Etimesgut Elvankent Kombi Petek Temizleme Servisi

Ankara Kama Teknik Tesisat Petek Temizleme Servisi Ankama Teknik

Etimesgut Kombi Petek Temizleme Servisimiz ile Elvankent semtine kombi petek temizleme, radyatör petek yıkama, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında uzman hizmet vermektedir. Kombi peteklerinizde zamanla gözlemlediğiniz ısınmama sorunlarınız bulunuyorsa konu hakkında detaylı bilgi almak için Ankama Petek Temizleme Servisimizi 0312 347 2 414 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Ankama Teknik Servis Çağrı Merkezimiz: 0 312 347 2 414

Kombi petek temizleme hizmetimiz ücretleri petek başına belirlenmektedir. Kombi petek temizleme yaptıran müşterilerimize yıllık periyodik kombi bakımı indirimli olarak uygulanmaktadır. 

KOMBİ PETEK TEMİZLEME Mİ? NEDEN? 

Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun aşırı kireçli olmasına, ısınma sıcaklığına, su içerisinde yer alan oksijene göre ısıtma sistemleri içerisinde ZAMANLA kireç, kışır, tortu, balçık ve en son aşamada çamurlaşma olur. Özellikle çamurlaşma petek sistemlerinin dip bölgelerinde daha fazla olarak yaşanır. Zamanla kullanıma bağlı olarak oluşan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve dolayısıyla pahalı ısınma sorunlarına sebep olmaktadır.

Yukarıda ayrıntısı belirtilen petek ısınmama sorun kaynaklarının Kombinize olan etkisi içinde kireç tozları bulunan kalorifer petek suyunun kombi pompasının zorlanarak sıcak suyu sistem sirkülasyonunda tam olarak gerçekleştiremez. Bu da kombinin içerisinde birbirine bağlı çalışan kombi sistem parçalarının da etkilenmesine ve başta conta ve yay mekanizması bulunan parçaların da çalışma düzenini bozmaya neden olur. Tüm bu sorunların toplamı olarak kombi ve petek sisteminde ısıtma sorunları baş göstermektedir. Bu da size daha pahalı kışın ısınma, kombi ömrünün olumsuz etkilenmesi nedeniyle ortaya çıkan arızalar sonucu daha yüksek tamir ücretleri olarak geri dönmektedir. Etimesgut kombi petek temizleme, petek yıkama kombi bakım ve tamir servisi Ankama Teknik ile siz de en uygun hizmeti almak için bizi servis çağrı hattımızdan arayabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde petek temizleme sonrası ortaya çıkan kireçler görülmektedir. 

Sizler de daha sıcak ve ekonomik bir kış geçirmek için mutlaka peteklerinizi temizlettirin. Petek temizleme endüstri standardı haline gelmiş ve ortalama 4-5 yılda bir kez yapılması gerekli görülmektedir. 

PETEK TEMİZLEME ETRAFA ZARAR VERİYOR MU? YOKSA HER YER PİSLENECEK Mİ???

Ankama Teknik olarak yıllara dayalı tesisat ve kombi servisi tecrübemizle petek temizleme işleminde uyguladığımız tekniklerle hem petekleri etkin olarak temizlemekte ve bu işlem sırasında da hiçbir yere zarar vermemekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimizle Kimyasal Petek Temizleme Eryaman banyodaki petek/havlupanın bağlantı noktasından makine tesisat sistemine bağlanarak kimyasal petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Böylece herhangi bir pislik vb. durum olmaksızın tamamen tesisat üzerinden profesyonel tesisat yıkama makinesi Alman Rotenberger makinesi ile sorunsuz petek temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Siz de uzman teknisyenlerimizden kaliteli ve sorunsun petek temizleme hizmeti almak isterseniz 0312-347 2 414 no.lu müşteri çağrı merkezimizden randevu alabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Eryaman Ankama Teknik Petek Temizleme Servisi. 

