Ariston Kombi Tamir Servisi | Kama Teknik 0312 502 27 00

Ankara Çankaya Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi tamiri, Ariston kombi bakımı, Ariston kombi kart tamiri,

KAMA TEKNİK ARİSTON markalı kombi tamir, bakım, elektronik ana kart tamiri ve radyatör petek temizleme  konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir.

Ariston kombi tamiri, Ankara Çankaya Ariston Servisi Ariston kombi servisi tamir bakım petek temizleme servisiyiz. Kombinizde yaşadığınız tüm arızalar için bizi arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Servisimizde aynı gün hizmet almak için servis çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

ANKARA ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

SERVİSİ : 0 (312) 502 27 00       

 GSM: 0539 660 22 79

Ankara Ariston kombi arızalarında öncelikle bilgi alabileceğiniz teknik servisimiz konusunda uzman tecrübeli ustalarımızla her zaman sizin yanınızdadır.

Sizler de Ariston kombilerinizin düzenli bakımlarını yaptırın. Ariston kombiler teknik olarak pekçok kombiden uzun süre arıza yapmayacak şekilde teknik dizaynı yapılmış ve kaliteli parçalar ile üretimi yapılmıştır. Ariston arızaları birlik mah çankaya bölgesinde arıza odaklı tamir felsefesini edinmiş Kama Teknik Birlik mah kombi tamir bakım servisi size en uygun kombi tamir hizmeti vererek gereksiz harcamaların önünü kesmekte ve kombinin gerekli testlerini teknik cihazlarla yapmaktadır. Kombi cihazının en önemli parçalarından birisi ısı eşanjörüdür. Kombilerde ısı eşanjörünün görevi, yakıtın yanması sonucunda ortaya çıkan ısının merkezi ısıtmada kullanılacak olan iş akışkanına ve sıcak kullanım suyuna aktarılmasını sağlamaktır.

Ariston Kombi Çankaya bölge teknik servisi olarak tamirini yaptığımız tüm modellerindeki arızalar için kombi tamirinde kullandığımız kaliteli yedek parçalar ile sorunlarınıza uzun vadeli çözümler sunmaktayız. Çankaya Birlik mahallesi, Hilal mahallesi, Sancak mahallesi, Kırkkonaklar, Aşıkpaşa mahallesi semtlerinde her model Ariston kombi tamir bakım kombi anakart tamir servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

Tüm kombi arızalarında öncelikle parçanın tamiri yapılmakta bunun mümkün olmaması durumunda parça değişimine gidilmektedir. Ankara kombi servisi Kama Teknik değişen parçalara 1 yıl garanti vermektedir. 

Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Kama Teknik Petek Temizleme Servisimizin çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ariston Matis Arıza Kodları:

Ariston kombilerin pek çok kaliteli modeli bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın olan modeli Ariston Matis kombisidir. Bu modelde elektronik ekran bulunmadığından  panel üzerindeki led ışıklarının tekil olarak veya ikili üçlü kombinasyonuyla yanmasıyla arıza kodları ifade edilmektedir. Bu arıza kodları aşağıda açıklanmaktadır. Kombi kullanıcılarının kendilerinin yapabilecekleri bazı arızalar olmakla birlikte pek çok arıza yetkili servis elemanlarınca yapılmasını gerekli kılmaktadır. Sizler de aşağıda yer alan arızaları kombinizde almaktaysanız 0312 502 27 00 no.lu servis hattımızdan bize ulaşabilir ve sorunlarınızı kolaylıkla çözümleyebilirsini. Kama Teknik Ariston kombi servisi yetkili ustaları ile Ariston kombinizde oluşan arızalarınızı uygun tamir çözüm yolları ile parça kullanılmasına gerek kalmaksızın çözümlenecekse önceliklle bu yola başvurmaktadırlar.

Ancak arızanın parça değişimi ile yapılmak zorunda olduğu durumlarda uygun fiyatlı ve kaliteli yedek parça seçenekleri ile sizlere uygun maliyetli tamir çözümleri sunmaktadır.

Yetkili ve uzman servis personelimizin Ariston kombi konusundaki yetkinliğinden sizden faydalanabilir ve sorunsuz tamir çözümlerini Ankara Çankaya bölgemizde talep edebilirsiniz.

90 Ledi Yanıyor (alev üstüne x sembolü olan ışık da yanıyor) : Aşırı ısınma arızası.

40-50 Yanıp Sönüyor (baca ışığı da yanıp sönüyor) : Düşük basınç arızası (uyarı).

60-70 Yanıyor (alev üstüne x sembolü olan ışık da yanıyor) : Düşük basıncı arızası (bloke).

60-70 Yanıp Sönüyor (baca ışığı da yanıp sönüyor) :  Isıtma sistemi çıkış ntc arızası.

70-80 Yanıp Sönüyor (baca ışığı da yanıp sönüyor) : Isıtma sistemi dönüş ntc arızası.

70 ışığı ve baca ışığı yanıp sönüyor: Anakart-Ekran kartı arası iletişim yok.

80 Ledi Yanıp Sönüyor (baca ışığı da yanıp sönüyor) Eeprom arızası.

70 Ledi Yanıp Sönüyor (alev üstüne x sembolü olan ışık da yanıyor):

Elektronik kart arızası.

40-60-80 ve baca ışığı da yanıp sönüyor):

İlk ateşleme sonrası alev yetersiz.

50-60-80 ledi ve baca ışığı yanıp sönüyor:   2.ateşleme sonrası alev yetersiz.

50-60-70 ve baca ışığı yanıp sönüyor:  Gaz vanası kapalı fakat alev var.

60-70-80 ve baca ışığı yanıp sönüyor:  Alevin kesilme arızası.

Alev üzerine x işareti olan ışık yanıyor: Alev oluşmuyor.

Baca ışığı yanıyor: Atık gaz tahliye sorunu.

Ariston kombilerde bakımsızlıktan kaynaklı arızalardan birisi de alev kopma arızasıdır. Ariston alev kopma arızası için servisimizle irtibata geçilmesi halinde en kısa sürede arızanıza çözüm bulunulacaktır. Kama Teknik Ariston Kombi Servisi Çankaya.

Ariston kombilerde kullanım sonucu arızlanan bir diğer parça kombinin sıcak su modunda çalışırken peteklere su kaçırması olarak da bilinen üç yollu vana arızasıdır. Ariston kombiler teknik olarak uzun yıllar sorunsuz olarak çalışacak şekilde dizayn edildiğinden dolayı üç yollu vana arızası ortaya çıkmaktadır. Sizler de kombininiz arızalarını çözmede deneyimli ustalardan hizmet almak için servisimizi arayabilir ve arıza halinde en uygun çözüme en uygun fiyata kavuşabilirsiniz.

Çankaya Ariston kombi servisi, Dikmen Ariston kombi arıza servisi, Balgat Ariston Kombi Teknik Servisi Kama Teknik, Sokullu Ariston Kombi Bakım servisi, Öveçler Ariston kombi tamir servisi ustası, Cevizlidere Ariston kombi tamir servisi ustası, Akpınar Ariston kombi tamir servisi ustası, Mürsel Uluç Ariston kombi tamir servisi ustası, İlker Ariston kombi tamir servisi ustası, Yıldızevleri Ariston kombi tamir servisi ustası, Sancak mah Ariston kombi tamir servisi ustası, Hilal mah Ariston kombi tamir servisi ustası, Kırkkonaklar Ariston kombi tamir servisi ustası, Ayranca Ariston kombi tamir servisi ustası Ariston Servis 0312 502 27 00