Dikmen Sokullu Ariston Kombi Servisi

Ankara Çankaya Dikmen Ariston Kombi Servisi

Ariston marka Kombi Bakım Tamir Anakart Tamir Teknik Servisi.

Parça ve İşçilik Garantili Uzman Teknik Kombi Servisi

KAMA TEKNİK ARİSTON marka kombi tamir, bakım, elektronik ana kart tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir.

Ankara Çankaya Dikmen Sokullu bölgesinde Ariston kombi tamir bakım servisiyiz. Kombinizde yaşadığınız tüm arızalar için bizi arayabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimizde aynı gün hizmet almak için servis çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

KAMA TEKNİK KOMBİ SERVİSİ 

DİKMEN SERVİSİ : 0 (312) 502 27 00          

 GSM: 0539 660 22 79

Ankara Kama Teknik Kombi Servisi Arıza Odaklı Kombi Tamiri Nedir?

Dikmen Sokullu Çankaya bölgesinde kombi ve hermetik şofben arızalarınızda güvenebileceğiniz teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Arıza odaklı kombi tamir prensibiyle çalışmalarını yürüten servisimizde arızalı parça dışında işlem yapmamaktayız.

Arızalı parçayı tespit için gerek yetkili serviste görev yapmış teknik servis belgeli ustalarımızın tecrübesine dayalı arızalı parçayı kombinin arıza nedenine dayalı olarak bunun mümkün olmaması halinde ise parçaların çalışıp çalışmadığını test ettiğimiz kombi tamir cihazları ile elektrikli aksamlarının kontrolleri, doğalgazla ilgili gerekli gaz ölçümlerinin yapılarak kombinin gaz valfinin sağlamlığının testi ile kombinin çalışması durumunda ürettiği sıcaklığın ölçülerek gerekli sınır değerleri arasında olup olmadığının cihazlarla testi yapılarak doğrudan arıza tespiti yapılmakta ve gereksiz parça değişimi yapılmayarak müşterinin ödemesinin arıza ile sınırlı olması sağlanmaktadır.

Bu husus bizi diğer bazı kombi servislerinden ayıran önemli bir yaklaşımdır. Sizde kombinizde olmayan gereksiz masraflarla uğraşmaksızın arıza odaklı tamir servisi için Sokullu bölgesinde her marka kombi ve hermetik şofben tamirinde güvenerek arayacağınız bir servis olmak bizim için en önemli müşteri memnuniyetini oluşturur. 

Sokullu Dikmen Çankaya Kombi Servisi Kama Teknik ustalarımızın özellikleri olan;

 • Doğalgaz tesisat montaj ve kaçak tamiri tecrübeleri, 

 • Kombi petek temizleme tecrübeleri ile

 • Kombi tamir tecrübeleri 

birleştiğinde kombi tamirine bir bütün halinde arızaya yaklaşmakta ve kombi arızasını noktasal olarak tespit edip hızlı ve hesaplı tamir ücretiyle müşterilerimize güven ve konfor sağlamaktadırlar. Sizler de arızanın dışında ücret ödemek istemiyorsanız Kama Teknik Çankaya Kombi servisimizle iletişime geçip arıza randevusu oluşturabilirsiniz. 

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

ARİSTON KOMBİ ARIZALARI; Ariston kombiler de diğer kombiler ile aynı sistemle yapılandırılmıştır. Parça kalitesi ile dizayn farklılığından kaynaklı avantajları ile kaliteli bir kombi olarak önce çıkmaktadır. Tüm kombilerde olduğu üzere Ariston kombi de de klasik arızalar meydana gelebilmektedir. Zamanla kullanım kaynaklı arızlara ile bakım yapılmadığından kaynaklı arızaların yaşandığını gözlemlemekteyiz. Bu arızaları genel olarak sıralarsak; Kama Teknik Ariston Kombi Servisi Tamir Hizmetleri

 • Kombi basınç düşmesi, kombi basınç yükselmesi arızaları,

 • Kombi petekler ısınmama arızası,

 • Kombi sıcak su ısıtmama sıcak soğuk dalgalanma arızaları,

 • Kombi ateşlememe arızaları,

 • Kombi sesli/gürültülü çalışma arızaları,

 • Kombi su akıtması su damlatma arızası,

 • Kombi su doldurma arızası,

 • Kombi kısa süreli çalışıp peteklerin ısınmaması arızası, 

 • Kombi yüksek derecelerde çalışma arızası

konularında Dikmen ve Çankaya bölgesinde kombi teknik servisi. 

 

Ayrıca, bunların dışında Ariston kombilerde arıza kodları bulunmaktadır. Siz de Ariston kombinizde yaşağıdınız arızlarda kombinin ekranında arıza kodu bulunması durumunda bu kodlara göre tamirci yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Ariston kombi sıcak su arızaları sıklıkla yaşanmaktadır. Bunun nedeni kombi parçalarının zamanla kullanım ömürlerinin dolmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla kombi sıcak su arızasında yüksek olasılıkla sıcak su ntc sensörü, sıcak su akış türbünü, sıcak su plaka eşanjörü, kombi üç yollu vana ve vana motorundan kaynaklı arızalar meydana gelecektir. 

Kombi genelde petek modunda çalışırken temel işlevi olarak bu modda çalışırken çok fazla arıza yapmamaktadır. Bunlar da çeşitli bakımlar ile kombinin petek modunda çalışmasını arızasız şekilde sürdürebilecektir. Ancak genel olarak kombilere etkin bakım yapılmadığı görülmektedir. Kombi bakımının ucuz yapılması şeklindeki yaygın kanı nedeniyle kombi firmaları da gerekli bazı işlemleri uygulamamaktadırlar. Bu nedenle kombi bakımı yaptırırken belli işlemlerin yapılacak olmasını teyid etmeniz gerekmektedir. 

Kombilere bakımın her yıl değil de en azından iki senede bir yapılmasının zorunlu olduğu değerlendirilmektedir. Kombi bakımı her yıl mı yaptırılmalı şeklindeki soruların cevabı da bu şekilde olmalıdır. Ayrıca, kombinin 5 veya 6 yılında da mutlaka fan motoru temizliği ve sıcak su plaka eşanjör temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler ile kombi bakımınız katma değerli olacak ve çalışan parçaların işlevelerini daha sağlıklı yapmasını sağlamış olacaksınız. 

ANKARA DİKMEN ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

Servis Çağrı Merkezi:  0 312 502 27 00

 

Ariston marka kombilerin elektronik anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Bu arızaların tamirinde Servisimiz; Dikmen Ariston Kombi kart tamiri için kombi servisi, Dikmen Ariston kombi kart tamircisi, Dikmen Ariston kombi elektronik kart servisi, Dikmen Ariston kombi kart tamiri ankara, Dikmen Ariston kombi fan tamiri, Dikmen Ariston Ankara tamir bakım servisi, Dikmen Ariston kombi servis ücreti/ kombi bakım ücreti, Dikmen Ariston kombi servis fiyatları, Dikmen Ariston kombi petek temizleme ücreti, Dikmen Ariston kombi radyatör petek temizleme ücreti, Dikmen Ariston kombi bakım ücreti ne kadar, Dikmen Ariston kombi bakımı kaça yapılıyor, Dikmen Ariston kombi bakım ücreti, Dikmen Ariston kombi bakım fiyatı gibi kombi ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bölgenize en yakın Ariston kombi tamiri, kombi bakım petek temizleme servisi olarak yıllara dayalı kombi teknik servis tecrübelerimizle sizlere en uygun ve kalıcı tamir çözümlerimizle yardımcı olmaktayız. 

Bileşik ısı eşanjörlü sistemlerde sadece bir ısı eşanjörü kullanılır. Bu eşanjör iç içe geçmiş serpantinler vasıtasıyla hem ısıtma suyuna hem de kullanım suyuna yanma sonucunda açığa çıkan ısıyı aktarabilmektedir. Kombi tamirinde dikkat edilmesi gereken nokta kombinin bütünselliği içinde tamir edilecek parçanın dikkatli bir şekilde tespit edilmesinde yatmaktadır. Kama Teknik Ariston kombi tamir servisi; Dikmen Çankaya Sokullu bölgesinde Ariston kombilerin tamiri, bakımı, elektronik anakart arızalarının tamiri konularında uygun ve ekonomik tamir çözümleri ile yılların tecrübesiyle sizlerin hizmetindedir. 

