Bağlıca Ocak Doğalgaz Dönüşüm – Montaj Servisi | Kama Teknik 0539 660 22 79

ETİMESGUT BAĞLICA DOĞALGAZ OCAK DÖNÜŞÜMÜ MONTAJ SERVİSİ:  

 • Doğalgaz set üstü ocak/ankastre ocak kurulumu, 
 • Tüpgaz ocak kurulumu dedantör gaz hortumu tüp bağlantısı kurma,
 • Ocak gaz kesme vanası montajı,
 • Doğalgaz ocak tesisatı tadilatları,
 • Tüplü ocak doğalgaza dönüşümü,
 • Dogalgaz ocak tüpgaza dönüşümü,
 • Gaz kaçak kontrolü,
 • Ankastre ocak montajı kurulumu

işlerinizi sızdırmazlık garantili tesisat ve cihaz montajıyla teknik servisimizle  yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz.

PAZAR GÜNLERİ AÇIĞIZ 11.00 -18.00 SAATLERİNDE HİZMETİNİZDEYİZ. 

Doğalgaz Ocak Montaj Ustası

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

ETİMESGUT SERVİS NO: 0 539 660 22 79

ETİMESGUT BAĞLICA ANKARA DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJI TEKNİK SERVİSİ

 

 

  

Başkentgaz mevzuatına uyumlu Doğalgaz Gaz Bağlantı Hortum Montajı

 

ANKARA ETİMESGUTTA DOĞALGAZ OCAK FIRIN ANKASTRE OCAK KURULUM MONTAJ DOĞALGAZ USTASI

 

 

Başkentgaz Doğalgaz Yönetmeliği Uyarınca Doğalgaz Yakıcı Cihaz Hortum Bağlantıları: Her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben, doğalgaz sobası vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

BAĞLICADA DOĞALGAZ ANKASTRE OCAK KURULUM VE MONTAJI

BAĞLICA ETİMESGUT DOĞALGAZ TESİSATÇI 0 539 660 22 79

SERVİS BÖLGEMİZ: ⇒

 • ETİMESGUT BAĞLICA
 • ERYAMAN
 • ELVANKENT
 • SUSUZ MAHALLESİ

DOĞALGAZ BELGELERİMİZ

     Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblemImage result for myk amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS YETKİ BELGESİ

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

 

Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

 

Setüstü ocak doğalgaz dönüşümü

 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • ocakların doğalgaza dönüşümü
 • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • set üstü ocak doğalgaz memesi
 • set üstü ocak gaz ayarı

 

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir.

ETİMESGUT BAĞLICA SERVİS VERDİĞİMİZ SET ÜSTÜ / ANKASTRE OCAK FIRINLI OCAK

OCAK TÜPGAZ DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Ankara’da dönüşüm ve montajını yaptığımız set üstü ve ankastre ocak markaları; Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Arçelik ocak fırın, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Setüstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, doğalgaz dönüşümü, doğalgaz ustası, doğalgaz tamircisi, doğalgaz tesisatçısı, doğalgaz ocak montaj bağlama servisi, doğalgaz ankastre, doğalgaz tüpgaz ocak ankastre kurulumu, ankastre ocak yeniden montajı, ocak az yanıyor arızası, ocak gözü yanmıyor arızası, ocak gaz bağlantı hortumu montajı işlerinizde güvenle başvurabileceğiniz sızdırmazlık garantili ocak dönüşüm ve montaj servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

 

ETİMESGUT ilçesinde ana hizmet bölgemiz; Eryaman, Etimesgut, Susuz mahallesi, Sincan bölgesinde de doğalgaz ocak LPG dönüşümü, ankastre ocak montajı kurulumu ile doğalgaz hortum bağlantıları işlerinizi teknik servis güvencesiyle sürdürmekteyiz. Siz de güvenli ve kaliteli servis hizmeti almak isterseniz 0539 660 22 79 no.lu doğalgaz ustası telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağlıca doğalgaz ocak dönüşümü gaz hortumu bağlantısı ocak kurulumu doğalgaz vana montajı tüpgaz ocak kurulumu servisi

Eryaman doğalgaz ocak dönüşümü gaz hortumu bağlantısı ocak kurulumu doğalgaz vana montajı tüpgaz ocak kurulumu servisi

Etimesgut doğalgaz ocak dönüşümü gaz hortumu bağlantısı ocak kurulumu doğalgaz vana montajı tüpgaz ocak kurulumu servisi

Elvankent doğalgaz ocak dönüşümü gaz hortumu bağlantısı ocak kurulumu doğalgaz vana montajı tüpgaz ocak kurulumu servisi

Susut mahalles doğalgaz ocak dönüşümü gaz hortumu bağlantısı ocak kurulumu doğalgaz vana montajı tüpgaz ocak kurulumu servisi