Vedat Dalokay Aşıkpaşa Gaziosmanpaşa Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Çankaya Vedat Dalokay doğalgaz ocak dönüşümü ocak montajı tüpgaz ocak kurulumu servisi olarak yıllara dayalı Arçelik, Beko, Bosch ve Siemens set üstü, ankastre ocak servis tecrübemizle sizlere en iyi teknik servis hizmeti vermeyi amaç edinmiş doğalgaz tesisat servisiyiz.

KÜÇÜKESAT ÇANKAYA VEDAT DALOKAY OCAK DÖNÜŞÜMÜ DOĞALGAZ MONTAJI ANKASTRE OCAK KURULUMU 

KAMA TEKNİK 0312 347 24 14 GSM: 0539 660 22 79

 

KAMA TEKNİK DOĞALGAZ TESİSAT OCAK DÖNÜŞÜM

ESAT SERVİS MERKEZİ: 0 539 660 22 79

 

Ankara Küçükesat semti dahilinde Büyükesat, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Aşıkpaşa mah, Kavaklıdere, Kocatepe, Cebeci, Türközü, Vedat Dalokay, Oran, Or-An, Yıldızevler bölgesinde doğalgaz ocak montajı, set üstü ankastre ocak dönüşümü montajı kurulumu, ocak tesisat gaz kaçak tamiri, gaz ayarı, doğalgaz kaçak tespiti, kombi doğalgaz hortum montajı, ocak dönüşümü, ocak doğalgaz hortum montajı gaz bağlantı hortumu ve vana montajı gibi pek çok işlemde Ankara’da Kama Tesisat.

 

Ankara doğalgaz ocak fırın setüstü ocak doğalgaz hortumu doğalgaz boru vana montajı doğalgaz ankastre ocak kurulumu ve montajı doğalgaz tesisatçı

0 539 660 22 79

 

 

ANKARA GENELİ TÜM SEMTLERE

 AYNI GÜN SERVİSİMİZ VARDIR.

 

 

MESLEK BELGELERİMİZ

 Image result for mesleki yeterlilik kurumu amblem

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU DOĞALGAZ CİHAZLAR TEKNİK SERVİS BELGESİ

 

 

 

DOĞALGAZ YETKİ BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN CİHAZLARA VE TESİSATA MÜDAHALESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.

Doğalgaz Ocak Teknik Bilgi:

Doğalgaz Ocak Bağlantı Hortumu: Evlerde-ofislerde doğalgaz bağlantısı yapılan her cihazın girişine bir adet kesme vanası mutlaka konulmalıdır. Ani müdahale gerektiren durumların yaşanması durumunda bu vana hayati rol oynamaktadır. Kesme vanası montajı ilgili mevzuat uyarınca zorunlu olup BaşkentGaz yetkililerince kesme vanası bulunmayan cihazlara izin verilmemektedir. Cihaz bağlantıları cihaz vanası ile cihaz bağlantı rakoru arasına yerleştirilen TS 10670’e uygun bükülebilir, esnek, ondüleli, paslanmaz çelik hortumdan oluşmalıdır. Mutfak cihazlarının gaz hattı bağlantılarında kullanılacak olan esnek bağlantı hortumu TS EN 14800, diğer tip cihazlar (kombi, şofben,soba vb.) için esnek bağlantı hortumu TS 10670 normuna uygun olmalıdır. Doğalgaz hattı bağlantısı esnek bağlantı elemanı ile yapılan cihazlar (mutfak cihazları hariç) yere veya duvara sabitlenmelidir.

 

 • Doğalgaz ocak, fırın çelik fleks hortum vana montajı, ocak enjektör meme değişimi.
 • Doğalgaz Tesisatı & Doğalgaz Arıza Doğalgaz tesisatı tadilat yenileme işlerinin çekme çelik doğalgaz borusu ile yenilenmesi yapılır.
 • Gaz kaçakları (gaz sızıntıları) gaz kaçak tespit dedektörü ile belirlenerek tamiri yapılmaktadır. 
 • Kombi, şofben, ocak, fırın doğalgaz tesisat bağlantıları yapılır.

 

 Doğalgaz LPG ocak fırın dönüşümleri ve diğer işlemlerin ücretleri hakkında bilgi almak için 0 539 660 2279 no.lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

 

Ankara Set üstü ocak-fırın Doğalgaz LPG Tüpgaz dönüşümü

Ankara’da uzun senelere dayanan tecrübemiz ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz personeli ile her marka set üstü ocak, fırın vb. doğalgaz hortum montajı ve ocak dönüşümü işlemlerinin güvenli ve tesisat teknolojisine uygun olarak yapmaktayız.

 • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü nasıl yapılır
 • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı nasıl yapılır
 • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü
 • Ankastre set üstü ocak doğalgaz dönüşümü
 • Ankastre ocakların doğalgaza dönüşümü nasıl yapılır
 • Ankastre set üstü ocak doğalgaz memesi
 • Ankastre set üstü ocak gaz ayarı

 

LPG’den Doğalgaza Doğalgaz’dan LPG’ye Ocak Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Tüpgaz ile çalışan ocak, şofben ve fırın cihazlarının doğalgaz ile kullanımı amacıyla gaz akışını sağlayan ve meme olarak adlandırılan mekanik enjektörleri değiştirilerek  LPG-doğalgaz dönüşümü yapılmaktadır. Bu dönüşüm sonucu evlerde kullanılan tüplü ocaklar ocak memeleri, hortum dirsek ve doğalgaz hortumları ile doğalgaz ile çalışabilecek duruma getirilebilmekte.

LPG Doğalgaz ocak fırın dönüşümü yapılarak yeni bir cihaz satın almaya gerek kalmadan ocaklar doğalgazla çalışabilir hale getirildiğinden dolayı enjektör meme değişimi ocak dönüşümü gaz kaçak detektörü kontrolleri ile güvenli ocak dönüşümü ocak tesisatçı ve usta tamircilerce veya ocak dönüşüm servisleriyle yapılması gerekmektedir.

 

 

 

 

Servis hizmeti verdiğimiz markalar:

 

Arçelik Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Beko Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Vestel Fırın – Ocak doğalgaz dönüşümü, Profilo Fırın – Ocak dönüşümü, Bosch Fırın – Ocak dönüşümü, Siemens Fırın – ocak dönüşümü, Philco Fırın – Ocak dönüşümü, Gaggenau Fırın – Ocak dönüşümü, General elektrik Fırın – Ocak dönüşümü, Elektrolüx Fırın – Ocak dönüşümü.

Yukarıda sayılan bu marka fırın ve set üstü ocakların doğalgazdan tüpe de dönüşümü de yapılmaktadır.

Arçelik ocak, fırın, set üstü ocak, şofben, termosifon doğalgaz dönüşüm servisi, Beko ocak, Bosch ocak, Siemens ocak, Profilo ocak, Altus ocak, Ariston ocak, Vestel ocak, Termikel ocak, Regal ocak, Teba ocak, Set üstü ocak doğalgaz dönüşüm servisi, Kama Teknik Doğalgaz ocak doğalgaz dönüşüm servisi

GAZİOSMANPAŞA OCAK SERVİS BÖLGESİ:

 

Vedat Dalokay Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Cebeci Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Kurtuluş Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Seyranbağları Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Kolej Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Kızılay Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Kocatepe Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Küçükesat Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Esat Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

Çankaya Ankara sıhhi tesisat ustası montaj kurulum hizmetleri

 

Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Cebeci,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kurtuluş,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kolej,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kızılay,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kocatepe,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Seyranbağları,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Gaziosmanpaşa,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Türközü,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Vedat Dalokay,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Doğukent,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Mamak Natoyolu,
Doğalgaz set üstü ocak  dönüşüm  Ocak montajı tesisat ustası tesisat servisi Kavaklıdere

 

Vedat Dalokay ocak doğalgaz tüpgaz dönüşümü servisi 0539 660 22 79, Vedat Dalokay doğalgaz ocak fırın hermetik şofben, kombi gaz kaçak kontrolü tamiri ustası 0539 660 22 79, Doğalgaz tesisatçı Vedat Dalokay 0539 660 22 79, Vedat Dalokay doğalgaz ocak dönüşüm ustası servisi tesisatçısı 0539 660 22 79.

Ankara’da 20 seneyi aşkın doğalgaz ocak dönüşümü, sıhhi tesisatçı, su tesisatçısı ve ankastre ocak montajı ve kurulumu konularındaki tecrübemiz Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi yetkili doğalgaz ustalarımız ile Vedat Dalokay, Esat, Bağcılar, Türközü, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Atakule, Cinnah, Hoşdere, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Yıldız, Dikmen, Öveçler, Balgat, Sokullu, İlker, Mürsel Uluç, Oran, Yeni Oran, Birlik mah, Sancak mah, Hilal mah, Huzur mah, Cevizlidere bölgesinde; evler, ofis ile işyerlerinin her marka set üstü ocak, fırınlı ocak, ankastre ocak gibi tüm tesisatlara doğalgaz fleks hortum bağlama, ocak gaz bağlama, ankastre ocak bağlama, kurulum montaj ve gaz kaçağı ile doğalgaz hortum montajı ve ocak doğalgaz tüpgaz dönüşümü işlemlerini kaliteli ve emniyetli ve sızdırmazlık garantili olarak yapmaktayız. 

Vedat Dalokay Esat ANKARA Altus servisi Ariston servisi Arçelik servisi Beko servisi Vestel servisi Profilo servisi Bosch servisi Siemens servisi General Electric servisi Simfer servisi Philco servisi Electrolüx servisi Regal servisi Gaggenau servisi Lüxell servisi Luxell servisi Kumtel servisi Oscar servisi Naturel servisi  Süsler servisi Uğur servisi Teba servisi Teka servisi Termikel servisi ankastre Fırın – ankastre set üstü Ocak doğalgaz ocak dönüşümü, doğalgaz hortum ve vana montajı, ocak doğalgaz tesisat gaz kaçak tamiri, enjektör meme değişimi.