Subayevleri Doğalgaz Ustası | Kama Teknik Tesisatçı- 7/24- 0539 660 2279

KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ ANKARA DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJ GAZ KAÇAĞI TAMİR YEDEK PARÇA KEÇİÖREN YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

Ankara Subayevleri mahallesine en yakın su tesisatçısı, doğalgaz tesisatçısı, doğalgaz ocak dönüşüm tamircisi olarak size en uygun doğalgaz ocak bağlantı hortumu montajı, set üstü ocak doğalgaz dönüşümü ve tesisatta dedektörlü doğalgaz kaçak tespiti ve tamiri hizmetlerini veren servis olarak 7/24 acil doğalgaz ustası ile aynı gün içerisinde vermekteyiz. Doğalgaz ocak dönüşümü ve ocak bağlantısı ücretleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

 

Kama Teknik Doğalgaz Tesisat Ocak

Tamiri Servisi: 0 539 660 22 79

 

 

Ankara Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz ocak fırın set üstü ocak doğalgaz hortumu bağlantısı, doğalgaz boru vana montajı, ankastre ocak fırın montajı ocak tesisatçısı, doğalgaz lpg dönüşüm ustası tamircisi  0 539 660 22 79

 

Doğalgaz set üstü ocak dönüşümü sonrası kısık gaz ayarı işlemi.

Ankara Subayevleri mahallesi set üstü ocak dönüşümü ve beyaz eşya tamir servisi olarak; Altus, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch, BOSCH, Philco, General Electric, Electrolüx, Regal, Gaggenau, Simfer, Siemens, Lüxell, Luxell, Kumtel, Oscar, Naturel, Süsler, Bella, Uğur, Markasız, piyasa malı, Teba, Teka, Termikel markalı ankastre ocaklı fırın – ankastre set üstü ocakların doğalgaz-LPG-doğalgaz dönüşümleri, doğalgazdan tüpgaza ocak dönüşümü, set üstü ocak doğalgaz çelik fleks hortum bağlantısı montajları, doğalgaz borusu kesme vana montajı, dedektörlü gaz kaçak tespiti ve tamiri, ocak enjektör meme değişimi, set üstü ocak az yanıyor, set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır, set üstü ocak kısıklık alev ayarı ölçüsü gibi tüm doğalgaz tesisatları ve ocak tamirleri işlerinizde güvenebileceğiniz uzman tesisat ustanız size bir telefon kadar yakın. Acil 7/24 doğalgaz ustası telefon numaramız 0539-660 2279.

 

ANKARA KEÇİÖREN GENELİ TÜM SEMTLERE

7/24 ACİL AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

YETKİ BELGELERİMİZ

Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblemImage result for myk amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS YETKİ BELGESİ

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben, termosifon doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN VE SERVİSLERİN DOĞALGAZ YAKICI CİHAZLARA VE TESİSATINA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

 • Doğalgaz ocak dönüşümü, çelik fleks hortum ve vana montajı, ocak enjektör meme değişimi.
 • Doğalgaz Tesisatı & Doğalgaz Arıza Doğalgaz tesisatı arıza, tadilat, tamir ve yenileme işlerinin çekme çelik doğalgaz borusu ile tamir bakımını ve yenilenmesi yapılır.
 • Gaz kaçakları (gaz sızıntıları) Elektronik Gaz Dedektörü ile bulunup arıza çözülür. 
 • Kombi, şofben, ocak, fırın ve doğalgaz sobası bağlantıları yapılır.

 • Doğalgaz kombi tesisatının onarım ve yenilenmesi yapılır.
 • Ocak, şofben, set üstü ocak, ocaklı fırın dönüşümleri yapılır.
 • Kombi bacası, soba bacası, davlumbaz bacası, tıkanıkları açılır ve temizlenir. 
 • İsteğinize bağlı olarak baca temizliği yapılacak olan bacanın öncesi ve sonrası fotoğraflanır. 
 • Gaz alarm cihazı montajı yapılır.

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Set üstü Ocak Doğalgaz LPG Dönüşümü

Ankara’da 20 seneyi aşkın sıhhi tesisatçılık, su tesisatı ve doğalgaz ocak tesisatçısı tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgeli ve yetkili servis ustalarımız ile her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum bağlantısı montajı ve ocak dönüşümlerini kaliteli malzeme ile titiz ustalığımızla emniyetli olarak yapmaktayız.

 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı
 • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

1- Ocaklarda çakmak problemi için öncelikle elektrik bağlantınızı kontrol edin ve elektrik olduğu halde çalışmıyorsa bizi arayın.
2- Ocaklarda alevin az olması veya çok yanması durumunda ocak enjektörlerinin temizlenmesi gerekir. Sıcak suda kaynatılan memeler iyice temizlendikten sonra yerine takılır ve sağlam şekilde eski çalışmasına devam eder.
3- Rezistans ve termostatı kontrol edin
Doğalgaz yada Lpg ile çalışan fırınlar zaman içerisinde alevlenme bölümlerindeki gözeneklerin tıkanması sonucu ocağın verimli çalışmasını engeller. Ocak üzerindeki alev gözeneklerini çıkartıp iyice temizleyiniz. Sıcak suda kaynatırsanız tıkalı gözenekleri açmanız kolaylaşır.
4- Musluklar dönmüyorsa fırınınızı bakıma ihtiyacı var demektir.
5- Gazlı fırınlar gaz çıkış gözeneklerindeki tıkanıklıklar sebebiyle düzgün çalışmazlar gözeneklerin temizlenmesi sorunu giderecektir.

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta tamircilerce veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen mimimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönmesi ancak gazın devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

Kavacık Subayevleri mahallesi ANKARA Acil Doğalgaz ustası 0539 660 2279, Kavacık Subayevleri mahallesi gece doğalgaz ustası, Kavacık Subayevleri mahallesi Pazar günü açık doğalgaz tesisatçısı, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz tamircisi, Kavacık Subayevleri mahallesi açık doğalgaz tesisatçısı, Kavacık Subayevleri mahallesi nöbetçi doğalgaz ustası, Kavacık Subayevleri mahallesi 7/24 açık doğalgaz servisi, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz ustası, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz tesisatçısı, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz tamir yerleri, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz dükkanları, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz ustaları, Kavacık Subayevleri mahallesi tesisat ustaları, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz tadilatları, Ocak, Şofben Kombi Doğalgaz LPG Dönüşümleri, Kombi Montajı, Kavacık Subayevleri mahallesi Doğalgaz Kaçağı Tespiti, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz kaçak tamiri, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz çelik fleks bağlantısı,

 

Kavacık Subayevleri mahallesi Çelik Flex, Kavacık Subayevleri mahallesi doğalgaz ocak vana bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak dirsek bağlantısı, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak doğalgaz hortum montajı, Kavacık Subayevleri mahallesi ankastre ocak montajı, Kavacık Subayevleri mahallesi ocak çalışmıyor, Kavacık Subayevleri mahallesi Doğalgaz Ustası, Kavacık Subayevleri mahallesi Su Tesisatçı, Kavacık Subayevleri mahallesi Sıhhi Tesisatçısı, Kavacık Subayevleri mahallesi Su Tesisat Ustası, Kavacık Subayevleri mahallesi Sıhhi Tesisatçı. ANKARA KEÇİÖREN KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ.