Eryaman Kombi Petek Temizleme ve Tesisat Yıkama Servisi | Ankama Teknik 0312 347 2 414

Ankara Kama Teknik Tesisat Petek Temizleme Servisi Ankama Teknik 0312 347 2 414                GSM: 0539 660 22 79

Eryaman Kombi Kimyasal Petek Temizleme Servisimiz ile Eryaman semtinde kombi petek temizleme, kombi radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman teknik servis hizmeti vermektedir.

Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa makineli ve kimyasal kireç çözücü ile yapılan tesisat petek yıkama konusu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ankama Teknik Servis Eryaman Çağrı Merkezi: 0312 347 2 414

Ankara Eryaman semtinde uzun yıllara dayalı doğalgaz kombi kalorifer tesisat montaj ve Demirdöküm, Baymak, Alarko markalarının kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetlerimiz kapsamında kombi petek temizliği işlemlerini de ustalıkla yapmaktayız.

Kombi tesisatınızda radyatör peteklerinde ısınma sorunları bulunuyorsa, peteklerin üstü ısınmasına rağmen alt tarafları ısınmamaya başladıysa veya kombiye en uzaktaki petek hiç ısınmıyorsa petek temizliğinin vakti gelmiş demektir.

Sizler de güvenle petek temizliği yaptıracağınız bir yer arıyorsanız Eryaman bölgesine hizmet veren kombi petek temizliği tesisat yıkama ve kombi tamir bakım servisi Ankama Teknik 0312 347 2 414 arayarak en kısa zamanda randevunuzu alabilir ve doğalgaza ödediğiniz paradan hem tasarruf eder hem de daha sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde ZAMANLA kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonununda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları başgöstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Etimesgut Eryaman kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

Tıkanan tesisat ya da petekler sebebi ile peteklerin alt kısımları yeterince ısınmamakta veya daha ileri seviyede ki tıkanmalar sebebiyle kombiye en uzak noktalardaki odalar da bulunan petekler hiç ısınmamaktadır. Bundan dolayı daha konforlu ısınma ve paslanan ve balçık haline gelmiş petek suyunun kombinize her hangi bir zarar vermemesi için 4 yılda bir Kombi Doğalgaz Petek Tesisatını Etimesgut Ankama Teknik Kimyasal Petek Temizleme Servisine yaptırmanızı öneririz.

Kimyasal Petek Temizleme Eryaman banyodaki petek/havlupan’ın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rotenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkeziminden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alailirsiniz. Eryaman Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

Kalorifer peteklerim yeterince ısınmıyor. Sorun ne olabilir ve nasıl çözebilirim?

Öncelikle peteklerinizde hava kalmış olabilir. Kalorifer peteklerinin yan tarafında bulunan müşürü hava alma anahtarı ya da düz tornavidayla gevşeterek fazla havayı tahliye edebilirsiniz. Bir diğer neden, kombi kapasitesinin kullanıldığı mekân için yetersiz kalması olabilir. Petekler ısınıyor ancak mekân ısınmıyorsa sorun genel ısı izolasyonunda da olabilir. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek için kombi satın almadan önce bir yetkili servisten randevu alarak keşif yaptırmanız gerekir. Sorun bunlardan biri değilse, tesisat filtresi tıkalı veya devridaim pompası randımansız olabilir. Başka bir deyişle, kombiniz bakıma ihtiyaç duyuyordur. Kombilerin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için bakımlarının her yıl yapılması gerekir. Bunun için en yakın yetkili servise başvurabilirsiniz.

Son olarak, sorun tesisattaki atık, çatlak ve kaçaklardan kaynaklanıyor olabilir. Tıkanmış ya da çatlamış borular nedeniyle petekler istenilen derecede ısınamayabilir. Her beş yılda bir tesisat temizliği yaptırarak kombinizin ve peteklerinizin daha güvenli ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Eryaman Ankama Teknik Petek Temizleme ve Kombi Servisi 0312 347 2 414

 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü 24 saat arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Kombiler su, doğal gaz ve elektrik aksamlarına sahip karmaşık cihazlardır. Güvenlik, verimlilik ve öngörülebilir arızaların önlenmesi için kombinize her sene mutlaka bakım yaptırmanız gerekir. Ankama Teknik Kombi Yetkili servisine senelik bakımda kombinizin tüm emniyet kontrollerini yapar. Yanma odası, brülör, elektrot testleri ve kalorifer filtresi temizliği de yapılarak cihazınızın verimli ve ekonomik çalışması sağlanır.

 

Kombi Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankara Etimesgut Eryaman semntinde marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme, petek yıkama, tesisat yıkama, kombi temizleme, kombi temizleme fiyatları ücretleri hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

0312- 347 2 414 no.u çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

 

 

 

 

 

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

 

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Servis Bölgesi: Ankara’nın merkezinden 20 km. yarıçapa kadar olan bölgede aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

Baymak kombi servisi Eryaman Etimesgut Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bunun yanısıra:

Baymak Demirdöküm kombi petek temizleme servisi kombi tamir bakımı Eryaman 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm kombi petek temizleme servisi kombi tamir bakımı servisi Eryaman Ankara 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm kombi petek temizleme servisi kombi tamir bakımı servis Ankara Eryaman 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm petek temizleme servisi kombi tamir bakımı servisi Eryaman 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm klima servisi Eryaman 0539-660 22 79,

Eryaman baymak demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.

 

 • Ankara Eryaman Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Eryaman Ankara,
 • Eryaman  Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Eryaman  kombi petek temizleme yıkama servisi, kombi petek temizliği petek yıkama servisi Eryaman, kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Eryaman, Eryaman  Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkama Servisi,
 • Eryaman Demirdöküm Kombi Servisi Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Baymak Kombi Servisi, Petek Temizleme Radyatör Petek Yıkama Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Alarko Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman ECA EMAS Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Vaillant Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Buderus Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Bosch Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Ariston Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Viessman Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Ferroli Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Immergas Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Protherm Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Falke Kombi Servisi,  Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Isısan Kombi Servisi,Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,
 • Eryaman Arçelik Beko Kombi Servisi, Petek Temizleme, Radyatör Petek Yıkama, Kombi Tamir Bakımı,

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirttilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Etimesgut Bağlıca bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde berilttiğimiz kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Eryaman Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.