İlkbahar Mahallesi Kombi | Dikmen Kombi Tamir Servisi Ankara

7/24 Servis Her Marka Kombinin Garantili Tamir Bakımı İlkbahar Mahallesinde Aynı Gün Yapılmaktadır

İlkbahar Kombi Teknik Servisi: 0 539 660 22 79

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü 24 saat arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

Kombi Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankara İlkbahar Mahallesi Kombi Teknik Servisi olarak her türlü marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve uygun Kombi Teknik Servis hizmetini yıllardır sunmaktayız.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

Baymak, Demirdöküm, Ferrroli, Vaillant Kombi Bakım Ücretleri için arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Servis Bölgesi: Ankara’nın merkezinden 20 km. yarıçapa kadar olan bölgede aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

Kombi Çalışma Prensibi

İki eşanjörlü bir kombi normal olarak ilk çalışmaya başladığında ısıtma tesisatı için çalışır. Sirkülasyon pompası ve fan (hermetik modellerde) çalışır. Gaz vanası açılarak ana yakıcıya gaz gider ve ateşleme başlar. 3 yollu vana –motorlu vana- ısıtma eşanjöründen çıkan suyu ısıtma devresine yönlendirir. Isıtma devresine giren su radyatörlerde dolaşır, sıcaklığı düşmüş olarak kombiye gelir.

Kombi kullanım sıcak suyu için çalışmaya ayarlanmışsa (yaz konumu) veya ısıtma konumunda iken sıcak su musluklarından biri açılırsa, akış anahtarı sıcak su devresindeki su akışını hisseder ve 3 yollu vana konum değiştirerek sıcak su konumuna geçer. 3 yollu vana ısı eşanjöründen çıkan suyu plaka tipi eşanjöre yönlenir, eşanjöre giren soğuk kullanım suyu ısıtılır. Sıcaklık sınır değerlerin üzerine çıkarsa gaz girişi kesilir.

Bazı kombilerde ise tek eşanjör bulunmakta, ısıtma sistemi ile kullanma suyu aynı eşanjör içerisinden geçmektedir. Bu kombiler diğer kombilere oranla daha ucuzdurlar. Ancak sürekli eşanjör içerisinden su geçtiğinden kireçlenme ihtimali daha fazladır.

Baymak kombi servisi Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Baymak, Demirdöküm kombi servisi İlkbahar mahallesi 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm kombi servisi İlkbahar mahallesi Ankara 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servis Ankara İlkbahar mahallesi 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm servisi İlkbahar mahallesi 0539-660 22 79,

Baymak, Demirdöküm klima servisi İlkbahar mahallesi 0539-660 22 79,

İlkbahar mahallesi baymak, demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 

Ankara İlkbahar mahallesi  Kombi Bakımı, Kombi Bakımı Ankara İlkbahar mahallesi , Ankara İlkbahar mahallesi  Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, İlkbahar mahallesi  kombi servisi, kombi servisi İlkbahar mahallesi, kombi tamir servisi İlkbahar mahallesi , İlkbahar mahallesi  Kombi Tamir Servisi, İlkbahar mahallesi  Demirdöküm Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Baymak Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Alarko Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  ECA Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Vaillant Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Buderus Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Bosch Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Ariston Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Viessman Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Ferroli Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Immergas Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Protherm Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Falke Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Isısan Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi  Arçelik Kombi Servisi, İlkbahar mahallesi Beko Kombi Servisi, Kombi ustası, Kombi tamir ustası, En iyi kombici, En iyi kombi tamircisi, İlkbahar mahallesi  kombi basınç düşüyor, İlkbahar mahallesi  kombi su eksiltiyor, İlkbahar mahallesi  kombi ateşlemiyor, İlkbahar mahallesi  kombi çalışmıyor, İlkbahar mahallesi  kombi su akıtıyor, İlkbahar mahallesi  kombi bozuk, İlkbahar mahallesi  kombi arızalı, İlkbahar mahallesi  kombi ısıtmıyor, İlkbahar mahallesi  kombi servisi, İlkbahar mahallesi  kombi montajı, İlkbahar mahallesi  kombi petek montajı, İlkbahar mahallesi  kombi petek ısıtmıyor, İlkbahar mahallesi  kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, İlkbahar mahallesi  kombi peteklerin altı ısıtmıyor, İlkbahar mahallesi  kombi peteklerin altı soğuk, İlkbahar mahallesi  kombi peteklerin yarısı soğuk, İlkbahar mahallesi  kombi petek yanmıyor, İlkbahar mahallesi  kombiye su dolduramıyorum, İlkbahar mahallesi  kombi basınç sürekli düşüyor, İlkbahar mahallesi  kombi basınç yükseliyor, İlkbahar mahallesi  kombi basınç çok artıyor, İlkbahar mahallesi  kombi su vanası bozuk, İlkbahar mahallesi  kombi filtre tıkalı, İlkbahar mahallesi  kombi filtre pis, İlkbahar mahallesi  Kart Arızalı, İlkbahar mahallesi  kombi kart bozuk, İlkbahar mahallesi  kombi beyin bozuk, İlkbahar mahallesi  kombi beyin çalışmıyor, İlkbahar mahallesi  Kombi Anakart Bozuk, İlkbahar mahallesi  kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, İlkbahar mahallesi  kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.