Ariston kombi tamiri: Sıcak su banyoda bir ısınıyor bir soğuyor arızası:

Ariston kombi sıcak su dalgalı ısınıyor arızalarını bildiren müşterilerin kombilerinde öncelikle sıcak su sensör ntc termostat göstergesinin kontrolü yapılmalıdır. NTC sıcaklık sensörü ölçümü sağlam değerler arasında ise kombi plaka eşanjörünün sökülerek içinde kireç birikip birikmediğinin tespit edilmesi gerekir. Eğer aşırı kireçten dolayı plaka eşanjörünün bazı kısımlarında tıkanıklık varsa bu sıcak su ısınmasında dalgalanmalar neden olacaktır. Bu arızanın çözümü için servisimizden yardım alabilirsiniz. Kama Teknik Arıston Kombi arıza tamir bakım servisi Çankaya Dikmen. Ariston kombilerinizde yaşağıdığınız arızalar için güvenebileceğiniz teknik kombi servisimizi arayarak randevu alabilir ve tecrübeli ustalarımızdan güvenli ve garantili hizmet alabilirsiniz. 

ARİSTON KOMBİ TAMİR SERVİSİ KAMA TEKNİK TEKNOLOJİ BİLGİSİ: Kombi eşanjörü kombinin ısıtmasını sağlayan en önemli kombi parçasıdır. Suların aşırı kireçli olmasından dolayı yıllar içerisinde yüksek ısı ve kirecin birleşmesiyle kombi ısıtma performansının önemli ölçüde düşürmektedir.  Geliştirilen model geometrik yapıların değişimi ile sonuçlar normalize edilerek maksimum ısı transferini veren model yapı bulunmuştur. Küçük yanma odalarında kullanılan tek sıra borulu düz kanatçık tipindeki ısı değiştiricilerin sayısal bilgisayar tekniği kullanılarak, kanat verimlerinin artırılmasına yönelik farklı geometrik parametreler için çalışmalar yapılmıştır.

Ankara Çankaya Radyatör Temizleme, Ankara Çankaya İlaçla Petek Temizleme, Çankaya Dikmen Ariston kombi servisi Kombi tamir servisi Çankaya Ariston kombi tamiri,

Çankaya Dikmen Ariston kombi servisimiz yanısıra İncek Ariston kombi tamir bakım servisi, Aşağı Ayrancı Ariston kombi tamir bakım servisi, Cevizlidere Ariston kombi tamir bakım servisi, Bahçelievler Emek Ariston kombi tamir bakım servisi, Balgat Ariston kombi tamir bakım servisi, BeşevlerAriston kombi tamir bakım servisi, Beştepe  Ariston kombi tamir bakım servisi, Kırkkonaklar Ariston kombi tamir bakım servisi, İlker Ariston kombi tamir bakım servisi, Yıldızevler  Ariston kombi tamir bakım servisi, Yüzüncü Yıl İşçi Blokları Ariston kombi tamir bakım servisi, Yenimahalle Ariston kombi tamir bakım servisi, Akpınar Dikmen Ariston kombi tamir bakım servisi, Oran Ariston kombi tamir bakım servisi, Birlik mah Ariston kombi tamir bakım servisi, Sancak mah Ariston kombi tamir bakım servisi, Anıttepe  Ariston kombi tamir bakım servisi, Hilal mah Ariston kombi tamir bakım servisi, Mürsel Uluç mah Ariston kombi tamir bakım servisi, Sokullu Ariston kombi tamir bakım servisi, Öveçler Ariston kombi tamir bakım servisi, Keklikpınarı Ariston kombi tamir bakım servisi, Gazi mah Ariston kombi tamir bakım servisi, Çukurambar Ariston kombi tamir bakım servisi, Çiğdem mah Ariston kombi tamir bakım servisi ile de tüm azıra bakım elektronik anakart tamirlerinde Kama teknik Ariston servisimizi arayabilirsiniz.