Dikmen Ocak Tesisatçı | Doğalgaz Ocak Dönüşüm Servisi

DİKMEN DOĞALGAZ OCAK MONTAJ DÖNÜŞÜM TEKNİK SERVİSİ  

Dikmen Doğalgaz set üstü ocak/ankastre ocak montaj dönüşüm servisi olarak  gaz bağlantısı ve gaz kesme vanası montajı, tüplü ocak doğalgaza dönüşümü, dogalgaz ocak tüpgaza dönüşümü, ankastre ocak montajı kurulumu işlerinizi sızdırmazlık garantili tesisat ve cihaz montajıyla teknik servisimizle doğalgaz ve gaz yakıcı cihazlar konusunda yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz.

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT 

DİKMEN SERVİS NO:  0312 502 27 00 TEL: 0 539 660 22 79

 

Ankara’da Dikmen her marka doğalgaz ocak/ set üstü ocak/ ankastre ocak montaj kurulumu ve dönüşümü  işlemleri ile ocak tesisat bağlantısı kaçak tamiri işlemlerini kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız.

 

DİKMEN ANKARA DOĞALGAZ-LPG OCAK FIRIN SET ÜSTÜ OCAK DÖNÜŞÜMÜ, ANKASTRE OCAK FIRIN MONTAJ GAZ BORUSU MONTAJ SÖKÜM TEKNİK SERVİSİ

 

 

Doğalgaz Gaz Bağlantı Hortum Montajı

 

ANKARA DOĞALGAZ OCAK FIRIN MONTAJ ANKASTRE KURULUM SERVİS USTASI

DOĞALGAZ OCAK BAĞLANTI HORTUMU VE GAZ KESME VANA MONTAJI

 

Başkentgaz Doğalgaz Yönetmeliği Uyarınca Doğalgaz Yakıcı Cihaz Hortum Bağlantıları: Her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. 

 

Setüstü ocak doğalgaz dönüşümü

Her marka ve model ocak dönüşümü yapılır. Doğalgaz ocak dönüşümü için lütfen fiyat sorunuz.

  • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
  • set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
  • ocakların doğalgaza dönüşümü
  • set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
  • ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
  • set üstü ocak doğalgaz memesi
  • set üstü ocak gaz ayarı
  • set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

LPG’den Doğalgaza Ocak Dönüşüm Nasıl Yapılır

Tüpgaz ile çalışan ocak cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü tesisatçı ve usta veya dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Set üstü Ocak/Fırın dönüşümü işlemini iki grupta incelemek mümkün. Son yıllarda çıkarılan aparat ve parçalar sayesinde tüple çalışan bir ocak doğalgazla, doğalgazla çalışan bir ocak ise; tüple çalışabilir hale getirilebiliyor. Bunun için de ufak masraflar dışında bir masraf yapmaya gerek kalmıyor.

DİKMENDE SERVİS VERDİĞİMİZ SET ÜSTÜ / ANKASTRE OCAK FIRINLI OCAK

OCAK TÜPGAZ DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MONTAJ MARKALARI

Arçelik Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Beko Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Vestel Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Profilo Fırın – set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Siemens Fırın – Set üstü ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Philco Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Set üstü Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Setüstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teba Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, Teka Fırın – Set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe dönüşümü de yapılmaktadır. Doğalgaz kullanmayacağınız mekanlarda doğalgaz ocaklarınız LPG tüpe dönüşümü de uygun enjektör meme değişimleriyle mümkün olmaktadır. 

Ankara Dikmen DÖNÜŞÜM VE MONTAJINI yaptığımız set üstü ve ankastre ocak markaları; Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, ANKASTRE OCAK, doğalgaz dönüşüm servisi, Arçelik ocak fırın, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Setüstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, doğalgaz dönüşümü, doğalgaz ustası,

ANKARA geneli set üstü ocak dönüşümü Ankara ; Altus, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch, BOSCH, Philco, General Electric, Electrolüx, Regal, Gaggenau, Simfer, Siemens, Lüxell, Luxell, Kumtel, Oscar, Naturel, Süsler, Bella, Uğur, Markasız, piyasa malı, Teba, Teka, Termikel ankastre ocaklı fırın – ankastre set üstü Ocakların Dikmen ocak doğalgaz LPG dönüşümü, set üstü ocak doğalgazdan tüp gaza dönüşümü, set üstü ocak doğalgaz çelik fleks hortum ve vana montajı, enjektör meme değişimi, set üstü ocak az yanıyor, set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır, set üstü ocak kısıklık alev ayarı işlemlerinizde size bir telefon kadar yakınız. KAMA TEKNİK 0539 660 2279 | DİKMEN Doğalgaz Tesisat Servisi. 

Dikmen bölgesi başta olmak üzere doğalgaz ocak montajını en yakın servis olarak diğer yakın semtlerden de talepte bulunabilirsiniz. Çünkü servisimiz Ankarada en fazla ocak montajı yapan servis olarak her türden tesisat ve bağlantılar için en çeşitli uygulama tecrübesine sahiptir. Öveçler, Sokullu, Cevizlidere, Keklikpınarı, Çiğdem mah, Çukurambar, Balgat, Yüzüncüyıl mah, İşçi blokları mah, Mustafa Kemal mah, Ayrancı, Oran, Gaziosmanpaşa, Kavaklıdere, Atakule, Yıldız, İlker, Mürsel Uluç mah, Karakusunlar, Kırkkonaklar semtlerinde de doğalgaz ocak LPG dönüşümü, ankastre ocak montajı kurulumu ile doğalgaz hortum bağlantıları işlerinizi 7 gün hizmet prensibiyle sürdürmekteyiz. Siz de güvenli ve kaliteli servis hizmeti almak isterseniz 0539 660 22 79 no.lu doğalgaz ustası telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Çankaya Dikmen Doğalgaz Ocak Tesisat