 

Bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız. Soru ve Servis talepleriniz için yukarıdaki çağrı merkezimizi haftanın 7 günü çalışma saatleri içerisinde arayarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Kombi Bakımında Neler Yapıldığını Öğrenmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Ankara Etimesgut Bağlıcada da her marka kombinin bakımı, arıza tamiri, radyatör petek temizleme hizmetlerini doğalgaz yetki belgeli teknik servis ustalarımızla ve donanımlı mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde en kaliteli ve en uygun hizmeti alabilirsiniz.

Mobil çağrı merkezimizden bizlere taleplerinizi bildirin en kısa sürede ekiplerimiz tarafından dönüş sağlayarak sizlerin tüm kombi ve radyatör petek sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulalım.

Kombiler teknik cihazlar oldukları için yıllık bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Kombi yıllık baktımı yani periyodik kombi bakımı Etimesgut Elvankent bölgemizde titizlikle yapılmaktadır. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon gibi pek çok teknik cihaz bakımsız olarak yıllarca çalışabilirler. Ancak, ısıtma sistemi olarak tasarlanan kombiler aynen arabalar gibi periyodik bakım yıllık bakımlarla teknik ömrü içesinde verimli ve tasarruflu kullanılabilir. Bu konuda da tüketicilerimizin bilinçli olarak herhangi bir arızayla karşılaşmadan kombilerinin bakımlarını yaptırmaları kendilerinin menfaatine olacaktır.

Kombi bakımı yapılmazsa eğer; kombi sürekli arızalanır, kışa hazırlanmayacağı için arızalar genelde kış dönemine denk gelir ve kış aylarında kullanıcı mağduriyeti yaşar, doğalgaz sarfiyatı artar, cihazın kullanım ömrü kısalır, çözüm maliyetleri artar. Bu nedenle de mutlaka kullanıcısı olarak kombinize periyodik bakımlarını zamanında yaptırın.

 

Her marka kombiniz için Ankara Kombicisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en uygun hizmeti garantili olarak sunmaktayız. Kombi bakımı – Kombi arıza onarımı konularında uzun yıllara dayalı teknik bilgiye dayalı tecrübemiz ile Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere doğalgaz yetki belgeli ustalarımız ile kombi hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için sitemizde bulunan iletişim numarasından aramanız yeterli olacaktır.

DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ YAPILAN TÜM PARÇALARA İŞLEM TARİHİNDEN İTİBAREN 1 YIL GARANTİ SUNULMAKTADIR.

Servis Verdiğimiz Kombi Markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Vaillant, Viesmann, Bosh, Ferroli, Alarko, ECA, Buderus, Airfel, Immergas, Protherm, Falke, Termoteknik, Isısan vb.  tüm hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakım, arıza, tamir ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Baymak kombi servisi Bağlıca Etimesgut Ankara 0539-660 22 79 çağrı merkezimizden haftanın 7 günü bize ulaşabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bunun yanısıra:

Baymak Demirdöküm Ariston Eca kombi servisi kombi tamiri Etimesgut 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm kombi servisi Etimesgut Ankara 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm servis Ankara Etimesgut 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm servisi Etimesgut 0539-660 22 79,

Baymak Demirdöküm klima servisi Etimesgut 0539-660 22 79,

Etimesgut baymak demirdöküm klima servisi 0539-660 22 79,

 

KOMBİ TEKNOLOJİSİ BİLGİSİ:

Genleşme deposu Sıcak sulu ısıtma sistemlerinde, su 10 °C den 90 °C ye ısıtıldığında, hacmi, ilk hacminin %35 oranında artar. Sudaki sıcaklığa bağlı bu genleşmeyi alabilmek üzere genleşme depoları kullanılır. Genleşme depoları aynı zamanda sistemin güvenliğini yani basıncın yükselmesini ve sisteme gerekli su desteği görevlerini de yerine getirir. Genleşme depoları açık ve kapalı olarak ikiye ayrılır.

