Yenimahalle Doğalgaz Ocak Tamir Montaj Dönüşüm Servisi | Kama Teknik 0312-347 24 14

YENİMAHALLE ANKARA DOĞALGAZ TESİSATÇISI 0312- 347 24 14

DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJ GAZ KAÇAĞI TAMİR YEDEK PARÇA YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

YENİMAHALLE SERVİSİ 

TEL: 0312 347 24 14      GSM: 0 539 660 22 79

ANKASTRE SET ÜSTÜ OCAK DOĞALGAZ HORTUM VANA MONTAJI, OCAK TAMİRİ, ELEKTRONİK GAZ DEDEKTÖRÜ İLE DOĞALGAZ KAÇAK TESPİTİ, GAZ KAÇAK TAMİRİ, DOĞALGAZ TESİSAT YENİLEMESİ, KOMBİ DOĞALGAZ HORTUM MONTAJI, KOMBİ GAZ KAÇAK TAMİRİ, DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM USTASI VE TESİSATÇISI   

Doğalgaz Ocak Tamir Ustası

Batıkent bölgesi doğalgaz ocak tamir servisi olarak yıllara dayalı Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens set üstü, ankastre ocak ve fırın yetkili servis tecrübemizle sizlere set üstü ocak tamir ustası, set üstü ocak gaz bağlantı montajı, set üstü doğalgaz kaçak tamiri, ocak gaz kaçırıyor arızası, ocak gözleri yanmıyor arızası, ocak gözü yanmıyor arızası, ocak çakmağı çalışmıyor arızası, ocak termokupl arızası ile ilgili en iyi teknik servis hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir ocak fırın tamir bakım gaz kaçak tamir servisiyiz.

 

Doğalgaz ocak enjektör değişimi 

  

Doğalgaz Gaz Bağlantı Hortum Montajı

 

ANKARA DOĞALGAZ OCAK FIRIN GAZ KAÇAĞI TAMİR USTASI

DOĞALGAZ OCAK BAĞLANTI HORTUMU VE GAZ KESME VANA MONTAJI

 

Başkentgaz Doğalgaz Yönetmeliği Uyarınca Doğalgaz Yakıcı Cihaz Hortum Bağlantıları: Her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben, doğalgaz sobası vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

Doğalgaz Kaçak Testi

 

 

 

YENİMAHALLE DOĞALGAZ ANKASTRE OCAK TAMİR VE MONTAJI

DOĞALGAZ TESİSATÇI 0 539 660 22 79

Doğalgaz set üstü ocak dönüşümü sonrası kısık gaz ayarı işlemi.

 

ANKARA GENELİ TÜM SEMTLERE

7/24 ACİL AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

YETKİ BELGELERİMİZ

 

Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblemImage result for myk amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS YETKİ BELGESİ

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

 • Doğalgaz ocak, vana montajı, ocak enjektör meme değişimi.
 • Doğalgaz Tesisatı & Doğalgaz Arıza Doğalgaz tesisatı arıza, tadilat, tamir ve yenileme işlerinin çekme çelik doğalgaz borusu ile tamir bakımını ve yenilenmesi yapılır.
 • Gaz kaçakları (gaz sızıntıları) gaz dedektörü ile bulunup arıza çözülür. 
 • Kombi, şofben, ocak, fırın ve doğalgaz sobası bağlantıları yapılır.

 • Doğalgaz kombi tesisatının onarım ve yenilenmesi yapılır.
 • Ocak, şofben, set üstü ocak, ocaklı fırın dönüşümleri yapılır.
 • Kombi bacası, soba bacası, davlumbaz bacası, tıkanıkları açılır ve temizlenir. 
 • İsteğinize bağlı olarak baca temizliği yapılacak olan bacanın öncesi ve sonrası fotoğraflanır. 
 • Gaz alarm cihazı montajı yapılır.

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Setüstü ocak doğalgaz dönüşümü

Ankara’da 20 seneyi aşkın doğalgaz ocak tamir ve sıhhi tesisatçılık tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz ustalaramız ile her marka set üstü ocak, ankastre ocak, fırınlı ocak vb. doğalgaz hortum montajı gaz bağlantısı ve doğalgaz lpg ocak dönüşümü işlemlerini kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız.

Ocak Doğalgaz Dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı
 • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

1- Ocaklarda çakmak problemi için öncelikle elektrik bağlantınızı kontrol edin ve elektrik olduğu halde çalışmıyorsa bizi arayın.
2- Ocaklarda alevin az olması veya çok yanması durumunda ocak enjektörlerinin temizlenmesi gerekir. Sıcak suda kaynatılan memeler iyice temizlendikten sonra yerine takılır ve sağlam şekilde eski çalışmasına devam eder.
3- Rezistans ve termostatı kontrol edin
Doğalgaz yada Lpg ile çalışan fırınlar zaman içerisinde alevlenme bölümlerindeki gözeneklerin tıkanması sonucu ocağın verimli çalışmasını engeller. Ocak üzerindeki alev gözeneklerini çıkartıp iyice temizleyiniz. Sıcak suda kaynatırsanız tıkalı gözenekleri açmanız kolaylaşır.
4- Musluklar dönmüyorsa fırınınızı bakıma ihtiyacı var demektir.
5- Gazlı fırınlar gaz çıkış gözeneklerindeki tıkanıklıklar sebebiyle düzgün çalışmazlar gözeneklerin temizlenmesi sorunu giderecektir.

