Vaillant Kombi Servisi Kama Teknik 0312 347 24 14

 

Ankara Çankaya Birlik Mah, Sancak Mah, Hilal Mah, Yıldızevler Mah, Oran, Yukarı Dikmen, İlker, Öveçler, Cevizlidere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar Bölgesi Valillant Kombi Servisi Tamir Bakım ve Kombi Elektronik Anakart Tamir Servisi

KAMA TEKNİK Çankaya Vaillant Kombi Servisi

Çağrı Merkezi: (0312) 347 2 414  GSM:0539 6602279

 

Vaillant kombiniz sıcak su arızası veriyorsa kombi servisimiz tarafından yerinde tamiri yapılarak sıcak su arızası çözülmektedir. Vaillant kombiniz kullanım yılına bağlı olarak sıcak su arızası vermektedir. Sıcak su arızasının kaynağının tespiti yapıldıktan sonra gerekli tamir işlemi yapılarak kombinizdeki arıza giderilecektir. 

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi Çankaya Birlik kombi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, Çankaya Birlik bölgesi müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

 • Ankara Birlik Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Birlik Ankara, Birlik Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Birlik kombi petek temizleme petek yıkama servisi kombi petek temizliği radyatör petek yıkama servisi,Birlik tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Birlik mah, Birlik Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • Birlik Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Baymak Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Alarko Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik ECA Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Bosch Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Ariston Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Ferroli Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Immergas Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Protherm Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Falke Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Viessman Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Birlik Arçelik Beko Kombi Petek Temizleme Servisi Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı

BİRLİK ÇANKAYA KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Birlikte en uygun fiyata kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde belirttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Birlikte kombi kart tamiri, Birlikte kombi kart tamircisi, Birlikte kombi kart rölesi, Birlikte kombi eşanjör fiyatı, Birlikte kombi fan motoru fiyatı, Birlikte kombi elektronik kart servisi, Birlikte kombi kart tamiri ankara, Birlikte kombi fan tamiri, Birlikte ankara kombi tamir bakım servisi, Birlikte kombi servis ücreti, Birlikte kombi servis fiyatları, Birlikte kombi petek temizleme ücreti, Birlikte radyatör petek temizleme ücreti, Birlikte kombi bakım ücreti ne kadar, Birlikte kombi bakımı kaça yapılıyor, Birlikte kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.

ÇANKAYA BİRLİK KOMBİ TEKNİK BİLGİ: Boyler deposu tipe bağlı olarak cihazın içinde entegre olabildiği gibi ayrı da olabilmektedir. Yeni geliştirilen ön karışımlı brülör kullanılan Buderus’un bu tip kazanlarında emisyon değerleri ulaşılabilen en düşük değerlere sahiptir. Ayarlanan iç sıcaklıktan kumanda alarak modülasyonlu bir biçimde (yüke göre kapasiteyi kademesiz bir biçimde sürekli ayarlayarak) tam otomatik olarak çalışmaktadır. Yoğuşmalı kazanların ilk satın alma fiyatları diğerlerine göre yüksek olmakla birlikte, yüksek verimi ile kendini amorti etmektedir. Daha büyük güçlerde döşeme tipi yoğuşmalı kazanlar da mevcuttur. Bağımsız (münferit) ısıtma amacı ile doğal gazlı kat kaloriferi olarak, duvar tipi kombi cihazları kullanılmaktadır. Daha önce yapılmış kalorifer sistemi olmayan ve soba ile ısıtılan evlerde doğal gaza geçişte imkanlardan biri kat kaloriferi yapmak ve kazan olarak kombi cihazları kullanmaktır. Kombi cihazları hem ısıtma ihtiyacını ve hem de kullanma sıcak suyu ihtiyacını birlikte karşılamaktadır. Kombi cihazlarının bacalı ve hermetik olmak üzere iki tipi bulunmaktadır. Eğer baca imkanı varsa bacalı tipler tercih edilmelidir. Bacalı kombiler hem ucuzdur, hem de daha güvenlidirler. Buna karşılık baca olmayan yerlerde mecburen hermetik cihazlar kullanılır. Bunlar yakma havasını bir fanla dışarıdan alır ve yanma ürünlerini yine aynı fan yardımı ile dışarı atarlar cihaz dış hava bağlantısı için içiçe iki borudan oluşan bir baca kullanılır ve bu cihazlar mümkünse dış duvara yerleştirilirler. Kombi cihazlar havalandırılan odalara yerleştirilmelidir. Bu amaçla mutfak en uygun yerdir.