 

 • Ankara Etimesgut  Kombi Bakımı Petek temizliği, petek yıkama servisi, Kombi Bakımı petek temizleme servisi petek temizleme Ankara Etimesgut , Ankara Etimesgut  Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0312 347 2 414, Etimesgut  kombi petek temizleme yıkama servisi, kombi petek temizliği petek yıkama servisi Etimesgut, kombi tamiri kombi petek temizliği petek yıkama servisi Etimesgut Etimesgut  Kombi Tamir Bakım Petek Temizleme Yıkam Servisi,
 • Etimesgut  Demirdöküm Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Baymak Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Alarko Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  ECA Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Vaillant Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Buderus Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Bosch Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Ariston Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Viessman Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Ferroli Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Arçelik kombi Beko Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Protherm Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Falke Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Airfel Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,
 • Etimesgut  Lambert Dolce Vita Baykan Kombi Servisi tamir bakım anakart arıza,

 

KOMBİ ARIZALARI: 

Yukarıda belirtilen marka kombilerin gerek bakımlarının zamanında yapılmaması gerek yıllara bağlı kullanım nedeniyle kombinin çalışan parçalarında fonksiyon bozukluklarından veya parçanın teknik ömrünün dolması veya başka sebeplere binaen kombide arızalar yaşanmaktadır. Biz de ankarakombicisi olarak Etimesgut Bağlıca bölgesinde ucuz fiyata teknik servis hizmeti vermekteyiz. Siz de aşağıda maddeler halinde belirtilen kombi arızalarını yaşamaktaysanız biran önce servis numaramızı arayarak arızanın tespiti ve tamirini yaptırarak olası ileri boyutta başka arızaları da önlemiş olursunuz. Deneyimli teknik ustalarımız size aynı gün içerisinde servis hizmeti sunacaklardır. Kombininiz verimli ve tasarruflu olarak tanımlanmış teknik ömrü içerisinde arızasız çalışması için servisimizden kombi yıllık bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 660 22 79 no.lu servis numaramızı hemen arayabilirsiniz. 

Ankara Elvankent Kombi BakımıKombi Bakımı Ankara Elvankent, Ankara Elvankent Kombi Servisi Çağrı Merkezi 0539 660 22 79, Elvankent kombi servisi, kombi servisi Elvankent, kombi tamir servisi Kırkkonaklar, Elvankent Kombi Tamir Servisi, Elvankent Demirdöküm Kombi Servisi, Kombi Tamircisi, Elvankent Baymak Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Alarko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent ECA Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Vaillant Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Buderus Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Bosch Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Ariston Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Viessman Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Ferroli Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Immergas Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Protherm Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Falke Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Isısan Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Arçelik Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Beko Kombi Servisi Kombi tamircisi, Elvankent Kombi ustası Kombi tamircisi, Elvankent Kombi tamir ustası, Elvankent En iyi kombicisi, En iyi Elvankent kombi tamircisi, Elvankent kombi basınç düşüyor, Elvankent kombi su eksiltiyor, Elvankent kombi ateşlemiyor, Elvankent kombi çalışmıyor, Elvankent kombi su akıtıyor, Elvankent kombi bozuk, Elvankent kombi arızalı, Elvankent kombi ısıtmıyor, Elvankent kombi servisi, Elvankent kombi montajı, Elvankent kombi petek montajı, Elvankent kombi petek ısıtmıyor, Elvankent kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor, Elvankent kombi peteklerin altı ısıtmıyor, Elvankent kombi peteklerin altı soğuk, Elvankent kombi peteklerin yarısı soğuk, Elvankent kombi petek yanmıyor, Elvankent kombiye su dolduramıyorum, Elvankent kombi basınç sürekli düşüyor, Elvankent kombi basınç yükseliyor, Elvankent kombi basınç çok artıyor, Elvankent kombi su vanası bozuk, Elvankent kombi filtre tıkalı, Elvankent kombi filtre pis, Elvankent Yoğuşmalı kombi tamiri, yoğuşmalı kombi bakımı, yoğuşmalı kombi bakım ücreti, Elvankent Kart Arızalı, Elvankent kombi kart bozuk, Elvankent kombi beyin bozuk, Elvankent  kombi beyin çalışmıyor, Elvankent Kombi Anakart Bozuk, Elvankent kombi anakart arızalı, kombi yedek parça satış, Elvankent kombi anakart çalışmıyor, kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı, radyatör petek fiyatı, demirdöküm radyatör fiyatları, radyatör montaj fiyatı ücreti, havlupan fiyatı, Ankara kombi servisi, ankara petek servis, ankara kombi servis ücretleri, ankara kombi tamir ücretleri, ankara kombi ve petek, kombi radyatör, kombi servis fiyatları, kombi petekleri, ankara en ucuz kombi, doğalgaz kombi ankara, ankara kombi arıza, kombi montaj ankara, kombi temizliği fiyatları, demirdöküm kombi bakımı, baymak kombi bakımı, Alarko kombi bakımı, tesisat temizliği fiyatları, demirdöküm kombi servis fiyatları, baymak kombi servis fiyatları, Alarko kombi servis fiyatları, kombi tesisat temizliği ankara, kombi petek temizliği fiyatı, kombi petek bakımı fiyatları, kombi temizliği, kombi ve petek temizliği fiyatları, petek temizleme fiyatları, ankara kombi tamiri, kombi tamiri ankara, kombi bakımında neler yapılır, kombi petek tesisat, kombi ve petek temizleme, ankara kombi tesisat, kombi temizlik, kombi ilacı, kombi petek kimyasalı, kombi tamir fiyatları için hemen arayın Kama Teknik Kombi Servisi 0(312) 502 27 00.

