Esat Vedat Dalokay Ocak Tamir Servisi | Ocak Gaz Bağlantı Kaçak Tamiri Ankama Teknik 0539 660 22 79

Çankaya Vedat Dalokay doğalgaz ocak tamir servisi olarak yıllara dayalı Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens set üstü, ankastre ocak ve fırın yetkili servis tecrübemizle sizlere en iyi teknik servis hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir ocak fırın tamir bakım servisiyiz.

ESAT ÇANKAYA VEDAT DALOKAY OCAK HERMETİK ŞOFBEN KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ ANKAMA TEKNİK 0539 660 22 79

 

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT OCAK TAMİR BAKIM

ESAT SERVİS MERKEZİ: 0 539 660 22 79

Ankara Küçükesat semti dahilinde Büyükesat, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Aşıkpaşa mah, Kavaklıdere, Kocatepe, Cebeci, Türközü, Vedat Dalokay, Oran, Or-An, Yıldızevler bölgesinde doğalgaz ocak tamiri, set üstü ankastre ocak tamiri montajı kurulumu, gaz kaçak tamiri, gaz ayarı, doğalgaz kaçak tespiti, kombi doğalgaz hortum montajı, ocak dönüşümü, ocak doğalgaz hortum montajı gaz bağlantı hortumu ve vana montajı gibi pek çok işlemde Ankara’da Kama Tesisat.

 

Ankara doğalgaz ocak fırın setüstü ocak doğalgaz hortumu doğalgaz boru vana montajı doğalgaz ankastre ocak tamir ve montajı doğalgaz tesisatçı

0 539 660 22 79

Doğalgaz set üstü ocak dönüşümü sonrası kısık gaz ayarı işlemi. Kısık ayarı yapılmadan dönüşüm tamamlanmış olmaz. Kısık ayarı, ocağınızı yakma ayarını en düşük seviyeye getirdiğinizde ocağın sönmemesini sağlayan hayati bir ayardır. Kısık ayarı veya minimum gaz ayarı yapılmadan Doğalgazdan LPG’ye (tüpgaza) LPG’den (Tüpgazdan) Doğalgaza dönüşüm yapılmış olmaz. 

 

ANKARA GENELİ TÜM SEMTLERE

7/24 ACİL AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

 

YETKİ BELGELERİMİZ

 Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblemImage result for myk amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS YETKİ BELGESİ

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

Doğalgaz Ocak Teknik Bilgi:

Doğalgaz Ocak Bağlantı Hortumu: Evlerde-ofislerde doğalgaz bağlantısı yapılan her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Ani müdahale gerektiren durumların yaşanması durumunda bu vana hayati rol oynamaktadır. Kesme vanası montajı ilgili mevzuat uyarınca zorunlu olup BaşkentGaz yetkililerince kesme vanası bulunmayan cihazlara izin verilmemektedir. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben,soba vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

 

 • Doğalgaz ocak, fırın çelik fleks hortum vana montajı, ocak enjektör meme değişimi.
 • Doğalgaz Tesisatı & Doğalgaz Arıza Doğalgaz tesisatı arıza, tadilat, tamir ve yenileme işlerinin çekme çelik doğalgaz borusu ile tamir bakımını ve yenilenmesi yapılır.
 • Gaz kaçakları (gaz sızıntıları) gaz kaçak tespit dedektörü ile belirlenerek tamiri yapılmaktadır. 
 • Kombi, şofben, ocak, fırın ve doğalgaz sobası bağlantıları yapılır.

 

 Doğalgaz LPG ocak fırın dönüşümleri ve diğer işlemlerin ücretleri hakkında bilgi almak için 0 539 660 2279 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

 

Ankara Set üstü ocak-fırın Doğalgaz LPG Tüpgaz dönüşümü

Ankara’da uzun senelere dayanan tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz personeli ile her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum montajı ve ocak dönüşümü işlemlerinin güvenli ve tesisat teknolojisine uygun olarak yapmaktayız.

 • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü
 • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • Ankastre set üstü ocak doğalgaz memesi
 • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı
 • Ankastre set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

 

LPG’den Doğalgaza Doğalgaz’dan LPG’ye Ocak Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü ocak tesisatçı ve usta tamircilerce veya ocak dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Doğalgaz Ocak dönüşümünde enjektör memeleri değiştirilip Doğalgaz hortumu bağlantısını yapıldıktan sonra doğalgaz hortum bağlantı yerleri mutlaka köpük ile kontrol edilmelidir. Son olarak ocak/fırının kısık ayarı (minimum gaz ayarı) yapılmalıdır. Kısık ayarı da denilen mimimum gaz ayarı yapılmadan kullanırsanız alev yanarken ocak düğmesinin konumunu  kısık ayarına alırsanız ocak sönme yapacaktır. Bu da çok tehlikeli bir durum yaratarak ocağın sönerek doğalgazın beklerden çıkmasına devam etmesine ve olası bir patlamaya yol açabilir.

Servis hizmeti verdiğimiz markalar:

 

Arçelik Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Beko Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Vestel Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Profilo Fırın – Ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Ocak dönüşümü, Siemens Fırın – ocak dönüşümü, Philco Fırın – Ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe de dönüşümü de yapılmaktadır.

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben, termosifon doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

KÜÇÜKESAT SERVİS BÖLGESİ:

 

Vedat Dalokay Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Cebeci Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Kurtuluş Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Seyranbağları Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Kolej Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Kızılay Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Kocatepe Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Küçükesat Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Esat Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

Çankaya Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum tamir hizmetleri

 

Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Cebeci,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Kurtuluş,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Kolej,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Kızılay,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Kocatepe,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Seyranbağları,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Gaziosmanpaşa,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Türközü,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Vedat Dalokay,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Doğukent,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Mamak Natoyolu,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak tamircisi tesisat ustası tesisat servisi Kavaklıdere

 

Vedat Dalokay ocak doğalgaz tüpgaz dönüşümü servisi 0539 660 22 79, Vedat Dalokay doğalgaz ocak fırın hermetik şofben, kombi gaz kaçak kontrolü tamiri ustası 0539 660 22 79, Doğalgaz tesisatçı Vedat Dalokay 0539 660 22 79, Vedat Dalokay doğalgaz ocak tamir ustası servisi tesisatçısı 0539 660 22 79, Ocak ateşlemiyor arızası Vedat Dalokay ocak çalışmıyor tamiri Vedat Dalokay 0539 660 22 79. 

Ankara’da 20 seneyi aşkın doğalgaz ocak tamiri, sıhhi tesisatçı, su tesisatçısı ve ankastre ocak montajı ve kurulumu konularındaki tecrübemiz Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz ustalarımız ile Vedat Dalokay, Esat, Bağcılar, Türközü, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Atakule, Cinnah, Hoşdere, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Yıldız, Dikmen, Öveçler, Balgat, Sokullu, İlker, Mürsel Uluç, Oran, Yeni Oran, Birlik mah, Sancak mah, Hilal mah, Huzur mah, Cevizlidere bölgesinde; evler, ofis ile işyerlerinin her marka set üstü ocak, fırınlı ocak, ankastre ocak gibi tüm tesisatlara doğalgaz fleks hortum bağlama, ocak gaz bağlama, ankastre ocak bağlama, kurulum montaj tamir ve gaz kaçağı ile doğalgaz hortum montajı ve ocak doğalgaz tüpgaz dönüşümü işlemlerini kaliteli ve emniyetli ve sızdırmazlık garantili olarak yapmaktayız. 

Vedat Dalokay Esat ANKARA Altus servisi Ariston servisi Arçelik servisi Beko servisi Vestel servisi Profilo servisi Bosch servisi Siemens servisi General Electric servisi Simfer servisi Philco servisi Electrolüx servisi Regal servisi Gaggenau servisi Lüxell servisi Luxell servisi Kumtel servisi Oscar servisi Naturel servisi  Süsler servisi Uğur servisi Teba servisi Teka servisi Termikel servisi ankastre Fırın – ankastre set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, doğalgaz hortum ve vana montajı, gaz kaçak tamiri, enjektör meme değişimi.

 

Vedat Dalokayda Tesisatçı Ocak Tamircisi 0539 660 2279 ANKARA, Acil Doğalgaz ustası 0539 660 2279, Vedat Dalokayda gece doğalgaz ustası, Vedat Dalokayda Pazar günü açık doğalgaz tesisatçısı, Vedat Dalokayda doğalgaz tamircisi, Vedat Dalokayda açık doğalgaz tesisatçısı, Vedat Dalokayda nöbetçi doğalgaz ustası, Vedat Dalokayda 7/24 açık doğalgaz servisi, Vedat Dalokayda doğalgaz ustası, Vedat Dalokayda doğalgaz tesisatçısı, Vedat Dalokayda doğalgaz tamir yerleri, Vedat Dalokayda doğalgaz dükkanları, Vedat Dalokayda doğalgaz ustaları, Vedat Dalokayda tesisat ustaları, Vedat Dalokayda doğalgaz tadilatları, Ocak, Şofben Kombi Doğalgaz LPG Dönüşümleri, Kombi Montajı, Vedat Dalokayda Doğalgaz Kaçağı Tespiti, Vedat Dalokayda doğalgaz kaçak tamiri, Vedat Dalokayda ocak bağlantısı, Vedat Dalokayda doğalgaz çelik fleks bağlantısı, Vedat Dalokayda Çelik Flex hortum montajı, Vedat Dalokayda ocak gaz bağlantısı, Vedat Dalokayda ocak dönüşümü, Vedat Dalokayda ocak memeleri değişimi, Vedat Dalokayda doğalgaz vana bağlantısı, Vedat Dalokayda ocak dirsek bağlantısı, Vedat Dalokayda ocak doğalgaz hortum montajı, Vedat Dalokayda ankastre ocak montajı, Vedat Dalokayda ocak çalışmıyor, Vedat Dalokayda Doğalgaz Ustası, Vedat Dalokayda Su Tesisatçı, Vedat Dalokayda Sıhhi Tesisatçısı, Vedat Dalokayda Su Tesisat Ustası, Vedat Dalokayda Sıhhi Tesisatçı. ANKARA VEDAT DALOKAYDA OCAK DÖNÜŞÜMÜ USTA TESİSATÇI TAMİRCİ SERVİS.