ankara kombi tamir servisi

 

Birlik Teknik Kombi Petek Temizleme 

Çağrı Merkezi: 0312- 347 2 414           GSM: 0 539 660 22 79

 

Arıza Önleyici Kombi Teknik Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankama Teknik Kombi Servis Merkezi

Ankara Birlik mah, Sancak mah, Hilal mah, Yıldız, Oran, Yukarı Dikmen, İlker, Cevizlidere, Öveçler, Keklikpınarı, Kırkkonaklar bölgesinde en çok tercih edilen Demirdöküm Baymak marka kombi teknik servisiyiz. Demirdöküm marka tüm kombi modellerinin kombi bakımı, kombi arıza tespit ve tamiri, kombi radyatör petek temizleme işlemlerinizde her türlü tamir tekniğini uygulayabildiğimiz kombi cihazlarınızı teknik ömrü boyunca tasarruflu ve verimli sıcaklık üretecek şekilde kullanmanızda size yardımcı olmaktayız. 

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım ücretleri elektronik ana kart tamir ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve petek temizleme

Birlikte Petek Temizleme Servisi, Birlikte Petek Yıkama, Birlikte Tesisat Temizleme, Birlikte Kombi Bakım ve Tamiri, Birlikte Radyatör Petek Temizleme Firması Çakırlar mahallesi Ankara,

Birlik  Petek Temizleme Servisi, Birlik  Petek Yıkama, Birlik  Tesisat Temizleme, Birlik  Kombi Bakım ve Tamiri, Birlik  Radyatör Petek Temizleme Firması Birlik  Ankara

 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde zamanla kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonunda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları baş göstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Çankaya Birlik kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi KamaTeknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Kama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme sistemimiz ile banyodaki petek/havlupanın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rothenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkezimizden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Çankaya Birlik Kama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

BİRLİK MAH ÇANKAYA TEKNİK KOMBİ SERVİSİ; KOMBİ TAMİR BAKIM VE PETEK TEMİZLEME SERVİSİ 

 

Ankara Birlik Mah. semtindeki Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile Sancak Mah, Hilal mah, Yıldızevler mah,  Oran, Yukarı Dikmen, İlker, Sinan Cad, Öveçler, Cevizlidere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar semtlerine Garantili kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Kama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

 • Ankara Birlik Bölgesi Kombi Bakımı Servisi olarak: tüm müşterilerimizin kombi bakımı, tamiri, arıza tespiti, petek temiziği konularında eksiksiz hizmet vermekteyiz. Sizlerde aşağıda yer alan kombi arızaları hakkında tamir talebinde bulunuyorsanız; Kombi Bakımı Birlik Ankara, Ankara Birlik Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Birlik kombi servisi, Birlik Kombi Tamir Servisi, Birlik Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Birlik Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Birlik Kombi ustası Kombi tamircisi, Birlik Kombi tamir ustası, Birlik En iyi kombicisi, En iyi Birlik kombi tamircisi, Birlik kombi basınç düşüyor, Birlik kombi su eksiltiyor, Birlik kombi ateşlemiyor, Birlik kombi çalışmıyor, Birlik kombi su akıtıyor, Birlik kombi bozuk, Birlik kombi arızalı, Birlik kombi ısıtmıyor, Birlik kombi servisi, Birlik kombi petek ısıtmıyor, Birlik kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Birlik kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Birlik kombi peteklerin altı soğuk, Birlik kombi peteklerin yarısı soğuk, Birlik kombi petek yanmıyor, Birlik kombiye su dolduramıyorum, Birlik kombi basınç sürekli düşüyor, Birlik kombi basınç yükseliyor, Birlik kombi basınç çok artıyor, Birlik kombi su vanası bozuk, Birlik kombi filtre tıkalı, Birlik kombi filtre pis, Birlik Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Birlik Kart Arızalı, Birlik  kombi kart bozuk, Birlik Kombi Anakart Bozuk, Birlik kombi anakart arızalı, Birlik kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, kombi servis fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, ankara kombi tamiri, kombi bakımında neler yapılır,

Kama Teknik Birlik Çankaya Servisi 0312 347 2 414 no.yu arayarak servis randevusu alabilirsiniz.