak Doğalgaz LPG Dönüşümü

 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı
 • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocakların doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen minimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır.

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, ankastre ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

OCAK HAVALANDIRMA İHTİYACI

 • Cihazınız sürekli havalandırmanın olacağı bir yerde kurulmalı ve kullanılmalıdır. Çünkü cihazınız kullanım esnasında nem ve ısı açığa çıkarır. Kapı, pencere gibi doğal veya aspiratör gibi bir mekanik havalandırma tertibatı taktırın.
 • Cihazınızın iyi çalışabilmesi için ortamda gazın yakılmasını sağlayacak kadar hava bulunmalıdır. • 5 m3 hacimden küçük odalar için 100 mm2 ‘lik boş kalıcı havalandırma alanına ihtiyaç vardır.
 • 5 m3 ile 10 m3 arasında hacme sahip odalarda direkt açık havaya açılan bir pencere olmadıkça 50 cm2 havalandırma alanına ihtiyaç vardır.
 • 10 m3 ‘ten büyük hacme sahip odalarda havalandırmaya gerek yoktur.

Kavacık Subayevleri mahallesi ANKARA Doğalgaz tesisat ocak ustası 0539 660 2279, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz çelik fleks bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz ocak vana bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak dirsek bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak doğalgaz hortum montajı, Kavacık Subayevleri mahallesi ankastre ocak montajı.