 

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta tamircilerce veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgazHortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının minimum gaz ayarı yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen mimimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken musluk konumunu  kısık ayarına alırsanız sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönmesi ancak gazın devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

 

SERVİS VERDİĞİMİZ SETÜSTÜ OCAK FIRIN DOĞALGAZ OCAK LPG DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben, termosifon doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Setüstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

 

Yenimahalle ANKARA Acil Doğalgaz ustası 0539 660 2279, gece doğalgaz ustası, Pazar günü açık doğalgaz tesisatçısı, doğalgaz tamircisi, Yenimahalle açık doğalgaz tesisatçısı, Yenimahalle nöbetçi doğalgaz ustası, Yenimahalle 7/24 açık doğalgaz servisi, Yenimahalle doğalgaz ustası, Yenimahalle doğalgaz tesisatçısı, Yenimahalle doğalgaz tamir yerleri, Yenimahalle doğalgaz dükkanları, Yenimahalle doğalgaz ustaları, Yenimahalle tesisat ustaları, Yenimahalle doğalgaz tadilatları, Ocak, Şofben Kombi Doğalgaz LPG Dönüşümleri, Kombi Montajı, Yenimahalle Doğalgaz Kaçağı Tespiti, Yenimahalle doğalgaz kaçak tamiri, Yenimahalle ocak bağlantısı, Yenimahalle doğalgaz çelik fleks bağlantısı, Yenimahalle Çelik Flex, Yenimahalle doğalgaz ocak vana bağlantısı, Yenimahalle ocak dirsek bağlantısı, Yenimahalle ocak doğalgaz hortum montajı, Yenimahalle ankastre ocak montajı, Yenimahalle ocak çalışmıyor, Yenimahalle Doğalgaz Ustası, Yenimahalle Su Tesisatçı, Yenimahalle Sıhhi Tesisatçısı, Yenimahalle Su Tesisat Ustası, Yenimahalle Sıhhi Tesisatçı. ANKARA YENİMAHALLE 0539 660 2279. Yenimahalle 25 Mart Mahallesi, Yenimahalle Anadolu Mahallesi, Yenimahalle Aşağı Yahyalar Mahallesi, Yenimahalle Avcılar Mahallesi, Yenimahalle Barış Mahallesi, Yenimahalle Barıştepe Mahallesi, Yenimahalle Batı Sitesi Mahallesi, Yenimahalle Beştepe Mahallesi, Yenimahalle Burç Mahallesi, Yenimahalle Çamlıca Mahallesi, Yenimahalle Çarşı Mahallesi, Yenimahalle Çiğdemtepe Mahallesi, Yenimahalle Demetevler Mahallesi, Yenimahalle Demetgül Mahallesi, Yenimahalle Demetlale Mahallesi, Yenimahalle Emniyet Mahallesi, Yenimahalle Ergazi Mahallesi, Yenimahalle Ergenekon Mahallesi, Yenimahalle Esentepe Mahallesi, Yenimahalle Gayret Mahallesi, Yenimahalle Gazi Mahallesi, Yenimahalle Güventepe Mahallesi, Yenimahalle Güzelyaka Mahallesi, Yenimahalle Işınlar Mahallesi, Yenimahalle İlkyerleşim Mahallesi, Yenimahalle İnönü Mahallesi, Yenimahalle İvedik Mahallesi, Yenimahalle İvedikosb Mahallesi, Yenimahalle Kaletepe Mahallesi, Yenimahalle Karacakaya Mahallesi, Yenimahalle Kardelen Mahallesi, Yenimahalle Karşıyaka Mahallesi, Yenimahalle Kayalar Mahallesi, Yenimahalle Kentkoop Mahallesi, Yenimahalle Kuzey Yıldızı Mahallesi, Yenimahalle Macun Mahallesi, Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Yenimahalle Memlik Mahallesi, Yenimahalle Ostim Mahallesi, Yenimahalle Ostim Osb Mahallesi, Yenimahalle Özevler Mahallesi, Yenimahalle Pamuklar Mahallesi, Yenimahalle Ragıp Tüzün Mahallesi, Yenimahalle Serhat Mahallesi, Yenimahalle Susuz Mahallesi, Yenimahalle Tepealtı Mahallesi, Yenimahalle Turgut Özal Mahallesi, Yenimahalle Uğur Mumcu Mahallesi, Yenimahalle Varlık Mahallesi, Yenimahalle Yakacık Mahallesi, Yenimahalle Yeni Batı Mahallesi, Yenimahalle Yeniçağ Mahallesi, Yenimahalle Yeşilevler Mahallesi, Yenimahalle Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yenimahalle Yunus Emre Mahallesi, Yenimahalle Yuvaköy Mahallesi, Yenimahalle ANKARA. Ankara Yenimahalle Ankara Doğalgaz Ocak Fırın Setüstü Ocak, Ankastra ocak, Ankastre Ocak dönüşümü, tamiri, ustası, servisi, Doğalgaz Tesisatçısı, Doğalgaz Tadilatları, Ocak, Şofben Kombi Dönüşümleri, Kombi Montajı, Doğalgaz Kaçağı Tespiti, Doğalgaz Ustası, Tesisatçı, Su Tesisatçısı, Su Tesisat Ustası, Sıhhi Tesisatçı, Su Kaçağı, Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçak Tespit Bulma, Su Sızıntısı, Su Kaçağı Nasıl Bulunur, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Kameralı Su Kaçağı Tespiti, Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma, Robotla Su Kaçak Tespit. ANKARA Yenimahalle.