Etimesgut Elvankent bölgesinde servis verdiğimiz kombi arızaları aşağıda özet olarak sıralanmıştır. 

 • Etimesgut kombi basınç düşüyor,
 • Etimesgut kombi su eksiltiyor,
 • Etimesgut kombi ateşlemiyor,
 • Etimesgut kombi çalışmıyor,
 • Etimesgut kombi su akıtıyor,
 • Etimesgut kombi bozuk,
 • Etimesgut kombi arızalı,
 • Etimesgut kombi ısıtmıyor,
 • Etimesgut kombi servisi,
 • Etimesgut kombi montajı,
 • Etimesgut kombi petek montajı,
 • Etimesgut kombi petek ısıtmıyor,
 • Etimesgut kombi en uzaktaki petekler ısıtmıyor,
 • Etimesgut kombi peteklerin altı ısıtmıyor,
 • Etimesgut kombi peteklerin altı soğuk,
 • Etimesgut kombi peteklerin yarısı soğuk,
 • Etimesgut kombi petek yanmıyor, 
 • Etimesgut kombiye su dolduramıyorum,
 • Etimesgut kombi basınç sürekli düşüyor,
 • Etimesgut kombi basınç yükseliyor,
 • Etimesgut kombi basınç çok artıyor,
 • Etimesgut kombi su vanası bozuk,
 • Etimesgut kombi filtre tıkalı,
 • Etimesgut kombi filtre pis,
 • Etimesgut Kart Arızalı,
 • Etimesgut kombi kart bozuk,
 • Etimesgut kombi beyin bozuk,
 • Etimesgut kombi beyin çalışmıyor,
 • Etimesgut Kombi Anakart Bozuk,
 • Etimesgut kombi anakart arızalı,
 • Etimesgut kombi yedek parça satış,
 • Etimesgut kombi anakart çalışmıyor,

Yukarıda sayılan kombi markalarının anakart arızalarında da teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır:

Kombi kart tamiri, kombi kart tamircisi, kombi kart rölesi, kombi eşanjör, kombi fan motoru, kombi elektronik kart servisi, kombi kart tamiri ankara, kombi fan tamiri, ankara servis, kombi servis ücreti, kombi servis fiyatları, kombi petek temizleme ücreti, radyatör petek temizleme ücreti, kombi bakım ücreti ne kadar, kombi bakımı kaça yapılıyor, kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatı.