Esat Vedat Dalokay Ocak Montaj Dönüşüm Servisi

Çankaya Vedat Dalokay doğalgaz ocak montaj & dönüşüm servisi olarak yıllara dayalı set üstü ocak, fırınlı ocak, ankastre ocak gaz tesisat montajı, gaz hortumu ve gaz vana montajı, ocak doğalgaz dönüşümü tüpgaz dönüşümü işlerinizde deneyimli ve yetkili ustalarımızla hizmetinizdeyiz. 

ESAT ÇANKAYA VEDAT DALOKAY OCAK SERVİSİ KAMA TEKNİK 0539 660 22 79

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ OCAK TESİSAT SERVİSİ

ESAT SERVİS MERKEZİ: 0 539 660 22 79    TEL: 0 (312) 502 27 00

Ankara Küçükesat semti dahilinde Büyükesat, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Aşıkpaşa mah, Kavaklıdere, Kocatepe, Cebeci, Türközü, Vedat Dalokay, Oran, Or-An, Yıldızevler bölgesinde doğalgaz ocak tesisat işleri, ocak montajı, ocak dönüşümünde teknik servis hizmeti vermektedir.

ANKARA ÇANKAYA OCAK TESİSAT MONTAJ SERVİSİ OLARAK ÇANKAYA GENELİ TÜM SEMTLERE SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR

 

Doğalgaz Ocak Teknik Bilgi:

Doğalgaz Ocak Bağlantı Hortumu: Evlerde-ofislerde doğalgaz bağlantısı yapılan her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Ani müdahale gerektiren durumların yaşanması durumunda bu vana hayati rol oynamaktadır. Kesme vanası montajı ilgili mevzuat uyarınca zorunlu olup BaşkentGaz yetkililerince kesme vanası bulunmayan cihazlara izin verilmemektedir. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

 Doğalgaz LPG ocak fırın dönüşümleri ve diğer işlemlerin ücretleri hakkında bilgi almak için 0 539 660 2279 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Ankara Set üstü ocak-fırın Doğalgaz LPG Tüpgaz dönüşümü

Ankara’da uzun senelere dayanan tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz personeli ile her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum montajı ve ocak dönüşümü işlemlerinin güvenli ve tesisat teknolojisine uygun olarak yapmaktayız.

  • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
  • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
  • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü
  • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
  • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
  • Ankastre set üstü ocak doğalgaz memesi
  • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı
  • Ankastre set üstü ocak fırın kısık ayarı (minimum gaz ayarı)

 

LPG’den Doğalgaza Doğalgaz’dan LPG’ye Ocak Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü, kısık gaz ayarı ve gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü ocak dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

Servis hizmeti verdiğimiz markalar:

 

Arçelik Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Beko Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Vestel Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Profilo Fırın – Ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Ocak dönüşümü, Siemens Fırın – ocak dönüşümü, Philco Fırın – Ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe de dönüşümü de yapılmaktadır.

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

KÜÇÜKESAT SERVİS BÖLGESİ:

 

Vedat Dalokay Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Cebeci Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Kurtuluş Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Seyranbağları Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Kolej Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Kocatepe Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Küçükesat Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Aşıkpaşa Gaziosmanpaşa Türközü Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

Çankaya Ankara doğalgaz ocak tesisat servisi montaj dönüşüm teknik servisi

 

Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Cebeci,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kurtuluş,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kolej,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Aşıkaşa,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kocatepe,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Seyranbağları,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Gaziosmanpaşa,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Türközü,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Vedat Dalokay,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Doğukent,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Mamak Natoyolu,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kavaklıdere

 

Vedat Dalokay ocak doğalgaz tüpgaz dönüşümü servisi 0539 660 22 79, Vedat Dalokay doğalgaz ocak fırın hermetik şofben, kombi gaz kontrolü ustası 0539 660 22 79, Doğalgaz tesisatçı Vedat Dalokay 0539 660 22 79, Vedat Dalokay doğalgaz ocak montaj ustası servisi tesisatçısı 0539 660 22 79

Ankara’da 20 seneyi aşkın doğalgaz ocak montajı dönüşümü tesisat hortum vana montajı ankastre ocak montajı ve kurulumu konularındaki tecrübemiz Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz ustalarımız ile Vedat Dalokay, Esat, Bağcılar, Türközü, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Atakule, Cinnah, Hoşdere, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Yıldız, Dikmen, Öveçler, Balgat, Sokullu, İlker, Mürsel Uluç, Oran, Yeni Oran, Birlik mah, Sancak mah, Hilal mah, Huzur mah, Cevizlidere bölgesinde; evler, ofis ile işyerlerinin her marka set üstü ocak, fırınlı ocak, ankastre ocak gibi tüm tesisatlara doğalgaz fleks hortum bağlama, ocak gaz bağlama, ankastre ocak bağlama, kurulum montaj söküm ve ocak doğalgaz tüpgaz dönüşümü işlemlerini kaliteli ve emniyetli ve sızdırmazlık garantili olarak yapmaktayız. 

Vedat Dalokay Esat ANKARA Altus servisi Ariston servisi Arçelik servisi Beko servisi Vestel servisi Profilo servisi Bosch servisi Siemens servisi General Electric servisi Simfer servisi Philco servisi Electrolüx servisi Regal servisi Gaggenau servisi Lüxell servisi Luxell servisi Kumtel servisi Oscar servisi Naturel servisi  Süsler servisi Uğur servisi Teba servisi Teka servisi Termikel servisi ankastre Fırın – ankastre set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, doğalgaz hortum ve vana montajı, enjektör meme değişimi.